AEXIT 2 PCS специјална алатка 5mm x 8,5mm x 110мм Централни удари за столарија метал модел на работа: 56AS360QO99

AEXIT 2 PCS специјална алатка 5mm x 8,5mm x 110мм Централни удари за столарија метал модел на работа: 56AS360QO99

DEN 172.48

Свеж

Достапно.

Total Length : 110mm/ 4.3";Color : Silver Tone. Product Name : Center Punches;Material : Stainless Steel. Weight : 105g. Tip Diameter : 5mm/ 0.24";drill hole Size : 8.5mm/ 0.33". Package Content : 2 X Центарски удари (321373 EWET350665 YUDR567949). Вкупна должина : 110мм/ 4,3 "; боја : сребрен тон. Име на производот : Централни удари; Материјал : Не'рѓосувачки челик. Тежина : 105g. Дијаметар на врв : 5мм/ 0,24 "; Големина на дупче за дупчење : 8,5мм/ 0,33". Содржина на пакетот : 2 x Центарски удари (321373 EWET350665 YUDR567949). Овој сет на удар е одлична рака алатки за механичка работа. Овој удар има долга, права дупка за вежба. Направено од челичен материјал од хром-ванадиум. Се применуваат на индустријата за обработка на фиттер, производство и механичко одржување. (260uiyh5226sedt7299) enviamos el enví desde china por un período de 10 a 30 días.

Избор на клиенти

Стенли Прото Ј411/4 Центар за удар, 1/4 “ Свеж
Стенли Прото Ј411/4 Центар за удар, 1/4 “

Се користи во изгледот на метал Овозможува широк заб во обележувањето на централните линии, локациите н

DEN 3.33
Aexit 3 во удари 1 1/32 1/16 3/32 Центар за центри за столб за столарија метал работа Свеж
Aexit 3 во удари 1 1/32 1/16 3/32 Центар за центри за столб за столарија метал работа

Име на производот : Централни удари; Материјал : Челик од хромванадиум, гума Дијаметар на совет : 1 / 32 ", 1 / 1

DEN 2.33
Цилиндричен удар без распрскувачки лебдат на Wed Свеж
Цилиндричен удар без распрскувачки лебдат на Wed

Висок квалитет и суровини : Берилиум бакар што не се распрснува алатки се изработени од скап и редок неф�

DEN 665.28
Center Garosa 4PCS Center Punch Automatic Sheet 5in Sete Altack Set Комплет Алатка за рачно за одржување на инсталација на метално Свеж
Center Garosa 4PCS Center Punch Automatic Sheet 5in Sete Altack Set Комплет Алатка за рачно за одржување на инсталација на метално

Добар материјал : Примена на врвен челичен материјал со голема брзина, кој е Rustproof и многу издржлив за до�

DEN 2.67
Алатки за безбедност на AMPCO P-1295 Панч, центар, не-распрскувачки, не-магнетски, отпорен на корозија, дијаметар од 3/4 , 8 Свеж
Делови за алатки 3 парчиња не -лизгачки центар Поставете метално дрво DIY алатка за дупчење на дупки за дупчење - Свеж
Нов LON0167 4MMX10MMX120MM CHROME-VANADIUM Изврски на челичен центар за челик за сигурна ефикасност за столарија метал работа Свеж
Нов LON0167 4MMX10MMX120MM CHROME-VANADIUM Изврски на челичен центар за челик за сигурна ефикасност за столарија метал работа

Име на производот : (издржлив во употреба) Центар Панч; Содржина на пакетот : 1 (најнова технологија) X Center H

DEN 168.00
Bon Dasco Pro 531 4-1/2-инчи од 5/16-инчен висок центар на Центарот Карстел Центар Свеж
Bon Dasco Pro 531 4-1/2-инчи од 5/16-инчен висок центар на Центарот Карстел Центар

Dasco Pro 531 41 / 2инчи од 5 / 16инчен висок удар на Центарот за Carsteel Прецизна земја за да се направи точна дупка п�

DEN 2.67
Центар Панч 8мм Свеж
Центар Панч 8мм

Центар Панч 8мм (5 / 16in) Центар Панч 8мм (5 / 16in) Центарот за серии SB3753 N серија изработени од челик Ванадиум с�

DEN 346.56
Алатка за почетна дупка | Централен пин удар | Центар Панч | Удирање - 1 парчиња издржлив удар од 5 инчи - - Свеж
Алатка за почетна дупка | Централен пин удар | Центар Панч | Удирање - 1 парчиња издржлив удар од 5 инчи - -

Боја : Црна Автоматски центар за индустриско одделение, дијамантски удар, школка што не се лизга Користе

DEN 1158.40
SE 5 Автоматски центар на Центарот - 795ACPC Свеж
SE 5 Автоматски центар на Центарот - 795ACPC

Зацврстен челичен врв Месинг тело Пролет на висока напнатост 5 "Долги Ознаки дупки во дрво, метал и други

DEN 3.33
Комплет за прецизност на алатки за кучиња Свеж
Комплет за прецизност на алатки за кучиња

Оваа алатка припаѓа во вашата врвна фиока : Совршена за лежење дупки што треба да се дупчат и да се присл�

DEN 687.20
Qmax - лим метал удар 15мм Свеж
Qmax - лим метал удар 15мм

Големина.15.0мм Брз и лесен начин за намалување на чистите метрички дупки во лим до 16 мерач Сите удари се п

DEN 404.96