60 парчиња за еднократна употреба маскара цевка сет, 30 дијамант празна маскара цевка и 30 четки за кристално трепки за четка за четка за шминка за четка за четка за ве?

60 парчиња за еднократна употреба маскара цевка сет, 30 дијамант празна маскара цевка и 30 четки за кристално трепки за четка

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

Getе добиете : ќе добиете 30 парчиња цевки за четки за маскара со четки за маскара за девојчиња жени за шминка; Доволно количини се доволни за вашите дневни потреби за употреба и замена, а исто така можете да ги споделите со пријателите. Материјал : Материјалот на влакната е квалитетна влакна, исклучителна изработка и чиста и докажана прашина, можете безбедно да ја истурите маскарата во неа и да ја користите. Предности : Можете да ги замените четката за маскара и четката за усни по волја за да создадете креативна и ексклузивна цевка за маскара, подобрувајќи го искуството за користење на маскара; И може да се примени долго време. Мини големина : Единствената големина е само 12 x 10 cm/ 4,7 x 3,9 инчи, тежи само 5 G, што е многу лесен и преносен; Оваа цевка за трепките е многу погодна за носење наоколу, а исто така е погодно за девојчињата да се држат. Вредност : Овој стил на трепки е ефтин, убав и богат со стил; Различни стилови можат да се применуваат според различни расположенија секој ден; Количината е доволна, а вие исто така можете да ги поканите пријателите да ја споделат среќата. Getе добиете : ќе добиете 30 парчиња цевки за четки за маскара со четки за маскара за девојчиња жени за шминка; Доволно количини се доволни за вашите дневни потреби за употреба и замена, а исто така можете да ги споделите со пријателите. Материјал : Материјалот на влакната е квалитетна влакна, исклучителна изработка и чиста и докажана прашина, можете безбедно да ја истурите маскарата во неа и да ја користите. Предности : Можете да ги замените четката за маскара и четката за усни по волја за да создадете креативна и ексклузивна цевка за маскара, подобрувајќи го искуството за користење на маскара; И може да се примени долго време. Мини големина : Единствената големина е само 12 x 10 cm/ 4,7 x 3,9 инчи, тежи само 5 G, што е многу лесен и преносен; Оваа цевка за трепките е многу погодна за носење наоколу, а исто така е погодно за девојчињата да се држат. Вредност : Овој стил на трепки е ефтин, убав и богат со стил; Различни стилови можат да се применуваат според различни расположенија секој ден; Количината е доволна, а вие исто така можете да ги поканите пријателите да ја споделат среќата. Карактеристики : 30 парчиња маскара цевка за четка со маскара четка за девојчиња жени шминка за шминка, вкупно петнаесет различни стилови, секој стил има два. Кој е многу лесен и преносен. Може да ја замените четката за маскара и четката за усни по волја за создавање креативна и Ексклузивна цевка за маскара. Количината е доволна, а вие исто така можете да ги поканите пријателите да ја споделат среќата. Спецификации : Големина : 12 x 10 cm/ 4,7 x 3,9 инчи тежина 5 G/ 1 PCS пакет вклучува : 30 парчиња маскара цевка за четка со четка за маскара (15 стилови) Белешка : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани.

Избор на клиенти

TJIRIS за еднократна употреба микро апликации за апликации за шминка стапчиња 36 барели Свеж
TJIRIS за еднократна употреба микро апликации за апликации за шминка стапчиња 36 барели

Материјал : Пластика+најлон Лесен за употреба, зачувување на материјал, може да се наведнува Апликатор з

DEN 1039.84
Прилагодувачки маскара за маскара за износот на маскара/четки: 100 четки: 100 Свеж
Прилагодувачки маскара за маскара за износот на маскара/четки: 100 четки: 100

Трепки за еднократна употреба маскара четка за стапчиња x100 Ова е за чекори 100 привлечни четки за маскара

DEN 1339.20
Примамлива Тркалезна Глава За Еднократна Употреба Стапчиња За Маскара/Четки Продолжување На Трепките Свеж
Примамлива Тркалезна Глава За Еднократна Употреба Стапчиња За Маскара/Четки Продолжување На Трепките

Примамливи Стапчиња За Маскара За Еднократна Употреба / Четки Со сфера Во Облик / Тркалезни глави Кори

DEN 2.00