Ксинмаифбт склопувачка корпа, за риболов, кампување, ранец, чистење и чистење на миење автомобили, патување, 4L

Ксинмаифбт склопувачка корпа, за риболов, кампување, ранец, чистење и чистење на миење автомобили, патување, 4L

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Премиум материјал : Направено со TPE + PP, кофата е издржлива и не е лесна за обликување; лесен за носење; И тоа е добар придружник за вашиот патнички живот!. Едноставен за употреба : Моден со компактен и нежен дизајн, преклопување, ултра мала тежина ,. Склопувачки кофи : лесен за складирање; Кофата што може да се склопи е погодно да се склопи за заштеда на простор; Лесно е да се обеси на wallидот или да се става во аглите. Лесно складирање : Без БПА бесплатно и безбедна машина за миење садови. Кофата е лесна за чување во кујната, плакарот или каде било. Широка апликација : Рачката може лесно да се премести. Многу погоден за наводнување на градинарство, миење автомобили, кампување, отворено, патување, патување, итни случаи, риболов, пикник. Премиум материјал : Направено со TPE + PP, кофата е издржлива и не е лесна за обликување; лесен за носење; И тоа е добар придружник за вашиот патнички живот!. Едноставен за употреба : Моден со компактен и нежен дизајн, преклопување, ултра мала тежина ,. Склопувачки кофи : лесен за складирање; Кофата што може да се склопи е погодно да се склопи за заштеда на простор; Лесно е да се обеси на wallидот или да се става во аглите. Лесно складирање : Без БПА бесплатно и безбедна машина за миење садови. Кофата е лесна за чување во кујната, плакарот или каде било. Широка апликација : Рачката може лесно да се премести. Многу погоден за наводнување на градинарство, миење автомобили, кампување, отворено, патување, патување, итни случаи, риболов, пикник. Функција е погодна за употреба во затворен или отворен простор. Едноставен и практичен начин за чување вода, прибор за јадење, па дури и алишта. Направено со TPE + PP, корпата е издржлива и не е лесна за обликување; лесен за носење; И тоа е добар придружник за вашиот патнички живот лесно да се чува; Кофата што може да се склопи е погодно да се склопи за заштеда на простор; Лесно е да се обеси на wallидот или да се става во аглите. Без БПА бесплатно и безбедна машина за миење садови. Кофата е лесна за складирање во кујната, плакарот или каде било рачката лесно може да се премести. Многу погоден за наводнување на градинарство, миење автомобили, кампување, отворено, патување, патување, итни случаи, риболов, пикник. Уживајте во најдобриот живот со нашите кофи - користете го како ледена корпа за ладни пива во еден сончев ден. Складирање на свежа фатена риба, за чистење на прозорци или како мијалник за кампување за правење садови во движење. Материјал за спецификација : TPE + PP Димензија на производот : 4 L : 24.5 * 16 * 16 cm, 10 L : 31.5 * 31.5 * 24 (5.2) CM Карактеристики : Преклопливи производи Вклучуваат : 1 × Предизвикувачки корпи Ви благодариме за поддршката на овој производ. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не во секое време, ние ќе ви одговориме за 24 часа.

Избор на клиенти

АТИ 403-019-000 Модел EG96HC Евра/Глобална корпа за капацитет на монтирање, должина од 96 Свеж
АТИ 403-019-000 Модел EG96HC Евра/Глобална корпа за капацитет на монтирање, должина од 96

670 фунти 96 "корпа со висок капацитет Дополнителен капацитет за лесна тежина, гломазни материјали (пила п�

DEN 3.33
Dingzz Microfiber Mop Clean Cleaning System, подложни влошки, совршени за чистење на тврдо дрво, ламинат и плочки со меко подлога Свеж
Dingzz Microfiber Mop Clean Cleaning System, подложни влошки, совршени за чистење на тврдо дрво, ламинат и плочки со меко подлога

Иновативната глава за ротирачки микрофибер јасно го олеснува чистењето Темелно навлажнете ја главата �

DEN 7382.24