Superiorvznd Racing Car Formes 3D ноќно светло далечински управувач со моќност на допир табела за табела Оптичка илузија ламби 16 светла за промена на бои Дома Декорација Божиќ

Superiorvznd Racing Car Formes 3D ноќно светло далечински управувач со моќност на допир табела за табела Оптичка илузија ламби

DEN 307.20

Свеж

Достапно.

【Ве молиме, извлечете го заштитниот филм од двете страни на плочата за светло Водич】 Притиснете едно време, осветлете ја една боја, повторно притиснете го, се исклучува. Притиснете го трето, запали уште една боја. 7 Промена на бојата : црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела. Автоматски режим на промена на бојата. Притиснете го копчето Touch за да последната боја, а потоа повторно притиснете го, режимот за менување на бојата работи. Доаѓајќи со USB адаптер за напојување, можете да го поврзете со вашиот приклучок за домашна моќност или компјутер USB порта. Заштеда на enger. Потрошена моќност : 0.012kw.h/24 часа; LED Lifeивотен век : 10000 часа може да се стави во спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, кафе, ресторан итн како декоративна светлина. 【Ве молиме, извлечете го заштитниот филм од двете страни на плочата за светло Водич】 Притиснете едно време, осветлете ја една боја, повторно притиснете го, се исклучува. Притиснете го трето, запали уште една боја. 7 Промена на бојата : црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела. Автоматски режим на промена на бојата. Притиснете го копчето Touch за да последната боја, а потоа повторно притиснете го, режимот за менување на бојата работи. Доаѓајќи со USB адаптер за напојување, можете да го поврзете со вашиот приклучок за домашна моќност или компјутер USB порта. Заштеда на enger. Потрошена моќност : 0.012kw.h/24 часа; LED Lifeивотен век : 10000 часа може да се стави во спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, кафе, ресторан итн како декоративна светлина. Како да се користи : Повлечете го заштитниот филм од двете страни на плочата за водичи на светлина , Вметнете акрилен панел во LED базата. Поврзете ја 3Д -светлината со моќност преку USB кабел. Два начини на напојување : 3*ААА батерии (не е вклучено) или USB врска (предложено). Опцијата за батерија е одлична за патување или нема електрична енергија. Постојат два начина за контрола на ламбата : Контрола на допир и далечински управувач.1. Контрола на допир : Копче за допир за избор на боја и режим на работа. : 1*3 D илузија светлина .1*USB кабел .1*База на ламби.1*Далечински управувач。.

Избор на клиенти

Jjry Desk LAMP Gooseneck Touch Dammer Bedidide Tabl Larm Larm за очите на очите за очите на очите за затемнување на канцеларијата Свеж
Jjry Desk LAMP Gooseneck Touch Dammer Bedidide Tabl Larm Larm за очите на очите за очите на очите за затемнување на канцеларијата

О : Дизајнот за преклопување заштедува простор и можете да го носите насекаде во канцеларијата, дневнат�

DEN 1.33
Каталина 18578-000 Преодни стаклени ламби за стакло од тиква, 25,5 , Класично сино Свеж
Каталина 18578-000 Преодни стаклени ламби за стакло од тиква, 25,5 , Класично сино

Стилски и шик : Осветлете го секој простор со овој на ламбата за стаклена маса во форма на солза...

DEN 2.00
Major-Q 606iv 15 H во боја на слонова коска со облога на ткаенина сенка керамичка табела Свеж
Major-Q 606iv 15 H во боја на слонова коска со облога на ткаенина сенка керамичка табела

Елеганција напишана надвор Ова е она за што се работи оваа керамичка табела Оваа ламба додава убав и кар

DEN 1.33
Домашна колекција Stylecraft TL38247ADS 1 Светлосна табела за светло во крајбрежен стил-31 инчи висока и ширина 11 инчи, Свеж
Домашна колекција Stylecraft TL38247ADS 1 Светлосна табела за светло во крајбрежен стил-31 инчи висока и ширина 11 инчи,

Домашна колекција Stylecraft Оваа 1 светлосна табела за ламба од колекцијата Камерон од колекцијата „Stylecraft H

DEN 1200.00
Боја + плус цреша домат роза букет двојна тиква ламба Свеж
Боја + плус цреша домат роза букет двојна тиква ламба

Севкупно : 29 1 / 2 "Висока Сенката е висока 16" ширина x 11 " Користете една максимална стандардна основна сија

DEN 2.00
LIUZH табела за ламба 10W безжично полнење Брзо полнење со USB полнење за полнење во спална соба во кревет ноќно светло Свеж
SDFGH табела за ламба Викторијана биро за цветни крпи Арт+смола Тифани стил за спална соба сина Свеж
SDFGH табела за ламба Викторијана биро за цветни крпи Арт+смола Тифани стил за спална соба сина

Исклучителната лабачка ткаенина го осветлува чувството на простор и се чувствува топло и удобно кога с�

DEN 2.67
Athонатан y jyl5013a Wayland 26 Керамички LED маса за предводена ламба Преодна глам креветна биро за ноќна ноќна ламба за спална Свеж
Рустикален Тифани во стил на табела 20 Европска кафе -декорација светло цвет цвет Тифани табела за дневна соба светло Свеж
Голем рустикален керамички врежана племенска табела за табели таупе сива украсна глобална Свеж
Голем рустикален керамички врежана племенска табела за табели таупе сива украсна глобална

30,5 "ч; 21" Дија Тежи 19,8 фунти Рачно завршено премиум керамика и метал со сенка на ткаенини Користете една с

DEN 1232.00
Магацин на Тифани 2623+BB727 Тифани во стилот на пеперутка и црвена роза Акцент ламба, зелена/сина боја Свеж
Магацин на Тифани 2623+BB727 Тифани во стилот на пеперутка и црвена роза Акцент ламба, зелена/сина боја

Вонредни бои Долготрајно Лесно собрание 100 проценти стакло Од производителот Тифани Стил Акцент на пеп�

DEN 615.20