Chunniao сина магнетна рамка за слика 4x6 за фрижидер 10 пакет, ракави на фото магнети

Chunniao сина магнетна рамка за слика 4x6 за фрижидер 10 пакет, ракави на фото магнети

DEN 135.84

Свеж

Достапно.

Сини магнетни рамки за фотографии за слики 4 на 6 инчи, сет од 10. Рамката за слика на магнет со транспарентни ракави, целосна потпирачи за магнет. Добро за семејни слики, фотографии од пријатели, најблиски, наставник, соученик, миленичиња, итн. За фотографии во големината 4 "x6". Фатете ги омилените моменти на фотографии и залепете ги на вашиот фрижидер или кој било друг магнетски простор корисен. Одличниот подарок за вашиот партнер, член на семејство или пријател. Фриталните ракави на фото -магнет ја штитат вашата фотографија од прашина и нечистотија. Со целосен магнетски грб, супер е лесно да ги залепите фотографиите на секоја магнетна површина. Сини магнетни рамки за фотографии за слики 4 на 6 инчи, сет од 10. Рамката за слика на магнет со транспарентни ракави, целосна потпирачи за магнет. Добро за семејни слики, фотографии од пријатели, најблиски, наставник, соученик, миленичиња, итн. За фотографии во големината 4 "x6". Фатете ги омилените моменти на фотографии и залепете ги на вашиот фрижидер или кој било друг магнетски простор корисен. Одличниот подарок за вашиот партнер, член на семејство или пријател. Фриталните ракави на фото -магнет ја штитат вашата фотографија од прашина и нечистотија. Со целосен магнетски грб, супер е лесно да ги залепите фотографиите на секоја магнетна површина. Сини магнетни фото рамки за слики 4 на 6 инчи, сет од 10 рамка за слика на магнет со транспарентни ракави, целосна поткрепа на магнет добро за семејни слики, фотографии од пријатели, најблиски, наставник, соученик, миленичиња, итн. За фотографии во големина 4 "x6" Фатете ги омилените моменти на фотографии и залепете ги на вашиот фрижидер или кој било друг магнетски простор корисен. Одличниот подарок за вашиот партнер, член на семејство или пријател. Фриталните ракави на фото -магнет ја штитат вашата фотографија од прашина и нечистотија. Со целосен магнетски грб, супер е лесно да ги залепите фотографиите на секоја магнетна површина.

Избор на клиенти

Колекцијата Глен Jeanан Колиџ Роуз Фото -закачалка полица, бело Свеж
Колекцијата Глен Jeanан Колиџ Роуз Фото -закачалка полица, бело

Направено во САД Координира со колекцијата на Rose Cottage Колекција на Глен Jeanан Колиџ Димензијата на пакет�

DEN 1201.44
Раксвалкер магнетски колаж Рамки за слики за фрижидер, 2 пакети има фотографија од 4x6, 2x3 инчи Свеж
Раксвалкер магнетски колаж Рамки за слики за фрижидер, 2 пакети има фотографија од 4x6, 2x3 инчи

Ќе трае вечно ✔ Висок квалитет Силен зафат, цврсто се држи до фрижидер, кабинет за датотеки, машина за м�

DEN 265.44
Qunclay 6 пакет чиста акрилна рамка за слика Магнетна фото рамка со двојна рамка за рамка за десктоп рамка за десктоп рамка Свеж Попустот
А & Р 5 пакет 8x10 акрилни рамки, магнетна рамка за слика, двострана самостојна рамка за фотографии 10 + 10 мм дебела Свеж
Комплет од 5 замрзнувања, магнетна рамка за фотографии од 4 x 6. Направено во САД Свеж
Комплет од 5 замрзнувања, магнетна рамка за фотографии од 4 x 6. Направено во САД

Одличен начин да ги прикажете вашите фотографии Формат : 4 "x 6" Сликите лесно се лизгаат Сет на вредност...

DEN 175.84