Мермер Со Текстура Од Розово Злато Јога Мат Торби Со Целосна Поштенска Јога Торба За Носење За Жени Мажи, Носач За Јога За Вежбање Со Прилагодлив Ремен

Мермер Со Текстура Од Розово Злато Јога Мат Торби Со Целосна Поштенска Јога Торба За Носење За Жени Мажи, Носач За Јога За Вежбање

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Големина : голем-34" долг х 6.7 "дијаметар; мали21" долг х 6.3" дијаметар. доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фитнес душеци. Достапни се две големини, одговара на повеќето душеци. Материјал : Изработен од 100% висококвалитетни Оксфордски Ткаенини, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога мат ќе ве придружува за многу тренинзи во блиска иднина. (Јога мат не се вклучени). Дизајн во форма на Буквата у : големиот отвор во Форма На буквата У и дизајнот со двоен патент ви олеснуваат да ја вметнете и извлечете јога подлогата во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Ременот за рамо е прилагодлив за да одговара на вашата висина и претпочитаната положба за носење, хуманизирана и удобна. Лесно за носење, без замор на рацете и рамената. Прилики : Шарени, млади и енергични, користени во различни прилики, оваа јога чанта е совршена за подлога, костум за час, на отворено, пасишта, крајбрежје, парк и сл. Максимизирајте Го Вашето Јога Искуство со нашите нови Чанти за Јога Мат. Со својот голем Дизајн Во Форма На Буквата У и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашата јога мат со леснотија во известувањето за моменти. Со својот издржлив материјал од 100% платно, зошто да купувате на друго место за Вашата Торба За Јога Мат, веќе сте го нашле најдоброто. Нашата Торба За Носачи На Јога мат е совршен придружник за вашата јога пракса и одговара на начинот на живот. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема Големина : 6, 7х34ин/17х86 см Мала Големина : 6, 3х27ин/16х69 См Материјал : Оксфордската Ткаенина Треба Да Се Ремени : Прилагодливиот Пакет Вклучува : 1x Јога Мат Кеси.

Избор на клиенти

Индиска мандала јога торба салата за салата за носачи со носачи со торбички торбички торбички торби Свеж
Индиска мандала јога торба салата за салата за носачи со носачи со торбички торбички торбички торби

Тип торба со мат Должина 27 инчи (приближно 68 см) Ширина 7 инчи (17 см приближно) Должина на каиш 14 "инчи (пр

DEN 1.33
Цветна овошје торба за носач на јога со рамо од рамо за јога торба за салата за торба за плажа торба за плажа Свеж
Цветна овошје торба за носач на јога со рамо од рамо за јога торба за салата за торба за плажа торба за плажа

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 1.00
НЦ 6мм Дебела ТПЕ Нелизгачка Јога Мат/Теретана Длабоко Зелена Свеж
НЦ 6мм Дебела ТПЕ Нелизгачка Јога Мат/Теретана Длабоко Зелена

Нов еколошки материјал.Отпорен на топлина и вода, може да се користи насекаде Обезбедете стабилна, амор�

DEN 1.33
Модела на був 195 торба за носач на јога мат со рамо од каиш за рамо, торба за торба за торба со торба со торба Свеж
Модела на був 195 торба за носач на јога мат со рамо од каиш за рамо, торба за торба за торба со торба со торба

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

DEN 3.00