За случајот Galaxy A12 5G, водоотпорен спортски теретана за теретана кутија со кабел за полнење за Samsung A12 5G Blue

За случајот Galaxy A12 5G, водоотпорен спортски теретана за теретана кутија со кабел за полнење за Samsung A12 5G Blue

DEN 174.40

Свеж

Достапно.

Тип : торба за оружје. за : Galaxy A12 5 G 6.4 ". Материјал : PU кожа. Шокапоф + анти-кора + анти-лизга. Производот Вклучува : 1 Телефонска торба + 1 кабел за полнење три-во-еден (без напојување). Опис Погоден за амбалажа на држачот на ќелијата : Тренингот, екстремно, вежбање, трчање, фитнес, одење, џогирање, пешачење, возење велосипед, јога, риболов, кампување, патување, секојдневно слободно време. Голем склад со мобилни телефони : Овој држач за телефон на АРМ е доволно голем за да работи со повеќето мобилни телефони и Заштитни случаи и нуди два слоја на заштита. Не-лизгање, универзална големина на мобилни телефони : држачот на спортски телефон останува на место на горната рака кога работи, работи надвор или крева тежина. Исто така, се вклопува во горната рака, до 16 инчи. Машки пречки за мажи, прегратки за жени, прегратки за деца, момчиња и девојчиња. Напреден материјал за спортски бенд со црна рака, спортска рака : Направено од истегнување, дише, лесна и удобна мешавина од неопренови , држачот на телефонот може да се наведнува, да извртува и да се наведнува, но никогаш не ја губи својата форма. Одделен држач за телефон со двојна џебна рака : Главниот џеб го држи вашиот телефон, а другиот ги држи вашите клучеви, пари, картички, слушалки, кабли, електрична банка, полнач, итн. без напојување) Стил на задниот дел : Вметнување на практична картичка на задниот дел + процес на жариште во стилот на флип : Вертикална целосна заштита + прецизни дупки и мазна шема. Глаза со високо-маснотии Глазура ПУ кожа + Спортско работење Функција за работа со шок-отпорен на гребење + анти-лизгање.

Избор на клиенти

Фолч на футрола Boxwave Компатибилен со Oppo Watch - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Oppo Watch Свеж
Фолч на футрола Boxwave Компатибилен со Oppo Watch - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Oppo Watch

? [Одлично гледање] Фолч на боксерски бран компатибилен со Oppo Watch Новиот дизајн интегрира безбеден и безб

DEN 0.33
Случајот за вежбање со црна облека за вежбање со сопственик на клучеви одговара на џогирање одговара на Samsung Galaxy A53. Свеж
Фолч на боксерски бран компатибилен со Infinix Zero X - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и работи за Infinix Свеж
Фолч на боксерски бран компатибилен со Infinix Zero X - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и работи за Infinix

? [Одлично гледање] Фолч на боксерски бран компатибилен со Infinix Zero X Новиот дизајн интегрира безбеден и бе

DEN 399.20
Фолч на боксерски бран компатибилен со Blu G91s - ActiveStrech Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Blu Свеж
Фолч на боксерски бран компатибилен со Blu G91s - ActiveStrech Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Blu

? [Одлично гледање] Фолч на боксерски бран компатибилен со Blu G91s Новиот дизајн интегрира безбеден и безбе

DEN 399.20
Фолч за Nokia 215 4G - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Nokia 215 4G - Stark Green Свеж
Фолч за Nokia 215 4G - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Nokia 215 4G - Stark Green

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 3.00
Runbach Galaxy Note 20/10+/9/8 Armband, jumproof за вежбање торба за вежбање со држач за отпечатоци од прсти/држач за клуч и Свеж
Runbach Galaxy Note 20/10+/9/8 Armband, jumproof за вежбање торба за вежбање со држач за отпечатоци од прсти/држач за клуч и

Премиум ткаенината е супер сфаќање и нема да ви падне на раката дури и за време на интензивна вежба Пове�

DEN 95.84
За основниот случај Galaxy A03, водоотпорен спортски теренски простор за џемпери со кабел за полнење за Samsung A03 Core Blue Свеж
Вклучување на Armband Sports White Gym Thrudy Cover Cover Band Ramp Reflective Complate Complatible со BlackBerry Motion Свеж
Вклучување на Armband Sports White Gym Thrudy Cover Cover Band Ramp Reflective Complate Complatible со BlackBerry Motion

Спортски амбран салата за вежбање на теретана, куќиште за отпорен на вода, отпорен на вода, екранот на до

DEN 222.40
Кутија Boxwave Компатибилен со BlackBerry Porsche Design P'9983 - jogbrite Спортски амбранд, висока видлива светлина за безбедност Свеж
Фолч на футрола во Boxwave Компатибилен со Blu G80 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Blu G80 Свеж
Фолч на футрола во Boxwave Компатибилен со Blu G80 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Blu G80

? [Одлично гледање] Фолч на боксерски бран компатибилен со Blu G80 Новиот дизајн интегрира безбеден и безбе�

DEN 399.20
Boxwave Case компатибилен со Ulefone Note 8P - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Ulefone Note 8P Свеж
Boxwave Case компатибилен со Ulefone Note 8P - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Ulefone Note 8P

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Ulefone Note 8p Лесно прилагодлива и флексибилна а�

DEN 303.20