Ксинмаифбт склопувачка корпа, за риболов, кампување, ранец, чистење и чистење на миење автомобили, патување, 4L

Ксинмаифбт склопувачка корпа, за риболов, кампување, ранец, чистење и чистење на миење автомобили, патување, 4L

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Премиум материјал : Направено со TPE + PP, кофата е издржлива и не е лесна за обликување; лесен за носење; И тоа е добар придружник за вашиот патнички живот!. Едноставен за употреба : Моден со компактен и нежен дизајн, преклопување, ултра мала тежина ,. Склопувачки кофи : лесен за складирање; Кофата што може да се склопи е погодно да се склопи за заштеда на простор; Лесно е да се обеси на wallидот или да се става во аглите. Лесно складирање : Без БПА бесплатно и безбедна машина за миење садови. Кофата е лесна за чување во кујната, плакарот или каде било. Широка апликација : Рачката може лесно да се премести. Многу погоден за наводнување на градинарство, миење автомобили, кампување, отворено, патување, патување, итни случаи, риболов, пикник. Премиум материјал : Направено со TPE + PP, кофата е издржлива и не е лесна за обликување; лесен за носење; И тоа е добар придружник за вашиот патнички живот!. Едноставен за употреба : Моден со компактен и нежен дизајн, преклопување, ултра мала тежина ,. Склопувачки кофи : лесен за складирање; Кофата што може да се склопи е погодно да се склопи за заштеда на простор; Лесно е да се обеси на wallидот или да се става во аглите. Лесно складирање : Без БПА бесплатно и безбедна машина за миење садови. Кофата е лесна за чување во кујната, плакарот или каде било. Широка апликација : Рачката може лесно да се премести. Многу погоден за наводнување на градинарство, миење автомобили, кампување, отворено, патување, патување, итни случаи, риболов, пикник. Функција е погодна за употреба во затворен или отворен простор. Едноставен и практичен начин за чување вода, прибор за јадење, па дури и алишта. Направено со TPE + PP, корпата е издржлива и не е лесна за обликување; лесен за носење; И тоа е добар придружник за вашиот патнички живот лесно да се чува; Кофата што може да се склопи е погодно да се склопи за заштеда на простор; Лесно е да се обеси на wallидот или да се става во аглите. Без БПА бесплатно и безбедна машина за миење садови. Кофата е лесна за складирање во кујната, плакарот или каде било рачката лесно може да се премести. Многу погоден за наводнување на градинарство, миење автомобили, кампување, отворено, патување, патување, итни случаи, риболов, пикник. Уживајте во најдобриот живот со нашите кофи - користете го како ледена корпа за ладни пива во еден сончев ден. Складирање на свежа фатена риба, за чистење на прозорци или како мијалник за кампување за правење садови во движење. Материјал за спецификација : TPE + PP Димензија на производот : 4 L : 24.5 * 16 * 16 cm, 10 L : 31.5 * 31.5 * 24 (5.2) CM Карактеристики : Преклопливи производи Вклучуваат : 1 × Предизвикувачки корпи Ви благодариме за поддршката на овој производ. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не во секое време, ние ќе ви одговориме за 24 часа.

Избор на клиенти

Комбинирани пакувања за кофа/бран на бранови - Комбо -кофа со жолти и комбо пакет Свеж
Комбинирани пакувања за кофа/бран на бранови - Комбо -кофа со жолти и комбо пакет

Безбедносна стока Лична заштитна опрема Респираторна, слух, очите, раката и заштитата на телото Безбедн

DEN 3.00
Catchcounter Mega уста 6 галон - изолирана корпа Свеж
Catchcounter Mega уста 6 галон - изолирана корпа

Одлично за 12 рибари, изолирани со капакот на завртката, 6 галон големина Одлично за 12 рибари, изолирани с�

DEN 840.00
Симпи-Магија 79139 Комерцијални Четка Кофа Со Страна Притиснете Виткање, Жолта Свеж
Симпи-Магија 79139 Комерцијални Четка Кофа Со Страна Притиснете Виткање, Жолта

50.000 Циклуси притиснете од Страна На Виткање е лесен за употреба и е дизајниран да изведува до 50.000 циклус

DEN 3.33
大屋 金属 Детелина 18-8 корпа 8L скала пролетна рачка Свеж
大屋 金属 Детелина 18-8 корпа 8L скала пролетна рачка

188 не'рѓосувачки челик Големина : Внатрешен дијаметар 10,2 x Длабочина 8,3 инчи (260 x 210 Целосен капацитет : при

DEN 2.67
Слама четка - ротационо рачно без влажно и суво барел од не'рѓосувачки челик, ротирачки вода со двојно погон, моп Свеж
Dingzz Microfiber Mop Clean Cleaning System, подложни влошки, совршени за чистење на тврдо дрво, ламинат и плочки со меко подлога Свеж
Dingzz Microfiber Mop Clean Cleaning System, подложни влошки, совршени за чистење на тврдо дрво, ламинат и плочки со меко подлога

Иновативната глава за ротирачки микрофибер јасно го олеснува чистењето Темелно навлажнете ја главата �

DEN 7382.24
Преносен моп и корпа за влечење на корпата, преносна кофа без рака за миење на рака, рамен моп сет Свеж
Преносен моп и корпа за влечење на корпата, преносна кофа без рака за миење на рака, рамен моп сет

Едноставно вметнете ја рамната четка во страната на миењето за да ја исплакнете главата на молчето и да

DEN 1075.20
Rubbermaide Commercial Products-FG262888Gray, Пластична корпа со двојна печка за чистење, лесен за носење, 19 кварта, сива и Свеж
Rubbermaide Commercial Products-FG262888Gray, Пластична корпа со двојна печка за чистење, лесен за носење, 19 кварта, сива и

ЕПА Рег #77781.Производ 1 : Едната страна држи раствор за чистење, додека другата страна има чиста вода за пл

DEN 3.33
четка Спин Четка Кофа Микрофибер Врти Степен И Прилагодливи Рачка За Чистење Дома Унисекс Свеж
четка Спин Четка Кофа Микрофибер Врти Степен И Прилагодливи Рачка За Чистење Дома Унисекс

Ротирачката џогера треба да се отстрани и измие откако ќе се користи долго време, што е лесна за употреб�

DEN 2.33
UXZDX CUJUX Сунѓер Четка За Домаќинство Влечење Влечење Преклопување Водоотпорен Памук Четка Главата Кофа Во Собата Свеж
Стебви виси корпа Свеж
Стебви виси корпа

Материјал : Метал, пластика Ширина : 1.54in Висина : 10.24in Длабочина : 13.78in Капацитет (Империјал) : 26.4pint Материј�

DEN 2.33
Виледа - Систем за чистење на подот со корпа, дренажа и стојат со микрофибер крпа - црна/црвена боја Свеж
Виледа - Систем за чистење на подот со корпа, дренажа и стојат со микрофибер крпа - црна/црвена боја

Микрофибер Комплетна и достапна кутија за чистење на подот Вклучени двојни замени и ракувајте се на 3 па

DEN 1.00
Слама Само Миење &засилувач; Сува Четка со 2 Џогер Глави Слободен Рачно Миење Микрофибер Рамен Џогер И Кофа Систем Свеж