Балони за вода што може да се употреби Брзо полнење самото запечатување, полнење топки за вода за деца Алдулт, топки за прскање на водни бомби за базен, балони за игр

Балони за вода што може да се употреби Брзо полнење самото запечатување, полнење топки за вода за деца Алдулт, топки за прскање

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Добар избор балони на отворено за деца на отворено. Брзо пополнување и само-запечатување : Да се ​​збогуваме со балоните за вода за еднократна употреба, нашите балони за еднократно користење не треба да пополнуваат вода со прскачка тапа и да го прескокнат врзувањето. И децата и возрасните ќе добијат удар од ова. Претворете го вашиот двор или брануваа во игралиште за вода. Балоните за деца се изработени од силиконски, па затоа е прилично меко да се биде забавен без да се грижите дека ќе се повредите во игра за борба против вода. Ова му овозможува на вашето дете да се симне од каучот, подалеку од екранот и да се вклучи во спортот.

Избор на клиенти

Auksay 16 ps еднобојни балони со вода од 2,5 инчи водни бомби балони за полнење брзо пополнување на топки за запечатување на Свеж Попустот