Цагого Божиќно Поштенско Сандаче Вештачка Божиќна Венец Божиќно Поштенско Сандаче Венец За Внатрешна Надворешна Празнична Куќа Декорација На Забавен Камин

Цагого Божиќно Поштенско Сандаче Вештачка Божиќна Венец Божиќно Поштенско Сандаче Венец За Внатрешна Надворешна Празнична Куќа

DEN 1105.60

Свеж

Достапно.

Божиќно епифизно поштенско сандаче венецот може да се намота и на дрвото и да се закачи на ѕидот. Можете да ја закачите во брановидна или W форма. Можете да замислите прекрасен ефект на декорација!. Ова е прекрасна и многу ефикасна декорација која работи добро на таванот или низ собата. Додадете прекрасен изглед на Вашите божиќни украси. Материјал : Пвц Големина : околу 90см (без батерии, треба да купите 2 Број 5 батерии). Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучувајќи : 1 бор. Божиќно епифизно поштенско сандаче венецот може да се намота и на дрвото и да се закачи на ѕидот. Можете да ја закачите во брановидна или W форма. Можете да замислите прекрасен ефект на декорација!. Ова е прекрасна и многу ефикасна декорација која работи добро на таванот или низ собата. Додадете прекрасен изглед на Вашите божиќни украси. Материјал : Пвц Големина : околу 90см (без батерии, треба да купите 2 Број 5 батерии). Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучувајќи : 1 бор. Услови : 100% сосема нов, висококвалитетен божиќен венец од епифиза, исто така, може да се намота на дрвото и да се закачи на ѕидот. Можете да ја закачите во брановидна или W форма. Можете да замислите прекрасен ефект на декорација!Ова е прекрасна и многу ефикасна декорација која работи добро на таванот или низ собата. Додадете прекрасен изглед на Вашите божиќни украси.Материјал : Големина На ПВЦ : околу 90 см (без батерии, треба да купите 2 Батерии Број 5) ве Молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерењевклучувајќи : 1 бор-виненул.

Избор на клиенти

Велигденска Тематска Огномет Ламба Божиќна Четка Венец Повеќебоен Жичен Декор-Должина ОД 6 СТАПКИ Свеж
Велигденска Тематска Огномет Ламба Божиќна Четка Венец Повеќебоен Жичен Декор-Должина ОД 6 СТАПКИ

100% Направени Во СадНаправени по нарачка Од Ли Дисплеј, ние ја произведуваме секоја венец веднаш откако �

DEN 1.67
3 Сребрена Јасна Сјајна Завршница Божиќна Венец - Кк Свеж
3 Сребрена Јасна Сјајна Завршница Божиќна Венец - Кк

Неосветлен Сваг венец со сјајни сребрени монистра и фацетирани јасни монистра Секој крај на бандажот и�

DEN 0.33
Папел Пикадо 3 Пакет - Свадба Мулти Боја Амор Сорта Нуестра Бода Свеж
Папел Пикадо 3 Пакет - Свадба Мулти Боја Амор Сорта Нуестра Бода

НИКОГАШ НЕ СЕ ПРЕКЛОПУВА ова значи дека нема вдлабнатини, набори или набори на вашиот папел пикадо! ...

DEN 463.84
Твоип Божиќен Венец Среќен Божиќ 12 Iches Влезната Врата Украс Ѕид Вештачки Бор Венец За Партија Декор Свеж
Твоип Божиќен Венец Среќен Божиќ 12 Iches Влезната Врата Украс Ѕид Вештачки Бор Венец За Партија Декор

Прекрасни Божиќни Елементивенецот е украсен со голем црвен лак, Божиќниот венец содржи ѕвона, лакови, т�

DEN 1.33
Лајт Венец Божиќни Божиќни Чорапи Торба За Подароци Виси Божиќни Украси Глам Украси Свеж
Лајт Венец Божиќни Божиќни Чорапи Торба За Подароци Виси Божиќни Украси Глам Украси

Големина : Вистинската Големина Ги Прави Божиќните Украси Посовршени Креативни Божиќни Украси : Овој Кр

DEN 755.20