2 пакувања со рака, сребрено повик bellвонче со рачка, повик за домашни миленици, трпеливо bellвонче, детско bellвонче, свадбено bellвонче, bellвонче за вечера, училишно bellвон?

2 пакувања со рака, сребрено повик bellвонче со рачка, повик за домашни миленици, трпеливо bellвонче, детско bellвонче, свадбено

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Производот вклучува 2 bellвонче за рака, дијаметар од 2,56 ", 5,12" висина, сребрена bellвонче, црна рачка, класичен стил. Raceвончето е изработено од висококвалитетен метал со многу светла и мазна завршница за да се спречи корозија и оштетување. Звукот е многу јасен и јасен, а звукот на металното влијание може да патува далеку. Додава многу класични допири за да додадете амбиент на декор за дома, декор за одмор, Божиќ, свадби и многу повеќе. Мултифункционална употреба, може да се користи како lвонче во училницата, кујнско bellвонче, болнички доктор, привлекувајќи внимание на миленичето, итн.

Избор на клиенти

QTLCHOM 24 парчиња рачни sвона црна дрвена рачка цврста месинг чанти јавете се Свеж
QTLCHOM 24 парчиња рачни sвона црна дрвена рачка цврста месинг чанти јавете се

Месинг цврсти раце : Нашите раце се изработени од високо квалитетен месинг метал, а рачката е изработена

DEN 1268.80
Tibetan Tingsha Meditation Bell - Meditation Chime Bells - Тингша цимбали - Тибетска будистичка медитација јога bellвонче во Свеж
Tibetan Tingsha Meditation Bell - Meditation Chime Bells - Тингша цимбали - Тибетска будистичка медитација јога bellвонче во

Нашите tingsвона на Тингша најчесто се користат во медитација и умност за да им помогнат на поединците Наш

DEN 3.33