Божиќен Комплет Природни Борови Шишарки, 21 Еез Рустикални Борови За Украси За Новогодишни елки/ Правење Божиќни Венци, Зимска Фарма Божиќна Декорација НА Венци САМ

Божиќен Комплет Природни Борови Шишарки, 21 Еез Рустикални Борови За Украси За Новогодишни елки/ Правење Божиќни Венци, Зимска

DEN 1206.40

Свеж

Достапно.

?САМОСТОЈНИ БОЖИЌНИ УКРАСИ-Орнаменти од Борови Шишарки се погодни ЗА самостојни занаетчиски проекти, можете да го организирате овој комплет за борови шишарки за повеќе намени : Правење Божиќен Венец за влезната врата, Украси За Новогодишни елки, Сегашно пакување, Божиќна венец, филер за Вазни, филер за Садови. Различни стилови борови Шишарки поставени доволно за да ги задоволат вашите потреби за занаети И празник Божиќ денот на Благодарноста декорација. ?ВРВЕН КВАЛИТЕТ-боровите се рачно избрани од професионални занаетчии од вистинските борови дрвја и обработени не мора да се грижите за распаѓање, влошување, смрдеа за долготрајна употреба. Ако апсолутно не го сакате комплетот Борови Шишарки, ќе ви ја вратиме целата сума за купување во рок од 30 дена. Ако апсолутно не го сакате комплетот Борови Шишарки, ќе ви ја вратиме целата сума за купување во рок од 30 дена.

Избор на клиенти

Велигденска Тематска Огномет Ламба Божиќна Четка Венец Повеќебоен Жичен Декор-Должина ОД 6 СТАПКИ Свеж
Велигденска Тематска Огномет Ламба Божиќна Четка Венец Повеќебоен Жичен Декор-Должина ОД 6 СТАПКИ

100% Направени Во СадНаправени по нарачка Од Ли Дисплеј, ние ја произведуваме секоја венец веднаш откако �

DEN 1.67
Каситуни Мушка Венец Не-Бледнее Отпорни На Абење Дрво Елка Виси За Партија Монистра Приврзок Свеж
Каситуни Мушка Венец Не-Бледнее Отпорни На Абење Дрво Елка Виси За Партија Монистра Приврзок

Изработен од врвен дрвен материјал, приврзокот од дрвени монистра е природен, издржлив и фина изработка

DEN 1563.20
Црвена Новогодишна Елка Тинсел Венец Свадба Роденден Материјали 8FT - 2 КОМПЈУТЕР Свеж
Црвена Новогодишна Елка Тинсел Венец Свадба Роденден Материјали 8FT - 2 КОМПЈУТЕР

Пакет : 2 ПАРЧИЊА Долга 8 стапки секоја венец (2 ПАРЧИЊА за да се направи вкупна должина од 16 стапки )...

DEN 127.52
Папел Пикадо 3 Пакет - Свадба Мулти Боја Амор Сорта Нуестра Бода Свеж
Папел Пикадо 3 Пакет - Свадба Мулти Боја Амор Сорта Нуестра Бода

НИКОГАШ НЕ СЕ ПРЕКЛОПУВА ова значи дека нема вдлабнатини, набори или набори на вашиот папел пикадо! ДОП

DEN 463.84
Курт адлер 6-нога ПРЕДВОДЕНА Топла Бела Треперење Матирана Лоза Венец Свеж
Курт адлер 6-нога ПРЕДВОДЕНА Топла Бела Треперење Матирана Лоза Венец

6нога ПРЕДВОДЕНА треперење замрзнати лоза венец Содржи 64 ПРЕДВОДЕНИ топли бели светла Оловна жица од 10 �

DEN 1.33
CCINEE 33ft 4 јули Tinsel Венец, Патриотски Метални Фолија Венец За Дрво Banister Мантија Дома Партија Декорација Свеж
CCINEE 33ft 4 јули Tinsel Венец, Патриотски Метални Фолија Венец За Дрво Banister Мантија Дома Партија Декорација

ДИМЕНЗИИ : патриотската венец од тинсел има димензии 33 стапки (Л) Х 3,54 инчи (Ш), голема должина и дебелина �

DEN 159.84
Батерија Управувана Венец Со Тајмер За Божиќ Дедо Кукла Божиќ Дете Подарок Играчка Маса Декорација За Дома Свеж
Батерија Управувана Венец Со Тајмер За Божиќ Дедо Кукла Божиќ Дете Подарок Играчка Маса Декорација За Дома

Тие Се Совршен Подарок За Денот На Благодарноста И Божиќ Празник Декорација Ела Венец За Мантија Матира

DEN 1.00
3 Сребрена Јасна Сјајна Завршница Божиќна Венец - Кк Свеж
3 Сребрена Јасна Сјајна Завршница Божиќна Венец - Кк

Неосветлен Сваг венец со сјајни сребрени монистра и фацетирани јасни монистра Секој крај на бандажот и�

DEN 0.33