Cauldham 10 пакет солиден кујнски кабинет лак влече рачки - модерен заоблен фиока/хардвер на вратите - стил M242 - сатен никел

Cauldham 10 пакет солиден кујнски кабинет лак влече рачки - модерен заоблен фиока/хардвер на вратите - стил M242 - сатен никел

DEN 833.60

Свеж

Достапно.

Спецификации на производот : Должина на рачката 5-1/4 ", центри за дупки 3" (76 мм) и проекција 1 ". Премиум цврсти влечења : Изградени од прецизен спој на метални легури со врвен квалитет, избрани за издржливост, тактилно чувство и супериорен Заврши, оваа добро пропорционална, значителна рачка со тежина обезбедува мазна и удобна зафат, како и влијателна визуелна привлечност. Софистициран софистициран дизајн : Овој хардвер нуди неутрален дизајн на допир, доволно разноврсен за многу апликации, од традиционални до современи поставки. Површини на површини. Површини се прецизно завршени со рачно (формирани, фалсификувани, заземјувани, прислушувани, чесни, позлатени, четкани или полирани) со екстремно внимание на деталите засновани на вашата рачка и избор на боја. Три должини на завртки за инсталација : Секое влечење вклучува : 1 ", 1- 1/2 "и 1-3/4" завртки за монтирање, за да се овозможи удобна инсталација во различни врати или фиоки. Разновиден стил : Совршен декоративен допир за вашите нови ормани, шкафови и фиоки. Дајте им на вашите кујнски ормани, суета за бања или фиоки за гардероба брзо и прифатливо ажурирање со овие премиум влечења од Каулдам.

Избор на клиенти

Вонгфом кабинетот влече рачки црна мат кујна фиока влече 5 дупки центар 10 парчиња Свеж
Вонгфом кабинетот влече рачки црна мат кујна фиока влече 5 дупки центар 10 парчиња

Минималистички мат црн изглед Фрлен од мулти слој процес Убави заоблени линии Удобен зафат...

DEN 207.84
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “ Свеж
Династија хардвер масло го нанесуваат бронзено европски стил бар кабинет влече 7 3/4 “

Прекрасно масло го нанесуваат бронзениот кабинет хардвер Завршувањето покажува навестување на бакарн�

DEN 2.00
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за сонце за сонце леопард Свеж
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за сонце за сонце леопард

1 Димензии : Рачка : 1.18x0.82x0.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; М�

DEN 0.33
Tehaux 10 парчиња креативни антички мини се справува со антички мини влеленици мини нишки рачки Свеж
Tehaux 10 парчиња креативни антички мини се справува со антички мини влеленици мини нишки рачки

Направено од високо квалитетен материјал за легура на цинк, издржлив и практичен, не е лесен за бледнее �

DEN 120.32
Бело рустикално копче за птичји метали, повлечете ја декорацијата дома за врата и фиоки 2 брои Свеж
Бело рустикално копче за птичји метали, повлечете ја декорацијата дома за врата и фиоки 2 брои

Добредојдовте на On Line Party Center !!! Забавата започнува овде! Бело рустикално копче за птичји метално влечењ�

DEN 288.00