Цврста маса за масажа во боја 4-парчиња, мек памук за убавина за убавина на кожата, за постелнина за постелнина за постелнина за постелнина -Б 185х70см

Цврста маса за масажа во боја 4-парчиња, мек памук за убавина за убавина на кожата, за постелнина за постелнина за постелнина

DEN 1951.84

Свеж

Достапно.

Ткаенината е мека и е пријателска за кожата, има силна отпорност на брчки, не згаснува по миењето, има поголема густина, отпорност на абење и драперија. Убавите бои и едноставниот дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Одлично вклопување : мерки на нашата маса за масажа. Одговара на сите стандардни стационарни и преносни табели за масажа и уредно крие сè што треба да го чувате под нив. Функционална поставеност за постелнина за масажа : Листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Услуга : Ние сме тука за да се осигураме дека ја добивате најдобрата услуга за клиенти и сме 100% задоволни со вашето купување. Ткаенината е мека и е пријателска за кожата, има силна отпорност на брчки, не згаснува по миењето, има поголема густина, отпорност на абење и драперија. Убавите бои и едноставниот дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Одлично вклопување : мерки на нашата маса за масажа. Одговара на сите стандардни стационарни и преносни табели за масажа и уредно крие сè што треба да го чувате под нив. Функционална поставеност за постелнина за масажа : Листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредно и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Услуга : Ние сме тука за да се осигураме дека ја добивате најдобрата услуга за клиенти и сме 100% задоволни со вашето купување. Имајте уморно тело за еден ден и опуштете се во бањата! Овој комплет за покривање на креветот е направен од чиста памучна ткаенина за бесконечна удобност и го олеснува вашето тело. Уживајте во масажата повеќе. Обновете ја масата за масажа со овој комплет за здолниште на маса за масажа. Донесете професионален и луксузен изглед на вашиот клиент. Овој сет на здолништа со маса за масажа е совршена комбинација на функционалност и убав изглед. Пакетот вклучува : 1 поставен постелнина за маса за масажа, вклучително и , 1 парче маса за масажа на масата , 1 парче перница кутија , 1 парче покривка на столче Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики како резултат на рачното мерење. Материјал : Памук (50%)+постелнина (50%) Модел : Цврста боја.

Избор на клиенти

Зила Браун Терариум лагер 20/29 галони, пакет од 3 Свеж
Зила Браун Терариум лагер 20/29 галони, пакет од 3

3 теписи на кафеава терариум подлога Секоја лариумска лагер мери 11,75 за 29,5 инчи Направено од абсорбента,

DEN 314.88
Зила Терариум лагер, 125гр, зелена Свеж
Зила Терариум лагер, 125гр, зелена

2 пакет лагер на Зила Терариум, зелена, 125 галон Постелнината со ниско одржување, едноставно исфрлете и и�

DEN 2.33
Klkcms 3x Стандардна маса за масажа, здолниште за маса, ленен ленен лист козметички кревети Свеж
Klkcms 3x Стандардна маса за масажа, здолниште за маса, ленен ленен лист козметички кревети

* Покривка за мека табела со валент со дупка за здив на лице Дизајнирано со дупка за здив на лице и страна

DEN 1212.80
Zhuan Premium Massage Massion Leats сет со лесни дупки за масажа за масажа за масажа, здолниште перница, чипка за убавина салон Свеж