Grandess Декорации за Ноќта на вештерките Светла 11,5 ft 2 режими 5 парчиња DIY висат обоени LED со трепкачки меурчиња од тиква од тиква, за затворен отворен двор, градинарска ?

Grandess Декорации за Ноќта на вештерките Светла 11,5 ft 2 режими 5 парчиња DIY висат обоени LED со трепкачки меурчиња од тиква

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Професионален уникатен дизајн : Поканува добро познати дизајнери на DIY да создадат најновите стилови за украсување на Ноќта на вештерките, тоа е единствениот на пазарот. Тоа ќе донесе различна среќа на вашиот Ноќта на вештерките е најдобрите украси за Ноќта на вештерките оваа година. Премиум издржлив материјал : Светлата за декор на Ноќта на вештерките се изработени од квалитетна полиестерска тафта, LED светла и изолирана бакарна жица, жицата нема да се загреваат дури и по часови на употреба, со убави водоотпорни перформанси, може да издржи светло дожд и попрскување вода; очекувано Избор за внатрешна и надворешна декорација. Лесно е да се обеси очекуван избор за внатрешна и надворешна декорација. Лесно е да се обеси и напојуваат со тесто : Овие светла од тиква од Ноќта на вештерките можат да бидат обесени и украсени директно без склопување. Секоја низа светла има светкаво LED светло, напојувано со 3 батерии АА (не е вклучено), што ќе биде поудобно без да размислува за Дали местото што сакате да го украсите има напојување. Широко користена и може да се чува : Светлата со жица од тиква од вештерки се идеални за играње улоги, фенси фустани и забави за Ноќта на вештерките. Може да се украси и во дневната соба, градината, тремот, дворот, итн. и складирано, што е многу лесно за поставување и складирање. За по продажбата : Ако од која било причина не сте целосно задоволни, известете ни и нашиот тим за услуги на клиентите ќе ви помогне да ги решите проблемите за 24 часа, безусловно враќање, да ги изберете нашите светла за Ноќта на вештерките за целосно уживање во Ноќта на вештерките и да создадете незаборавни и уникатни спомени за ти Ексклузивните дизајнери создаваат DIY дизајни и модерни техники за шиење, кои совршено одговараат на хорор -хорор атмосферата совршена комбинација на тиква од вештерките и шарени светла го прават тоа е во класа сама по себе. Праша не само што може да се користи како домашна декорација, туку и виси на дрвото, гаражата, стреата, тремот и покривот. Ноќта на вештерките. Сигурно сте да му дадете на целото соседство лази (на најдобар можен начин) кога ќе ги поставите на сите на сите Ноќта на вештерките! Спецификации : Осветлена : Обоена светлина вода Оценка : IP44 Енергија : 3 АА батерии (не е вклучен) Материјал : Квалитетна полиестерска тафта, бакарна жица, LED светлосни информации : Висина на капа : 23,6 инчитер дијамант на дното : 7,8 инчистринг светла Должина : 118 инчи пакет : 5 парчиња светла од тиква Белешка : Ве молиме kindубезно заштитете го приклучокот од вода!.

Избор на клиенти

Wyzworks топло бело 10-ти 1/2 дебела LED LED 8-режим јаже светло, треперење, избледување, пулсирачки, водоотпорни на отворено Свеж
Brightech Ambience Pro Solar Powered 48ft на отворено низа светла, во комплет со едно дополнително републикација на соларни Свеж
Brightech Ambience Pro Solar Powered 48ft на отворено низа светла, во комплет со едно дополнително републикација на соларни

Brightech Ambience Pro Solar Powered Outdoor String Lights Комерцијални одделенија за внатрешни светла со 48 стапки Едисон сијали�

DEN 540.80
FELISHINE 20 Пакети Самовила Стринг Светла, 6.6 СТАПКИ 20 Led Диоди Батерија Управувана Сребрена Бакарна Жица Ѕвездена Стринг Свеж
Зелени Божиќни мрежни светла на отворено украси, 9,9ft x 6,6ft 264 LED светла во затворен мешунки, IP44 водоотпорни 8 режими Свеж Попустот
Kepabigle пчели светла, 10 -ти светло со низа со лавил со батерија со батерија со сијалица од 30 парчиња Свеж
Kepabigle пчели светла, 10 -ти светло со низа со лавил со батерија со батерија со сијалица од 30 парчиња

Осветлете го вашиот дом на магичен начин! Вашиот избор на ноќна ноќ : Издржлива, безбедна, ниска потрошув

DEN 2.33
OeyJoy Solar Watching може со светла што висат водоотпорен фенер LED жица светла со овчари кука самовила светла на отворено Свеж
Suntin 1,64ft Продолжен кабел за паметни жици Свеж
Suntin 1,64ft Продолжен кабел за паметни жици

1,64ft продолжено кабел за обоени светла за паметни жици (B09 R4 H5 B5 W, B09 R4 HJB76) 1,64ft продолжено кабел за обоени с�

DEN 2.00
Janchs Solar String Lights Outdoor Ramadan Eid Decorations, 8 режими водоотпорни 138LED соларни напојувани starвездени светла Свеж
Janchs Solar String Lights Outdoor Ramadan Eid Decorations, 8 режими водоотпорни 138LED соларни напојувани starвездени светла

【Богата функција】 : соларни, 8 режими, водоотпорна, мемориска функција, автоматско работење, со далечин�

DEN 2.33
Fauyes Neon Rope Lights, 10ft RGBMeteor LEDIC, водоотпорен IP67 DIY дизајн, музика за синхронизација, 24Key далечински управувач, Свеж
Fauyes Neon Rope Lights, 10ft RGBMeteor LEDIC, водоотпорен IP67 DIY дизајн, музика за синхронизација, 24Key далечински управувач,

Уживајте во практичноста и безбедноста на овие неонски светла!.【RGBMeteor LEDIC】 За разлика од RGB, доживејте г�

DEN 2.33
Xurisen 32ft на отворено жици светла надвор од внатрешен двор LED G40 светло со 11 расипувачки пластични светилки UL наведено Свеж
SJYDQ SOLAR String Lights Надворешно LED LED кристален глобус светло со режими водоотпорна соларна моќност за внатрешен двор Свеж
EST. LEE Display L D 1902 Отворено внатрешен двор сијалици и зелени висечки кабел сет Божиќ празник сезонски сијалички и кабел Свеж
Jmexsuss 2 пакет на секои 100 LED / 2 пакувања секоја 200 LED топли бели соларни светла на низа Свеж
Jmexsuss 2 пакет на секои 100 LED / 2 пакувања секоја 200 LED топли бели соларни светла на низа

2 пакувајте секоја 100 LED топли бели соларни светла 2 Пакувајте секоја 200 LED топли бели соларни светла...

DEN 137.44