Superiorvznd Racing Car Formes 3D ноќно светло далечински управувач со моќност на допир табела за табела Оптичка илузија ламби 16 светла за промена на бои Дома Декорација Божиќ

Superiorvznd Racing Car Formes 3D ноќно светло далечински управувач со моќност на допир табела за табела Оптичка илузија ламби

DEN 307.20

Свеж

Достапно.

【Ве молиме, извлечете го заштитниот филм од двете страни на плочата за светло Водич】 Притиснете едно време, осветлете ја една боја, повторно притиснете го, се исклучува. Притиснете го трето, запали уште една боја. 7 Промена на бојата : црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела. Автоматски режим на промена на бојата. Притиснете го копчето Touch за да последната боја, а потоа повторно притиснете го, режимот за менување на бојата работи. Доаѓајќи со USB адаптер за напојување, можете да го поврзете со вашиот приклучок за домашна моќност или компјутер USB порта. Заштеда на enger. Потрошена моќност : 0.012kw.h/24 часа; LED Lifeивотен век : 10000 часа може да се стави во спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, кафе, ресторан итн како декоративна светлина. 【Ве молиме, извлечете го заштитниот филм од двете страни на плочата за светло Водич】 Притиснете едно време, осветлете ја една боја, повторно притиснете го, се исклучува. Притиснете го трето, запали уште една боја. 7 Промена на бојата : црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела. Автоматски режим на промена на бојата. Притиснете го копчето Touch за да последната боја, а потоа повторно притиснете го, режимот за менување на бојата работи. Доаѓајќи со USB адаптер за напојување, можете да го поврзете со вашиот приклучок за домашна моќност или компјутер USB порта. Заштеда на enger. Потрошена моќност : 0.012kw.h/24 часа; LED Lifeивотен век : 10000 часа може да се стави во спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, кафе, ресторан итн како декоративна светлина. Како да се користи : Повлечете го заштитниот филм од двете страни на плочата за водичи на светлина , Вметнете акрилен панел во LED базата. Поврзете ја 3Д -светлината со моќност преку USB кабел. Два начини на напојување : 3*ААА батерии (не е вклучено) или USB врска (предложено). Опцијата за батерија е одлична за патување или нема електрична енергија. Постојат два начина за контрола на ламбата : Контрола на допир и далечински управувач.1. Контрола на допир : Копче за допир за избор на боја и режим на работа. : 1*3 D илузија светлина .1*USB кабел .1*База на ламби.1*Далечински управувач。.

Избор на клиенти

Major-Q 606iv 15 H во боја на слонова коска со облога на ткаенина сенка керамичка табела Свеж
Major-Q 606iv 15 H во боја на слонова коска со облога на ткаенина сенка керамичка табела

Елеганција напишана надвор Ова е она за што се работи оваа керамичка табела Оваа ламба додава убав и кар

DEN 1.33
No-logo wajklj nortic Едноставни креативни ламби за маса за спална соба за студиска работа ламба Свеж
No-logo wajklj nortic Едноставни креативни ламби за маса за спална соба за студиска работа ламба

Напон : 110—240 V Материјал : Дрво, железо Боја : Бела Стил : Американец Големина : како што е прикажано Напон :

DEN 1.67
Заглавија на печурки светло, светло за осветлување печурка за печурки за спална соба Свеж
Заглавија на печурки светло, светло за осветлување печурка за печурки за спална соба

Применливост : Можете да го ставите насекаде, како на пример на масата во кревет, полицата за книги, биро�

DEN 491.52
Серија на ламба Тифани, витраж во стилот на стакло, декоративна дневна соба спална соба Свеж
Серија на ламба Тифани, витраж во стилот на стакло, декоративна дневна соба спална соба

UL наведен, финиш : метална основа со бронзена боја и витраж за стакло Сијалица : Предложете ја употребата

DEN 3.33
Athонатан y jyl5013a Wayland 26 Керамички LED маса за предводена ламба Преодна глам креветна биро за ноќна ноќна ламба за спална Свеж
Ларсон ulesулс Нипон Д766 Бело инч стакло D766301 Свеж
Ларсон ulesулс Нипон Д766 Бело инч стакло D766301

Препорачана употреба : акварел, пастел, тродимензионална уметност 3Д рамка со длабока рамка со стаклена

DEN 2.67
Superiorvznd 3D Wold Head Night Light Light Далечински управувач со моќност Табела за допир Оптичка илузија ламби 16 светла Свеж
Superiorvznd 3D Wold Head Night Light Light Далечински управувач со моќност Табела за допир Оптичка илузија ламби 16 светла

Притиснете едно време, осветлете една боја, притиснете ја повторно, се исклучува Притиснете го трето, за

DEN 302.40
Голем рустикален керамички врежана племенска табела за табели таупе сива украсна глобална Свеж
Голем рустикален керамички врежана племенска табела за табели таупе сива украсна глобална

30,5 "ч; 21" Дија Тежи 19,8 фунти Рачно завршено премиум керамика и метал со сенка на ткаенини Користете една с

DEN 1232.00
LIUZH табела за ламба 10W безжично полнење Брзо полнење со USB полнење за полнење во спална соба во кревет ноќно светло Свеж
Дизајн на AV Onyx природно, сурова онокс табела ламбакцентна осветлување, мерења: 4,75 ”x 16 инчи, занаетчиска ламба од 100 Свеж
Но-лого wajklj модерна современа креативна маса за креативна маса за дневна соба/спална соба метални светла на маса Свеж