ИФКХДД Преклоплива Полица За Бања Простор Алуминиумска Решетка За Крпи 3 Слој Мултифункционална Решетка За Крпи За Крпи Решетка За Бања Двојна Кука

ИФКХДД Преклоплива Полица За Бања Простор Алуминиумска Решетка За Крпи 3 Слој Мултифункционална Решетка За Крпи За Крпи Решетка

DEN 8189.44

Свеж

Достапно.

Висококвалитетна И Издржлива Структура : Изработен од издржлив цврст материјал од нерѓосувачки челик гарантира дека оваа решетка за крпи може да се користи долги периоди без оштетување. Има голем капацитет за товарење водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Многу е погоден за влажни средини. Практичен и Стилски Дизајн : Решетката за Крпи монтирана На Ѕид има удобен и стилски дизајн, материјалот е полн со метална текстура. Тоа е погодно чувајте ги вашите крпи, во меѓувреме за да додадете модерно чувство во вашата бања. Тоа е идеална опција за вас. Дизајн монтиран на ѕид кој нуди Повеќе Простор за Складирање : дизајнот на полицата за пешкири во бањата овозможува најголема употреба на помали простори за складирање на повеќе крпи. Чувајте ги крпите чисти. нудејќи голем простор за складирање на вашите крпи. Лесен за инсталирање : модерните ѕидни полици вклучуваат хардверски комплет за монтирање. Само поправете го со обезбедените завртки, и овие ѕидни полици се подготвени да го облекуваат вашиот дом и простории за живеење. Висококвалитетна И Издржлива Структура : Изработен од издржлив цврст материјал од нерѓосувачки челик гарантира дека оваа решетка за крпи може да се користи долги периоди без оштетување. Има голем капацитет за товарење водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Многу е погоден за влажни средини. Практичен и Стилски Дизајн : Решетката за Крпи монтирана На Ѕид има удобен и стилски дизајн, материјалот е полн со метална текстура. Тоа е погодно чувајте ги вашите крпи, во меѓувреме за да додадете модерно чувство во вашата бања. Тоа е идеална опција за вас. Дизајн монтиран на ѕид кој нуди Повеќе Простор за Складирање : дизајнот на полицата за пешкири во бањата овозможува најголема употреба на помали простори за складирање на повеќе крпи. Чувајте ги крпите чисти. нудејќи голем простор за складирање на вашите крпи. Лесен за инсталирање : модерните ѕидни полици вклучуваат хардверски комплет за монтирање. Само поправете го со обезбедените завртки, и овие ѕидни полици се подготвени да го облекуваат вашиот дом и простории за живеење. Име на производот : пешкир ракмаин материјал : монтажа од нерѓосувачки челик : удар со удар двојна употреба големина на производот : должина * ширина * висина карактеристика : Карактеристика : спречување На Корозија и ' рѓа, Долготрајна, силна и цврста.Применлива сцена : бања, помошна просторија, дневна соба, градинка, кујна, идеална за складирање во аголот на бањата.Вклучен пакет : 1x ракнота за пешкири : Украсите не се вклучени дупчење со завртки" Ве Молиме означете ја положбата на дупките на ѕидот."Дупчете дупки во положбата што сте ја означиле, а потоа допрете ја пластичната завртка за проширување во дупката, така што таа е паралелна со ѕидот."Ставете ја полицата во бањата и зашрафете го скокот на скутот во завртката за проширување и затегнете за да ја зацврстите основата."Монтирање на навртките за проширување прво, а потоа завртка декоративни ореви.Бања Пешкир Бар.

Избор на клиенти

Алуминиумска Легура Држач За Крпи Ѕид Монтиран 5 Бар Бања Бања Решетката Полица Бања Организатор Свеж
Алуминиумска Легура Држач За Крпи Ѕид Монтиран 5 Бар Бања Бања Решетката Полица Бања Организатор

Алуминиумска Легура : Изработена од материјал од легура на алуминиум, ослободена од ' рѓа и корозија при

DEN 1.00