Glitzhome 22 D Галванизирана весела Божиќна исечена метална јака од метално дрво w/лесна жица од дрво Основа Декоративен прстен за новогодишна елка за Божиќна декорација

Glitzhome 22 D Галванизирана весела Божиќна исечена метална јака од метално дрво w/лесна жица од дрво Основа Декоративен прстен

-80 %

DEN 944.96

Свеж

Достапно.

? Материјал : Оваа јака од дрво е направена од здрав метал, екстремно издржлив за долготрајна употреба. Додадете го последниот допир на Божиќната земја Божиќ со среќен јака од дрво на Божиќ со жици. ? Димензии : 15,5 инчи (горе) во дијаметар и 22 инчи (дно) во дијаметар, вертикалната висина е 9,75 инчи, дизајнирана да одговара на какви било 6 -тина високи новогодишни елки или дрво е помалку од 21 "г. Забелешка : Предлагаме да го мерите дрвото Застанете да се осигурате со своето вклопување во рамките на јаката.? Изградба и склопување : прстенот на металното дрво доаѓа на 3 парчиња. Лесно е да се соберат и расклопуваат, вклучен хардвер за склопување. 3-страничен прстен овозможува лесен пристап до задниот дел на дрвото.? Стилски Божиќен декор : Оваа јака од дрво малку се разгорува кон основата, што создава едноставно кадрирање и ги покрива дрвјата. куче, мачка или други животни подалеку од вашата елка база. Запира миленичиња од вода за пиење од основата или џвакање на дрво Метал, екстремно издржлив за долготрајна употреба. Додадете го последниот допир на Божиќната земја Божиќ со среќен јака од дрво на Божиќ со жици. ? Димензии : 15,5 инчи (горе) во дијаметар и 22 инчи (дно) во дијаметар, вертикалната висина е 9,75 инчи, дизајнирана да одговара на какви било 6 -тина високи новогодишни елки или дрво е помалку од 21 "г. Забелешка : Предлагаме да го мерите дрвото Застанете да се осигурате со своето вклопување во рамките на јаката.? Изградба и склопување : прстенот на металното дрво доаѓа на 3 парчиња. Лесно е да се соберат и расклопуваат, вклучен хардвер за склопување. 3-страничен прстен овозможува лесен пристап до задниот дел на дрвото.? Стилски Божиќен декор : Оваа јака од дрво малку се разгорува кон основата, што создава едноставно кадрирање и ги покрива дрвјата. Куче, мачка или други животни подалеку од вашата база на новогодишна елка. Запира миленичиња од вода за пиење од основата или џвакање на дрвото. спречува крзно, коса, пердуви и првут да не влегуваат на дрво.

Избор на клиенти

Украси - 1 ПАРЧИЊА Неосветлен 4 ' Златен Лажен Вештачки Елка-БОЖИЌ 10 Свеж
Украси - 1 ПАРЧИЊА Неосветлен 4 ' Златен Лажен Вештачки Елка-БОЖИЌ 10

КОЛИЧИНА : 1 ЕЕЗ Материјал(и) : ламба / метал / пластика Димензии : 4 ' висока (од основата на штандот до врвот

DEN 2960.00
Јака За Новогодишна Елка КУИЛИУПЕТ Со Основен Капак Среќни Новогодишни Елки Дизајн Свеж
Јака За Новогодишна Елка КУИЛИУПЕТ Со Основен Капак Среќни Новогодишни Елки Дизајн

Лесно За Инсталирање : две врски на отворот можат погодно да го обезбедат Здолништето На Новогодишната �

DEN 1.67
UXZDX Елка - Мини Новогодишна Елка Десктоп Орнаменти Божиќни Украси Подароци Свеж
UXZDX Елка - Мини Новогодишна Елка Десктоп Орнаменти Божиќни Украси Подароци

●Оваа Висококвалитетна Елка е висока 30 см од коренот до највисоката гранка ●Оваа луксузна претходно о�

DEN 1189.76
EVEXMAS Altair Традиционална вештачка елка 3ft / 90cm, 137 гранки совети за ЈП, вклучено. Декоративен штанд во Бурлап Свеж
EVEXMAS Altair Традиционална вештачка елка 3ft / 90cm, 137 гранки совети за ЈП, вклучено. Декоративен штанд во Бурлап

Алтаир Традиционална новогодишна елка 3 FT / 90см дијаметар на дното 80см / 31inch 137 Совети за гранки Должина

DEN 1.67
Регенси Интернешнл 12/18/24 Сјај Конус Дрво Во собата на 3, Зелена Свеж
Регенси Интернешнл 12/18/24 Сјај Конус Дрво Во собата на 3, Зелена

Снабдување на трговците на мало големи и мали, градинарски центри, цвеќарници, дизајнери и услужната и у

DEN 2.00
Украси таблети биро дрво украс вештачки Божиќ предводени мини мали Божиќ дома дома декор gnome брада и капа сет Свеж
Украси таблети биро дрво украс вештачки Божиќ предводени мини мали Божиќ дома дома декор gnome брада и капа сет

новогодишната елка е несомнено една од најважните Божиќни декорации, што ја прави дури и ако оваа декор�

DEN 1358.40
Тојвијан 2 Парчиња Минијатурна Новогодишна Елка Вештачки Борови Десктоп Украси Божиќни Центри За Маси Свеж
Тојвијан 2 Парчиња Минијатурна Новогодишна Елка Вештачки Борови Десктоп Украси Божиќни Центри За Маси

Лесен за преносливо движење Карактеристичен и исклучителен симулациски дизајн на дрво со пријатна бој�

DEN 176.00
Ксунион 1фа237 2021 Божиќна Декорација Приврзок Декорација На Новогодишна Елка Декорација На Домот Свеж
Ксунион 1фа237 2021 Божиќна Декорација Приврзок Декорација На Новогодишна Елка Декорација На Домот

Пвц Увезени Предвремено затворање 2021 Божиќна Декорација Приврзок Новогодишна Елка Декорација Домашна

DEN 127.84