Леопардите предводени ноќни светло, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива осветленост за скали во спална соба ходник ?

Леопардите предводени ноќни светло, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива осветленост

DEN 239.84

Свеж

Достапно.

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина. Погледнете каде одите во темница без да ги вклучите другите светла. 【Паметно осветлување】 Автоматски се вклучува кога амбиенталното светло е мала и се исклучува во зората. Топло осветлување, совршено за спиење. 【Уникатен дизајн】 Можете да изберете различни стилови за украсување на вашиот wallид , Неполарниот приклучок нема да го блокира вториот штекер на идот. 【Погоден 2. Напон на напон : DC2.8 V; 3.Current : ≤25ma; 4. моќ : 0,5 W; Големината на ноќната светлина само 3,0 во L x 4,5 во H x 1.4 во W, лесно се вклопува во мали простори и не ги попречува другите места. Оваа мала ноќна светлина автоматски се чувствува од самракот до зората, автоматски се вклучува на светлината кога амбиенталното светло е недоволно и ја исклучува светлината во зори. Пакет од два, може да се користи во спални соби или на други места каде што е потребно слаба осветленост. Без разлика дали оди во тоалет ноќе, оди нагоре и надолу по скалите, вода за пиење или го храни бебето, тоа е многу погодно. ВНИМАНИЕ : Ризик од електричен шок и опасност од пожар. Овој производ не е играчка и не е наменет за употреба од деца. Само за возрасни употреба. За безбедна употреба, приклучете го само во изложените wallидни места каде што уредот е вентилиран и не може да контактира со прекривки за кревети или друг материјал. Не користете со жици за продолжување.

1.Input Voltage: AC110-127V;
2.Output Voltage: DC2.8V;
3.Current: ≤25MA;
4.Power: 0.5W;
The nightlight size just 3.0 in L x 4.5 in H x 1.4 in W, easily fits in small spaces and does not obstruct other outlets.:
This small night light automatically senses from dusk to dawn, automatically turns on the light when the ambient light is insufficient, and turns off the light at dawn. :
Pack of two, it can be used in bedrooms or other places where low light is needed. Whether it is going to the toilet at night, going up and down the stairs, drinking water or feeding the baby, it is very convenient. :
CAUTION:
Risk of electric shock and fire hazard. This product is not a toy and is not intended for use by children. FOR ADULT USE ONLY.:
For safe use, plug only into exposed wall outlets where device is ventilated and cannot contact bed coverings or other material. Do not use with extension cords. :

Избор на клиенти

Наследство Деца Еднорог Фигура Деца Ѕид Ноќ Светилка, Мултиколирана Свеж
Наследство Деца Еднорог Фигура Деца Ѕид Ноќ Светилка, Мултиколирана

РАЗИГРАН ДИЗАЈН НА ЕДНОРОГ : Осветлете ја просторијата со Фигуративната столна ламба За Деца Од Еднорог

DEN 3.33
Oopsy Daisy PE3156 желка пар ноќно светло, 5 x 4, зелена Свеж
Oopsy Daisy PE3156 желка пар ноќно светло, 5 x 4, зелена

Платно завиткано истегната уметничка ноќна светлина Сијалица од три вати (вклучена) со исклучен прекин�

DEN 2.67
Ambayz Jadssox LED dog wallид ламба Детска соба wallид sconce цртан филм деца спална соба декор ноќ, симпатична тема за осветлување Свеж
TKHP 13,8 ИНЧНИ LED Коцки Светилки Со Далечински Водоотпорен Сјај Столици 16 БОЈА Менување НА ПОЛНЕЊЕ LED Светне Мебел Стол Свеж
Декорација на Puckator LED19, бело Свеж
Декорација на Puckator LED19, бело

Совршен за украсување настани, забави, детски спални соби и која било друга домашна околина Препорачано

DEN 2.00