Водоотпорна камера Catcan 4PCS, каиш за плови, силна универзална лебдечка лента, лесна водоотпорна камера каиш за плови за пена за подводна камера/мобилен телефон со вод

Водоотпорна камера Catcan 4PCS, каиш за плови, силна универзална лебдечка лента, лесна водоотпорна камера каиш за плови за пена

DEN 1480.00

Свеж

Достапно.

Затворање на копчињата. Неопрена исполнета со пена. но за водоотпорен заштитен случај да складира телефони и клучеви. ✔ 【Лесно е да се најде предметот - жолтото водоотпорна лента за зглобот е многу видлива, лесна за барање предмети што лебдат на водата, така што камерите и телефоните нема да бидат далеку од вашиот поглед. Затворање на копчињата. -Измешајте ја тежината на вашиот електронски уред пред да купите за да бидете сигурни дека овој производ може да ги задржи во живот. -Ако вашиот електронски уред е премногу тежок, можете да користите 2 лебдечки ленти за зглобот во исто време за да го чувате вашиот уред безбеден. ✔ 【4 парчиња и удобно за носење】 willе добиете 4 пакувачки ленти за лебди, доволно за дневна употреба и замена, споделете со пријателите. -Се препорачува да се провери дали пловноста на лебдечката лента може да го направи вашиот електронски уред да лебди по купувањето, ве молиме тестирајте го во свежа вода. ✔ 【4 парчиња и удобно за носење】 willе добиете 4 пакувачки ленти за лебди, доволно за дневна употреба и замена, споделете со пријателите. Водоотпорна камера плови. ✔ 【Лесен и заштитен】 Едноставен и стилски изглед, лентите за пена од камера се индивидуални, лесни и лесни за носење, погодни за нуркање, пливање, сурфање, употреба со водоотпорни кеси, за да ја заштитите вашата водоотпорна опрема од изгубена.Нанесете на мобилни телефони со дополнителен водоотпорен заштитен случај, видови водоотпорни фотоапарати, за да ги ослободите рацете ,. Мала и лесна лента за носење додека одите на забава на плажа, пливање, пловење, нуркање. ✔ 【Одвојување и широко користете】 Опремено со долг црн цврст кабел, безбеден и цврст. -Водата од чешма е помалку пловна од морската вода, така што искуството е различно. ✔ 【Трајни и високи пловни плочки】 Водоотпорна камера каишот е составен од висококвалитетна неопрена исполнета со пена за траен, силен и компактен, со висока пловност, може да носи максимална тежина од 7oz/ 200g, не е лесно да се пробие. 6,9in/ 17cm долги и 9,45in/ 24cm во обем, меки и удобни, погодни за повеќето луѓе кои носат или држат во рака, ослободувајќи ги двете раце. ✔ 【Трајни и високи пловни плочки】 Водоотпорна камера каишот е составен од висококвалитетна неопрена исполнета со пена за траен, силен и компактен, со висока пловност, може да носи максимална тежина од 7oz/ 200g, не е лесно да се пробие. ✔ 【Лесен и заштитен】 Едноставен и стилски изглед, лентите за пена од камера се индивидуални, лесни и лесни за носење, погодни за нуркање, пливање, сурфање, употреба со водоотпорни кеси, за да ја заштитите вашата водоотпорна опрема од изгубена. Неопрена исполнета со пена. Водоотпорна камера плови. Предупредување. 6,9in/ 17cm долги и 9,45in/ 24cm во обем, меки и удобни, погодни за повеќето луѓе кои носат или држат во рака, ослободувајќи ги двете раце. ✔ 【Одвојување и широко користете】 Опремено со долг црн цврст кабел, безбеден и цврст. ✔ 【Лесно е да се најде предметот - жолтото водоотпорна лента за зглобот е многу видлива, лесна за барање предмети што лебдат на водата, така што камерите и телефоните нема да бидат далеку од вашиот поглед.

Избор на клиенти

Lebee компатибилен со батеријата Zebra P1023901-LF, P1031365-025 QLN220, QLN220HC, QLN320, QLN320HC, ZQ500, ZQ510, ZQ520, ZQ610, Свеж
Lebee компатибилен со батеријата Zebra P1023901-LF, P1031365-025 QLN220, QLN220HC, QLN320, QLN320HC, ZQ500, ZQ510, ZQ520, ZQ610,

Заменете го оригиналниот број на дел : P1023901LF, P1031365025 Тип на артикал : LiIon, Напон : 7.4 V, капацитет : 6800mah / 50.32 Wh,

DEN 3.00
Водоотпорна дигитална камера Подводна камера за деца со 32 GB SD картичка Full HD 1080P 30MP Дигитална камера 8x Дигитален зум Свеж Попустот
Dsoekeu Дигитални Фотоапарати За Фотографија, 4k 48mp Камера За Влогирање За YouTube СО 32gb Sd Картичка, 3 180° Flip Екран Свеж
Dsoekeu Дигитални Фотоапарати За Фотографија, 4k 48mp Камера За Влогирање За YouTube СО 32gb Sd Картичка, 3 180° Flip Екран

3 Режими На Блиц На Слика : Автоматски / Силен Блиц / Без Блиц Доколку имате какви било прашања, слободно �

DEN 1807.84
Давиту Ац Мотор-БСМ50ГХ120ДН2 БСМ50ГХ120ДЛЦ БСМ35ГД120ДЛЦ БСМ25ГД120ДЛЦ БСМ50ГД120ДН2 БСМ50ГД120ДЛЦ - Свеж
Давиту Ац Мотор-БСМ50ГХ120ДН2 БСМ50ГХ120ДЛЦ БСМ35ГД120ДЛЦ БСМ25ГД120ДЛЦ БСМ50ГД120ДН2 БСМ50ГД120ДЛЦ -

Брзина : БСМ25ГД120ДЛЦ Сертификација : се Фаза : Еднофазна Број на модел : BSM50 GX120 DN2 Фреквенција : стандард...

DEN 0.67
Ранец на ранец и сива складирање на камерата Navitech со интегрирана лента за градите - компатибилен со Garmin Virb Ultra 30 Свеж
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech Action Camera со интегрирана лента за градите - компатибилен со Insta360 One R Twin Свеж
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech Action Camera со интегрирана лента за градите - компатибилен со Insta360 One R Twin

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

DEN 2.67
Canon XA70 UHD 4k30 Видео камера Со Двојна Пиксели Autofocus + ECM-VG1 Микрофон, Mdr-7506 Слушалки, HD Видео Монитор, 128gb Свеж
Canon XA70 UHD 4k30 Видео камера Со Двојна Пиксели Autofocus + ECM-VG1 Микрофон, Mdr-7506 Слушалки, HD Видео Монитор, 128gb

Canon XA70 Professional UHD 4 K Камерата е компактна, лесна камера со UHD 4k снимање, cmos сензор од 1 инчи, два XLR аудио влез�

DEN 0.33
Ранец на ранец на фотоапаратот Navitech Action и сива складирање со интегрирана лента за градите - компатибилен со Akaso V50 Свеж
LGJJJGH 4400mAh Li-јонски Замена Батерија ЗА QLN220, QLn220HC, QLN320, QLn320HC, ZQ500, ZQ510, ZQ520, ZQ610, ZQ610HC, ZQ620, Свеж
LGJJJGH 4400mAh Li-јонски Замена Батерија ЗА QLN220, QLn220HC, QLN320, QLn320HC, ZQ500, ZQ510, ZQ520, ZQ610, ZQ610HC, ZQ620,

Висок капацитетциркулаторна функција Со Висок капацитет, совршено заменете ги оригиналните батерии...

DEN 1068.80
Куеби Безжични Светла, Сет од 4 Свеж
Куеби Безжични Светла, Сет од 4

Мал : Куеби Светлината не е поголема од пакет натпревари и изгледа одлично на секоја камера Светлина : Те

DEN 1225.60