E-Projects B-0004-H15 Керамички диск кондензатор, 50V, 0.01UF, 103

E-Projects B-0004-H15 Керамички диск кондензатор, 50V, 0.01UF, 103

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Точност : ± 20%. Опсег на температура : +10 C до +85 C. Диелектрична издржливост : напон со оценка од 2,5х. Дијаметар на телото : 4мм. ПРОДАВНИЦИ : 3мм. 25 секој 0,01 UF керамички диск кондензатори - 103 - 50 волти - Олово бесплатно & ROHS во согласност.

Избор на клиенти

Century USQ1152 1-1/2 HP, 1,1 сервисен фактор, рамка од 48Y, старт на кондензатор/трчање на кондензатор, ОДП за куќиште, мотор Свеж
Century USQ1152 1-1/2 HP, 1,1 сервисен фактор, рамка од 48Y, старт на кондензатор/трчање на кондензатор, ОДП за куќиште, мотор

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 3642.24
- JVD 155p1 Серија 5PF 300V DC Аудио Сребрена Мика Спојување Кондензатор 10 парчиња Свеж
- JVD 155p1 Серија 5PF 300V DC Аудио Сребрена Мика Спојување Кондензатор 10 парчиња

JVD 155p1 Серија 5 PF 300 V DC Аудио Сребрена Мика Спојување Кондензатор 10 парчиња JVD 155p1 Серија 5 PF 300 V DC Аудио Сре

DEN 2.00
Електролитски кондензатор, 16V 1800UF 10 парчиња Свеж
Електролитски кондензатор, 16V 1800UF 10 парчиња

Производите се користат во многу полиња, како што се нова енергија, производство на автомобили, медицин�

DEN 171.20
UXCELL A16030800UX0493 55 парче 1000UF 16V 105C радијален алуминиумски електролитски кондензатор, 8мм x 16mm Свеж
UXCELL A16030800UX0493 55 парче 1000UF 16V 105C радијален алуминиумски електролитски кондензатор, 8мм x 16mm

Име на производот : електролитски кондензатор; Тип : радијално олово; Температура : 40 до+105 C...

DEN 1.67
PMJ145 - Кондензатор за замена на моторот за замена на задниот дел од Diversitech 145-175 MFD 110 125 волти Свеж
PMJ145 - Кондензатор за замена на моторот за замена на задниот дел од Diversitech 145-175 MFD 110 125 волти

Ова е сосема нов кондензатор за почеток на моторот Дел за замена на највисок квалитет на задниот дел! 14517

DEN 872.00
EMK105BJ103KV-F-Фиксни 2-пини SMD 105BJ103 Свеж
EMK105BJ103KV-F-Фиксни 2-пини SMD 105BJ103

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) Површинска монтажа (SMD) Фиксиран кондензатор на повеќ

DEN 560.00
Trane - 80 + 7,5 UF MFD X 440 VAC Genteq замена со двојна кондензатор C48075R / 27L801 Свеж
Trane - 80 + 7,5 UF MFD X 440 VAC Genteq замена со двојна кондензатор C48075R / 27L801

▶ Сосема нов кондензатор на Климак! ▶ 80 + 7,5 UF / MFD 440 Волт ▶ Пад на замена, не се потребни промени во жици и�

DEN 3.00
yise-J1091 Нов Компресор C ac 24v 1PK SD7H13 7H13 8947 S8947 7360 TDK-R151310S TDK-R151350S Свеж
yise-J1091 Нов Компресор C ac 24v 1PK SD7H13 7H13 8947 S8947 7360 TDK-R151310S TDK-R151350S

Ние ја тестираме секоја ставка и 100% гарантираме дека пред да испратиме доколку има незадоволство, ве мо�

DEN 2.67
Zaahh 3,8V Farah Conceantor CDA 10F 40F 100F 120F 250F 500F 750F возило за патувања на податоци Супер кондензатор Д-тип 1 парчиња Свеж
Zaahh 3,8V Farah Conceantor CDA 10F 40F 100F 120F 250F 500F 750F возило за патувања на податоци Супер кондензатор Д-тип 1 парчиња

Кондензатори Кондензатори3.8 V Фарах кондензатор Taiwan CDA 10 F 40 F 100 F 120 F 250 F 500 F 750 F возило за патување со рекор

DEN 491.20