KH Industries P1050DF гума/поликарбонат заптивка за заптивка со права сечило, 3 пол/3 жица, 50 засилувачи, 125-250V AC, жолта

KH Industries P1050DF гума/поликарбонат заптивка за заптивка со права сечило, 3 пол/3 жица, 50 засилувачи, 125-250V AC, жолта

DEN 1815.36

Свеж

Достапно.

Огрозено обликувано куќиште со жолта гума стои до ригорозна дневна употреба во нечистотија, остатоци и влага. Интегрираните конекторски усни штитат од случајни исклучувања на моќност. Индустриско одделение, екстремно издржлив дизајн и градба. Ексклузивниот дизајн на флип заптивка на KH запечатува прашина, нечистотија и влага. Направено во САД. KH INDUSTRIES 3 POE 3 WIRE FLIP SEAL REWIREABLEEL PLUG. Уредите за жици за заптивка на KH се индустриски одделение и се одликуваат со ексклузивниот приклучок „Flip It“ на KH и го забораваат “дизајнот на приклучокот и конекторот што ги запечати прашината, нечистотијата и влагата. KH Flip заптивките се користат во земјоделството, производството и индустриските апликации. Кога „усната“ на конекторот ќе се преврти преку приклучокот, се прави безбедна електрична врска; Ако приклучокот е затегнат, тој ќе остане поврзан. За безбедно исклучување, само дајте му тешко влечење. Солидна обликувана жолта гума куќиште со фенолен инсерт е до ригорозна дневна употреба во нечистотија, остатоци и влага. Интегрираните конекторски усни штитат од случајни исклучувања на моќност. Завртки од не'рѓосувачки челик. 50 засилувачи, 125-250 V AC. NEMA 10-50p. Направено во САД.

Избор на клиенти

Бомбашот мами се спојуваше за будење на риболов на будење-произведува риба што се потпира V-бујк Свеж
Бомбашот мами се спојуваше за будење на риболов на будење-произведува риба што се потпира V-бујк

Заедното будење миноу мами е дизајниран да танцува и да се движи под површината на водата додека создав�

DEN 2.67
Qmcandy 10 Пара - 12 Пара Природни Камени Ушни Приклучоци Двоен Одблесокот Седло Истегнување Мерачи Експандер 2G-5/8 инчи Свеж
Левитон CR020-Gy Gy Rec Dup Flat Flace 2Po3wi 5-20R 20A25V, сива Свеж
Левитон CR020-Gy Gy Rec Dup Flat Flace 2Po3wi 5-20R 20A25V, сива

Терминални завртки со големи глави, поткрепени и затегнати, прифатете ја жицата бр.10 бакар или бакар обл

DEN 42.56
Mess Stopper_ Приклучоци За Хидраулични Масла, 4 Средни, 10 Мали Димензии, Тркалезни Свеж
Mess Stopper_ Приклучоци За Хидраулични Масла, 4 Средни, 10 Мали Димензии, Тркалезни

Едноставно притиснете и извртувајте за вметнување Само за системи без притисок Нема потреба да се задр�

DEN 2.67
Вибрирачки приклучок за приклучок за електричен анален вибратор стимулатор на простата со далечински управувач 10 режими на Свеж Попустот
Yo-Zuri R1439-PSB: 3DR-X Vibe 60mm 2-3/8 , Prism Silver Blue Свеж
Yo-Zuri R1439-PSB: 3DR-X Vibe 60mm 2-3/8 , Prism Silver Blue

Меѓународно патентирани 3Д внатрешни врвни скала завршува Моделите на бои испраќаат светлина во сите п�

DEN 207.84
Elegrp 15 Amp 125 Volt NEMA 5-15R 2 Пол 3 жица заземјување директно сечило за замена на електричен конектор за замена на кабелот Свеж
Daiwa diawa sp dspm 15 f ' Свеж
Daiwa diawa sp dspm 15 f '

Длабочина 3 стапки Ласерска сардина во боја Должина 6in Тежина 1 1 / 9oz #1 кука Minnows Minnows со Salt Pro фаќаат најраз�

DEN 228.00