Монитор за монитор за 17 -32 двоен монитор за монитор на рака, сребрена механичка пролетна монитор, прилагодлив алуминиумски легура монитор за монитор за стоење на ст

Монитор за монитор за 17 -32 двоен монитор за монитор на рака, сребрена механичка пролетна монитор, прилагодлив алуминиумски

DEN 1497.60

Свеж

Достапно.

Слободно поставете го мониторот на сопствен агол и позиција додека заштедувате многу вреден простор за десктоп. ✔ Главното тело на нашата заграда за приказ е изработено од леење на алуминиумска легура, што е полесно и посилно, не е лесно за 'рѓа и издржливо. Управувањето со кабелот ја одржува вашата работна маса уредна и чиста. ✔ Погодно за 17 "до 32" екрани-двојни монитори за да инсталирате два екрани кои се движат во големина од 17 "до 32" и со тежина од 19,8 фунти, секоја со VESA 75 X75mm или 100x100mm задната дупка за монтирање. ✔ Главното тело на нашата заграда за приказ е изработено од леење на алуминиумска легура, што е полесно и посилно, не е лесно за 'рѓа и издржливо. ✔ Цврстата структура и стабилната тела обезбедуваат стабилна и безбедна поправка за вашиот монитор, погодна за клупи со дебелина на работната површина од 0,7-3,5 инчи. ✔ Цврстата структура и стабилната тела обезбедуваат стабилна и безбедна поправка за вашиот монитор, погодна за клупи со дебелина на работната површина од 0,7-3,5 инчи. ✔ Повторно прилагодување на кабелот за прилагодување со повеќе дупки, флексибилно прилагодување на различни растојанија од дупки, погодно за врзување на кабел, интегрирано управување со кабелот ги прави вашите кабли уредни и уредни. Ве молиме, проверете ја големината и бојата пред да купите. Поради некои грешки во рачното мерење, погледнете го вистинскиот производ, благодарам. ✔ штандот му овозможува на вашиот монитор да ротира, навали и ротира. Ве молиме имајте во предвид дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете. Управувањето со кабелот ја одржува вашата работна маса уредна и чиста. Фотографиите на производот не вклучуваат производи освен производи. Зачувајте го вселенското биро за монтирање - силна монтажа на челична рака е опремена со ултра силен стегач што го минимизира потрошениот простор за биро. Слободно поставете го мониторот на сопствен агол и позиција додека заштедувате многу вреден простор за десктоп. Брза и лесна инсталација-Нашиот тим по продажбата секогаш се обидуваме да ви понудиме најдобро решение во рок од 24 часа.Зачувајте го вселенското биро за монтирање - силна монтажа на челична рака е опремена со ултра силен стегач што го минимизира потрошениот простор за биро. Име на производ : Сребрен двоен екран Монитор за стенд-производство Материјал : Алуминиумска легура на оптоварувањето на раката Опсег на оптоварување : 2-9k Grecommend Големина : 17 "- 32'''Note : 1. ✔ штандот му овозможува на вашиот монитор да ротира, навали и ротира. ✔ Погодно за 17 "до 32" екрани-двојни монитори за да инсталирате два екрани кои се движат во големина од 17 "до 32" и со тежина од 19,8 фунти, секоја со VESA 75 X75mm или 100x100mm задната дупка за монтирање.

Избор на клиенти

МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ Свеж
МКС Женски На Машки Телекомуникациски Кабел Собранието во 25 Пар, 25 СТАПКИ

Дизајниран за употреба со апликации за глас и ниски податоци со блокови за удирање, панели за лепенки и �

DEN 796.80
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија Свеж
6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија

Напон на полнење : DC 4.6 V8 V (Препорачајте DC 5 V) „CR“ LED е индикатор за статус на полнење Струја на празнење : 0

DEN 3.33
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена Свеж
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена

Нови OEM фабрички исечени и печат COMPX Timberline 103 TA / 103 T копчиња (2) Само Easy Keys нуди оригинални делови за произ�

DEN 2.00
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss Свеж
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss

65% полиестер, 35% памук Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобн�

DEN 2.33
CRZ Јога Беспрекорен резервоар за тренингот на врвови за жени Атлетик Камизол Спортски кошули со вграден градник Свеж
Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220 Свеж
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи Свеж
Азееда 2 х Бокс Татко &засилувач; Син Микрофибер Леќи/Очила Чистење Крпи

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �

DEN 182.24
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок Свеж
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

80% најлон, 20% спандекс.进口 Еластично затворање Само миење на рацете Асистент за согорување на маснотии о

DEN 207.84
ПАТАТ Мало Бебе Девојчиња Туту Фустани Летни Фустани Без Ракави Без Грб Принцеза Роденденски Фустани 1дрес+ 1хат Свеж
Ојоангл машки 2 Парчиња Облека Краток Ракав Шарени Копче Надолу Кошула И Шорцеви Сетови Свеж
Ојоангл машки 2 Парчиња Облека Краток Ракав Шарени Копче Надолу Кошула И Шорцеви Сетови

100% Полиестер Увезени Копче Надолу затворање Машинско Перење Ткаенина : мека, удобна и пријателска за ко�

DEN 623.84
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна Свеж
Колумбија женска пожар со целосна поштенска јакна

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Подјака : Со овој поштенски, стендап, супер пози

DEN 3.00
Куче Лижат Мат Со Вшмукување Чаши-Совршен За Капење, Чешлање, И Обука-Бихејвиорална Помош За Немирни Кучиња Свеж
Куче Лижат Мат Со Вшмукување Чаши-Совршен За Капење, Чешлање, И Обука-Бихејвиорална Помош За Немирни Кучиња

Оваа подлога за лижење кучиња е совршена за немирни кучиња Оваа ставка е идеална за чешлање, капење, обу�

DEN 2.33