Lantro JS професионални ножици за шиење, тешка, челик со висок манган, совршен за ткаенина, кожа и занаети

Lantro JS професионални ножици за шиење, тешка, челик со висок манган, совршен за ткаенина, кожа и занаети

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Ткаенина. Увезени. Сечење на тешки работи : Задебелени лопати лесно можат да пресечат повеќе слоеви на ткаенина и кожа. Материјали со висок квалитет : направени со високо манган челик и титаниум позлата за да се спречи 'рѓа и да се обезбеди издржливост. Удобен зафат : Добро пондериран и избалансиран за свилен, сјајно искуство за сечење. Повеќенаменски : Погоден за кроење, уметност и занаетчиство, вез, ватирање, правење облека, шиење, модели на сечење, измени, кожа, дом, канцеларија и училиште. Совршен подарок : Идеално за кројачи, занаетчии и шивачи. Ткаенина. Увезени. Сечење на тешки работи : Задебелени лопати лесно можат да пресечат повеќе слоеви на ткаенина и кожа. Материјали со висок квалитет : направени со високо манган челик и титаниум позлата за да се спречи 'рѓа и да се обезбеди издржливост. Удобен зафат : Добро пондериран и избалансиран за свилен, сјајно искуство за сечење. Повеќенаменски : Погоден за кроење, уметност и занаетчиство, вез, ватирање, правење облека, шиење, модели на сечење, измени, кожа, дом, канцеларија и училиште. Совршен подарок : Идеално за кројачи, занаетчии и шивачи. Ножиците за професионални шиење на Lantro JS се совршено решение за сите ваши потреби за сечење. Направени со високо манган челик и титаниум позлата, овие ножици се издржливи и отпорни на 'рѓа. Задебелените лопати лесно можат да пресечат повеќе слоеви на ткаенина и кожа, што ги прави идеални за кроење, уметност и занаетчиство, вез, ватирање, правење облека, шиење, модели на сечење, измени, кожа, дом, канцеларија и училиште. Добро пондерираниот и избалансиран дизајн обезбедува удобен зафат и свилен, сјајно искуство за сечење. Овие ножици прават одличен подарок за кројачи, занаетчии и шивачи. Тип на артикал : Материјал за шиење на ножици : Материјал со висок манган, Iron Product Употреба : Домаќинство на апликација : Повеќето сцени Продукција Големина : приближно.12in Список на пакети : 1 x ножици.

Избор на клиенти

Оперативни ножици на G.S- остри/остри- 5 1/2 рачка во боја Свеж
Оперативни ножици на G.S- остри/остри- 5 1/2 рачка во боја

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Оперативни ножици остри / остри 5 1 / 2 р

DEN 2.33
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс Свеж
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс

Модел : прилагодени ножици Материјал : Легура од не'рѓосувачки челик / цинк Користете : За домашна канцел�

DEN 1462.40
Ножици за алуминиумски кујнски ножици на индустриски ножици не'рѓосувачки челик Свеж
Ножици за алуминиумски кујнски ножици на индустриски ножици не'рѓосувачки челик

Модел : Ножици на алуминиум во кујната Материјал : легура од не'рѓосувачки челик / алуминиум Користете : з

DEN 1.00
Специјално ракописи Англиски име Johnон Nipper Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Свеж
Специјално ракописи Англиски име Johnон Nipper Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
Yaounde Cameroon Национален амблем Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Свеж
Yaounde Cameroon Национален амблем Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 2.33
Портокалово прашок цвет фабрика боја за нокти Nipper прстен клуч за шишиња со шишиња со шише Свеж
Портокалово прашок цвет фабрика боја за нокти Nipper прстен клуч за шишиња со шишиња со шише

Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Diy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во

DEN 415.84
Кинеска култура Црвена жена Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Свеж
Кинеска култура Црвена жена Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 1561.60