Молекс Игла, Машки &засилувач; Женски .093 14-20 AGG, Серија 1189 Калај Обложени Месинг Контакт

Молекс Игла, Машки &засилувач; Женски .093 14-20 AGG, Серија 1189 Калај Обложени Месинг Контакт

DEN 123.20

Свеж

Достапно.

Дијаметар од 2,36 мм, Стандард .093" Пин И Приклучок Стегање Терминал. Серија 1189, Женски И Машки Со Калај (Сн) Позлатен Месинг Контакт, 14-20 АГ. Пакување Со Ленти. 20 Машки И 20 Женски Терминали За Стегање. Дијаметар На Изолација на жица 1,65-4,06 Мм. 2,36 Мм Дијаметар, Стандард .093 " Пин И Приклучок Стегање Терминал, Серија 1189, Женски, Со Калај (Сн) Позлатени Месинг Контакт, 14-20 AGG, Лента Пакување. Дијаметар На Изолација на жица 1,65-4,06 мм.

Избор на клиенти

3м Женски Куршум Конектор Најлон Изолирани .156 16-14 Мерач Блу-100ПК Свеж
3м Женски Куршум Конектор Најлон Изолирани .156 16-14 Мерач Блу-100ПК

1614 мерач, Сина 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомоби

DEN 134.24
Mag-Mate Терминал 30awg Месинг Таб 17.75 мм Калај Картон/Ролна Свеж
Mag-Mate Терминал 30awg Месинг Таб 17.75 мм Калај Картон/Ролна

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активен Тип : MagMate Терминал Пол : Метод На Завршување На Јаз�

DEN 2.67
Терминали РЕКТ 6.35 х 0.81 мм Лабава Парче, Свеж
Терминали РЕКТ 6.35 х 0.81 мм Лабава Парче,

Rohs_Mouser : Y Производ : Брзо Исклучува Тип : Таб Wire Gauge Max : 11 AGG Rohs_Mouser : Y Производ : Брзо Исклучува Тип : Таб...

DEN 2.67
Женски Брзо Исклучување Најлон Види-Преку Целосно Изолирани .250 12-10 AGG-100PK Свеж
Женски Брзо Исклучување Најлон Види-Преку Целосно Изолирани .250 12-10 AGG-100PK

1210 мерач, Жолта Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомобил

DEN 1.67
Терминал За Поврзување Засилувач - Те, Женско Исклучување 0,25 Во Стегање-63609-2 Свеж
Терминал За Поврзување Засилувач - Те, Женско Исклучување 0,25 Во Стегање-63609-2

Цена За : Секој Цена За : Секој ТЕРМИНАЛ, ЖЕНСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ 0,25 ВО СТЕГАЊЕ; Палета На Производи : СЕРИЈА ФА

DEN 0.67
Инсталирајте Го Заливот 3М Брзо Исклучете Го Црвениот Најлон Изолиран Машки Конектор 22/18 мерач .250-100 Пакет Свеж
Инсталирајте Го Заливот 3М Брзо Исклучете Го Црвениот Најлон Изолиран Машки Конектор 22/18 мерач .250-100 Пакет

3м Брзо Исклучување Најлон Изолирани Машки Конектор Црвениот 22 / 18 Мерач .250 100 Торба Пакет 1 Инсталирајте

DEN 266.72
ПАНДУИТ МЛТ6ДЕХ15-К316 Свеж
ПАНДУИТ МЛТ6ДЕХ15-К316

Дизајнот на главата за самозаклучување ја забрзува инсталацијата и се заклучува на место по која било д

DEN 209.60
14-16 Мерач 200 ПК Винил Брзо Исклучување Женски .205 Конектор Електрични Свеж
14-16 Мерач 200 ПК Винил Брзо Исклучување Женски .205 Конектор Електрични

200 PK 1416 МЕРАЧ ВИНИЛ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЖЕНСКИ .205 ТЕРМИНАЛ ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛСКА АУДИО И АВТОМОБИЛСКА УП�

DEN 859.20
Машко Исклучување, Жолта, 12-10АВГ,ПК50 Свеж
Машко Исклучување, Жолта, 12-10АВГ,ПК50

Жица Конектори Производител : Прво Моќ Направено Во Тајван Жица Конектори Производител : Прво Моќ...

DEN 0.67
Свинче Брзо Поврзување Терминали, Пвц Изолирани, 10-12 WG Мерач Жица, Калај-Обложени Месинг, Жолта, 100 Парчиња Свеж
Свинче Брзо Поврзување Терминали, Пвц Изолирани, 10-12 WG Мерач Жица, Калај-Обложени Месинг, Жолта, 100 Парчиња

Количина : 100 Парчиња Големина На жица : 10 AGG до 12 AGG Материјал : КалајОбложен Месинг Со Жолта Пвц Изолација

DEN 191.20
Морис Производи 10328 Женски Исклучи, Винил Изолирани, Жолта, 12-10 Жица Големина, 0.02 Х0. 11 Нема Таб, 500-Пакет Свеж
Морис Производи 10328 Женски Исклучи, Винил Изолирани, Жолта, 12-10 Жица Големина, 0.02 Х0. 11 Нема Таб, 500-Пакет

Винил Изолирани Женски ИсклучуваЖенски Винил Изолирани Исклучува За Електрични Завршетоци Женските И�

DEN 489.60
Нси Индустрии ИФ12-250-3Н - П Минитерминален Пропак Најлон Женски Исклучи Свеж
Нси Индустрии ИФ12-250-3Н - П Минитерминален Пропак Најлон Женски Исклучи

Тип На Производ : Терминал За Електронска Компонента Точка Пакет Димензија : 2.5 "L X0 75" W X3 75 " H Точка Пакет Т

DEN 2.00
Засилувач-Терминал За Поврзување, Адаптер За Исклучување, Кк-726308-1 Свеж
Засилувач-Терминал За Поврзување, Адаптер За Исклучување, Кк-726308-1

Цена За : Секој Асортиман На Производи : Завршување На Серијата Faston 250 : Тип На Терминал За Брзо Поврзувањ�

DEN 1.00
ПАНДУИТ ДВФ14-250-М Женски Исклучување, Винил Барел Изолирани, Влез Инка, 16 - 14 AGG,.250 од .032 - Инчен Таб Свеж
ПАНДУИТ ДВФ14-250-М Женски Исклучување, Винил Барел Изолирани, Влез Инка, 16 - 14 AGG,.250 од .032 - Инчен Таб

Исклучувањето може да се вметне и отстрани од машкиот таб без употреба на алатки за пониски инсталирани

DEN 6896.80
Wirefy 120 ПАРЧИЊА Т Допрете Жица Конектори - Брзо Спојување Жица Конектори - Брзо Исклучување Жица Славини-Сина 18-14 AWG Свеж Попустот
3м Хајленд Винил Изолиран Женски Терминал За Исклучување Свеж
3м Хајленд Винил Изолиран Женски Терминал За Исклучување

За голема сигурност, пробајте го стандардниот женски терминал за исклучување со Шифрирана Боја ОД 3м ХА�

DEN 2.33
IIVVERR 80 парчиња Жица Crimp Конектор Изолирани Ферул Кабел Крај Pin Терминал AWG10 Црвено (80pcs Конектор de engarce дел Кабел Свеж
IIVVERR 80 парчиња Жица Crimp Конектор Изолирани Ферул Кабел Крај Pin Терминал AWG10 Црвено (80pcs Конектор de engarce дел Кабел

Име На Производот : Изолатеферуле;Модел : Е6012;Дизајн : Тип На Цевка Материјал : Пластика, Метал;Боја : Среб�

DEN 174.08
Најлон Изолирани Женски Исклучување, 16-14 Жица Големина, 0.110 х 0.032 Табот Големина Свеж
Најлон Изолирани Женски Исклучување, 16-14 Жица Големина, 0.110 х 0.032 Табот Големина

Најлон изолирани женски исклучување Достапно во 1614 големина на жица 0,110инчи х 0,032инчи големина на јазич�

DEN 0.33
14 Мерач Брзо Исклучување 2 ПИН 10 Олово AGG Жица Темперамент AQK-12-14BG Свеж
14 Мерач Брзо Исклучување 2 ПИН 10 Олово AGG Жица Темперамент AQK-12-14BG

(10) ПАКЕТ 14 МЕРАЧ 2 ПИНСКИ БРЗО ИСКЛУЧУВАЊЕ СО 10 ИНЧЕН ЖИЦА ВОДИ ПОЛАРИЗИРАНА ЖИЦА ТЕМПЕРАМЕНТ...

DEN 3.00
3м Машки Куршум Конектор Најлон Изолирани .156 16-14 Мерач Блу-75ПК Свеж
3м Машки Куршум Конектор Најлон Изолирани .156 16-14 Мерач Блу-75ПК

1614 мерач, Сина 3м Конектори За Стегање Без Лемење 1Ви Извор нуди комплетен избор на електрични и автомоби

DEN 1.33