Водоотпорна камера Catcan 4PCS, каиш за плови, силна универзална лебдечка лента, лесна водоотпорна камера каиш за плови за пена за подводна камера/мобилен телефон со вод

Водоотпорна камера Catcan 4PCS, каиш за плови, силна универзална лебдечка лента, лесна водоотпорна камера каиш за плови за пена

DEN 1480.00

Свеж

Достапно.

Затворање на копчињата. Неопрена исполнета со пена. но за водоотпорен заштитен случај да складира телефони и клучеви. ✔ 【Лесно е да се најде предметот - жолтото водоотпорна лента за зглобот е многу видлива, лесна за барање предмети што лебдат на водата, така што камерите и телефоните нема да бидат далеку од вашиот поглед. Затворање на копчињата. -Измешајте ја тежината на вашиот електронски уред пред да купите за да бидете сигурни дека овој производ може да ги задржи во живот. -Ако вашиот електронски уред е премногу тежок, можете да користите 2 лебдечки ленти за зглобот во исто време за да го чувате вашиот уред безбеден. ✔ 【4 парчиња и удобно за носење】 willе добиете 4 пакувачки ленти за лебди, доволно за дневна употреба и замена, споделете со пријателите. -Се препорачува да се провери дали пловноста на лебдечката лента може да го направи вашиот електронски уред да лебди по купувањето, ве молиме тестирајте го во свежа вода. ✔ 【4 парчиња и удобно за носење】 willе добиете 4 пакувачки ленти за лебди, доволно за дневна употреба и замена, споделете со пријателите. Водоотпорна камера плови. ✔ 【Лесен и заштитен】 Едноставен и стилски изглед, лентите за пена од камера се индивидуални, лесни и лесни за носење, погодни за нуркање, пливање, сурфање, употреба со водоотпорни кеси, за да ја заштитите вашата водоотпорна опрема од изгубена.Нанесете на мобилни телефони со дополнителен водоотпорен заштитен случај, видови водоотпорни фотоапарати, за да ги ослободите рацете ,. Мала и лесна лента за носење додека одите на забава на плажа, пливање, пловење, нуркање. ✔ 【Одвојување и широко користете】 Опремено со долг црн цврст кабел, безбеден и цврст. -Водата од чешма е помалку пловна од морската вода, така што искуството е различно. ✔ 【Трајни и високи пловни плочки】 Водоотпорна камера каишот е составен од висококвалитетна неопрена исполнета со пена за траен, силен и компактен, со висока пловност, може да носи максимална тежина од 7oz/ 200g, не е лесно да се пробие. 6,9in/ 17cm долги и 9,45in/ 24cm во обем, меки и удобни, погодни за повеќето луѓе кои носат или држат во рака, ослободувајќи ги двете раце. ✔ 【Трајни и високи пловни плочки】 Водоотпорна камера каишот е составен од висококвалитетна неопрена исполнета со пена за траен, силен и компактен, со висока пловност, може да носи максимална тежина од 7oz/ 200g, не е лесно да се пробие. ✔ 【Лесен и заштитен】 Едноставен и стилски изглед, лентите за пена од камера се индивидуални, лесни и лесни за носење, погодни за нуркање, пливање, сурфање, употреба со водоотпорни кеси, за да ја заштитите вашата водоотпорна опрема од изгубена. Неопрена исполнета со пена. Водоотпорна камера плови. Предупредување. 6,9in/ 17cm долги и 9,45in/ 24cm во обем, меки и удобни, погодни за повеќето луѓе кои носат или држат во рака, ослободувајќи ги двете раце. ✔ 【Одвојување и широко користете】 Опремено со долг црн цврст кабел, безбеден и цврст. ✔ 【Лесно е да се најде предметот - жолтото водоотпорна лента за зглобот е многу видлива, лесна за барање предмети што лебдат на водата, така што камерите и телефоните нема да бидат далеку од вашиот поглед.

Избор на клиенти

Водоотпорна дигитална камера Подводна камера за деца со 32 GB SD картичка Full HD 1080P 30MP Дигитална камера 8x Дигитален зум Свеж Попустот
Panasonic HDC-MDH1 AVCHD 2.7 LCD Камера, 3.32 Мегапиксели, 1/4. 1 Mos Сензор, 16.8 x Оптички / 50x Дигитален Зум, 1080/50i, Свеж
Panasonic HDC-MDH1 AVCHD 2.7 LCD Камера, 3.32 Мегапиксели, 1/4. 1 Mos Сензор, 16.8 x Оптички / 50x Дигитален Зум, 1080/50i,

1 / 4 1" Мос Сензор, 2.7 " ЕКРАН НА Допир ЛЦД 16.8 x Оптички Зум, преку Интелигентни Автоматски СНИМАЊЕ На Сд Мемо

DEN 11984.00
Двигател на моторот давиту-Оригинален Leadshine Четкан DC Серво Диск DCS810S Макс 80VDC / 20a Врв Еднократен Енкодер Влез Свеж
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech Action и сина боја со интегрирана лента за градите - компатибилен со Action Camera Camera Свеж
АКСО ЕК7000 АКЦИЈА КАМЕРА КАМЕРАЦИЈА со комплет за качување по карпи Свеж
АКСО ЕК7000 АКЦИЈА КАМЕРА КАМЕРАЦИЈА со комплет за качување по карпи

4 K Ultra HD акција за акција Професионално 4 K 30 FPS & 2.7 K 30 FPS видео со 20 MP фотографии на до 30 рамки во секунда за �

DEN 1391.68
Дождовница R310CT 2-броја 1/2-инчен спој за компресија Свеж
Дождовница R310CT 2-броја 1/2-инчен спој за компресија

Овој производ е спојка за компресија од 2pk 1 / 2 Цел на употреба за куки за сврзувачки елементи, спојкиорев

DEN 121.92
Деларси c5bW57 P40-9 Hd Двојни Камери 1080p Водоотпорен Со Пренослив Рачен Handоскоп На Екранот Свеж
Деларси c5bW57 P40-9 Hd Двојни Камери 1080p Водоотпорен Со Пренослив Рачен Handоскоп На Екранот

Пластични, Метални И Електронски Компоненти Увезени Предвремено затворање 4.3 " Нагласи Екран, 8мм Микро �

DEN 1711.84