Двослоен Ротирачки Прстен Од Титаниум Челик За Специјален Него Или Неа Во Посебни Денови

Двослоен Ротирачки Прстен Од Титаниум Челик За Специјален Него Или Неа Во Посебни Денови

DEN 160.00

Свеж

Достапно.

Тип : Прстен Материјал : титаниум челик.Јас Сум титаниум челик, познат и како хируршки челик, признат од авторитетот на медицинската област. Тој е нетоксичен и безопасен за човечкото тело, отпорен на зрачење и отпорен на корозија. Некогаш беше применливо само за воздушното поле, познато и како "Вселенски Метал"! Позлата во ип вакуумската печка не е позлата на површината, што го прави розовото злато директно интегрирано со титаниум челик. Ширина и Стил : 4mm точка, 6mm сончоглед, 6mm месечината, 6mm сонцето, месечината и ѕвездите, 6mm Сребро мазна површина, 6mm црна мазна површина, 6mm три прстен сребро, 8mm змеј шема, 8mm цртање, 8mm сфера, 8mm Bagua дијаграм, 8mm црно и бело две-боја, 8mm fishbone шема, 8mm mahjong екран, 8mm црна шест карактер мантра, 8mm ѕвезда месечината, 8mm молња, 8mm мачка, 8мм синџир прстен - црна, 8mm синџир прстен - сребро, 6mm матирано - сребро, 6mm матирано црна, 6mm матирано сина, 6mm матирано злато, 6mm матирано розово злато, 6mm ѕвезда месечината, 6mm - изедначи 6-дијамант, 6mm - Pentagram прстен, 6mm сонцето, месечината и ѕвездите прстен, 6mm Ruyi шема прстен, 6mm праска срце прстен, 8мм - врежана синџир прстен - сите злато, 8мм - врежана синџир прстен - сите сребро, 8мм - врежана синџир прстен - сите црна, 8мм - врежана Синџир Црн Прстен - сина синџир, 8мм - врежана Синџир Црн Прстен - златен ланец, 8mm врежана синџир црн прстен сребрен синџир, 6mm бисер предиво седум боја, 8мм - ротирачки целосна дијамант сребро Пакување : независни пакување Големина : Стандард САД Големина : 6-11, Жените Бенд Ширина 6mm, Мажите Бенд Ширина 8мм Подарок за Некој Посебно на Денот на Вљубените, Годишнина, Роденден, Ветување, Ангажман, Свадба. Зборовите и Отпечатоците Нема да Се Тријат, Никогаш Нема Да Станат Зелени и Можат Да се Носат Долго време. За Различна Големина За Секоја Жена/Мажи/Двојка, Затоа Ја Продаваме Одделно.Се Надевам Дека Ќе Можете Да Изберете Вистинска Големина. Било Какви Проблеми Во Врска Со Тоа, Ве Молиме Пишете Ни.

Избор на клиенти

Квинсленд Рустикален Твид Предиво 126 Смарагд Свеж
Квинсленд Рустикален Твид Предиво 126 Смарагд

Најлошо Волна Алпака Мешавина предиво Квинсленд Рустикален Твид е мешавина од волна, алпака и допир на �

DEN 2.33
Сирдар Хејфилд Бонус Буци Твид, Индиго, 100гр Свеж
Сирдар Хејфилд Бонус Буци Твид, Индиго, 100гр

Лесно за плетење на големи игли, едноставните шевови изгледаат одлично и проектите растат задоволителн

DEN 2.33
Крем Подуени Кратки Трепки Предиво 3,53 Унци 180 Јарди Микро Влакна Свеж
Крем Подуени Кратки Трепки Предиво 3,53 Унци 180 Јарди Микро Влакна

(1) ковчег од 100 грама и 180 јарди Осигурајте се дека го проверувате дворот на вашиот проект и добивате дово

DEN 191.84
WSSBK Рачно Плетење Креативни Diy Симулација Цвет Букет Волна Капчиња Испрати Девојка Да Испрати Bestie Подарок Свеж
WSSBK Рачно Плетење Креативни Diy Симулација Цвет Букет Волна Капчиња Испрати Девојка Да Испрати Bestie Подарок

Рачно ткаени со љубов Нека имате пролет што цвета Вклучувајќи челични жици, формирајќи три димензии...

DEN 244.80
Нако Астра,Плетење Предиво, Секој Ковчег 3.53 Мл, Можете Да Плетете Шалови, Блузи, Шалови и Џемпери Свеж
Нако Астра,Плетење Предиво, Секој Ковчег 3.53 Мл, Можете Да Плетете Шалови, Блузи, Шалови и Џемпери

Нако Астра има 100% Премиум акрилна содржина Со Астра, можете да плетете Кардигани, Шалови, Шалови, Беретк�

DEN 480.00
ДМЦ 486-7223 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Средно Антички Виолетова Свеж
ДМЦ 486-7223 Таписерија И Вез Волна, 8,8-Двор, Средно Антички Виолетова

Таписерија и вез волна нуди рамномерна завршница и убави резултати направени од 100 проценти чиста девст

DEN 2.33
Лав Бренд Предиво Ре-Ап Бонус Пакет Предиво, Калинка Свеж
Лав Бренд Предиво Ре-Ап Бонус Пакет Предиво, Калинка

Барате повеќе еколошки двор по одлична цена? Овие големи (14 мл) конуси се пакуваат во 651 дворови Повторно

DEN 1.00
Фантазион 5 Парчиња Светат Во Темно Предиво 55 Јарди По Ролна Светлечки Сам Сјај Капчиња Предиво Капчиња Шиење Почетници Чистење Свеж Попустот
Бернат Велур-иш 100гр-СКАПОЦЕНИ КАМЕЊА Свеж
Бернат Велур-иш 100гр-СКАПОЦЕНИ КАМЕЊА

#5 Гломазна Напнатост при плетење : 15 стс х 20 редови 6мм Напнатост Со Капчиња : 13 сц х 14 редови 6мм 70% Полиест

DEN 1.67
Зен Предиво Градина Суперфини Прсти Супервлакнење Мерино 3 Скејн Прсти Тежина Пакет Свеж
Зен Предиво Градина Суперфини Прсти Супервлакнење Мерино 3 Скејн Прсти Тежина Пакет

сите наши рачно обоени ковчези се уникатно обоени рачно секој проект што го правите од нашите предива е

DEN 1.67
WSSBK Рачно Плетени Волна Букет За Девојка Учител Лилјани Рози Бел Орхидеи Свеж
WSSBK Рачно Плетени Волна Букет За Девојка Учител Лилјани Рози Бел Орхидеи

Рачно ткаени со љубов Нека имате пролет што цвета Вклучувајќи челични жици, формирајќи три димензии...

DEN 4807.36