[Apple MFi Сертифициран] 6Pack 3/3/6/6/6/10 FT iPhone Полнење Најлон Плетенка Брзо Полнење Долго Молња Кабел Компатибилен 14/14 Pro Max/13/13 Pro Max/12/12 Pro Max/11/11PRO/XS / MAX/X / X,iPad AirPods-

[Apple MFi Сертифициран] 6Pack 3/3/6/6/6/10 FT iPhone Полнење Најлон Плетенка Брзо Полнење Долго Молња Кабел Компатибилен 14/14

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

Што Добивате que 6 пакет 3/3/6/6/6/10 mfi Сертифицирани кабли за полнење на i Phone во различни должини.Заменете ги каблите за додатоци за i Phone или додадете друг кабел за i Phone за дома,работа или патување. Qést Fast Parghight ® Висококвалитетните бакарни жици со четири јадра ја подобруваат брзината на полнење и пренос на податоци на каблите за полнење на iphone. Вградениот Чипсет Сертифициран За Мфи обезбедува побрзо време на полнење додека го одржува вашиот уред целосно безбеден. €●Издржливост q најлон плетенка нишка е цврсто ткаени.Засилените точки на стрес со животен век на свиткување од 8000+ ја прават Далноводот многу пати потрајни од молњите на iphone на пазарот. Полначот за iphone е лесен за средување, а не за јазол или заплеткување. €érb врвни Перформанси/i Phone кабел за полнење со анти-отпорни конектори од алуминиумска легура, задебелени бакарни жици во нашите кабли за полнење на iphone, 100% компатибилност за пренос на податоци стабилно и брзо полнење без порака за грешка. € ® Компатибилност + iphone полнач компатибилен со i Phone 13/12/11 Pro Max/11 Pro/11/XS/i Phone Max/i Phone XR/i Phone X/i Phone X/i Phone X/i Phone 8/i Phone 8/i Phone 8/i Phone 5s/i Phone 5c/i Phone 5/ipad pro/ipad air/air 2/ipad mini/mini 2/mini 4/Ipad 4-ти генерал/IPOD TOUCH 5-ти генерал/Ipod.Секој молња кабел беше ажуриран за да одговара на системот на iphone. 1. 1. Боја : Црна И Сина € Соодветна должина : 6 Pack 3 FT 3 FT 6 FT 6 FT 6 FT 10 FT најлон плетенка кабли. Кабелот за молња е идеален за различни прилики, сепак можете да ги користите вашите уреди додека се полните со адаптер во вашата спална соба, кујна и на задното седиште од вашиот автомобил. Удобно и практично искуство нема повеќе досадни пораки, нема постојано потсетување на екранот на телефонот што ви ја кажува фрустрирачката вистина дека кабелот не може да го наполни вашиот омилен уред. ●Висококвалитетен најлонски плетен молскавичен кабел : главите на конекторот имаат добра отпорност на топлина и корозија, нема да видите знаци на употреба. Дури и по долго време, тие само го задржуваат својот оригинален изглед-сепак сосема нов и модерен. ● Ултра издржлив : алуминиумска обвивка и најлонска плетена јакна без заплеткување изградете го кабелот за молња поцврст, тој е флексибилен отпорен на влечење, помек, полесен, потрајни од оригиналните кабли на уредот. Функција ЗАПЛЕТКУВАЊЕ-СЛОБОДЕН НАЈЛОН плетенка USB кабел со алуминиумски конектор има посилна и флексибилни најлон материјал е стрес и се водат отпорни и штити од секојдневно абење и солза. ●Брзо полнење и пренос на податоци : компактните врски со златни врвови нудат најдобра можна спроводливост и поврзување за податоци и полнење. Лесно и безбедно се вклопува во вашиот уред, додека одговара на повеќето случаи. ●Компатибилност : −i Phone 13/12/11/Pro/Max −Iphone Xs/Max/X/XR −i Phone 8/8 Плус −i Phone 7/i Phone 7 плус −iphone 6s плус/6s/6 плус /6 −Ipad Air /Air 2 −i Pad Pro −i Pad mini /mini 2/mini 3/mini 4 −i Pod nano (7-ма генерација)/ipod touch (5-та генерација) ● услуга по продажбата : секоја продажба вклучува 12-месечна, безгрижна услуга по продажбата.

Избор на клиенти

USB C До Молња Кабел 10ft 2Pack, Iphone Брз Полнач Кабел [Apple MFi Сертифициран] Долг Тип C iPhone Кабел За Полнење за iPhone Свеж
USB C До Молња Кабел 10ft 2Pack, Iphone Брз Полнач Кабел [Apple MFi Сертифициран] Долг Тип C iPhone Кабел За Полнење за iPhone

●Кабел За Брзо Полнење За Испорака На енергија● : Наполнете го вашиот i Phone 13 / 12 / 11 од 0% до 50% за само 30 мин

DEN 596.80
Брз USB C Автомобил Полнач, COYZA 20W PD Адаптер За Брзо Полнење Двојна Порта Компатибилен Со Apple iPhone 14 13 Pro Max 12 Свеж
Брз USB C Автомобил Полнач, COYZA 20W PD Адаптер За Брзо Полнење Двојна Порта Компатибилен Со Apple iPhone 14 13 Pro Max 12

USB c автомобил полнач усвојува адаптивни pps технологија и е компатибилен со iphone 20w полнење со голема брзи�

DEN 2.00
Dé Coiled Moilning Cable, USB до молња кабел [MFI овластен и CarPlay компатибилен], за iPhone 14/13 Pro Max/12 Mini/11 Pro/X/XS/XR/8/iPad Свеж
Dé Coiled Moilning Cable, USB до молња кабел [MFI овластен и CarPlay компатибилен], за iPhone 14/13 Pro Max/12 Mini/11 Pro/X/XS/XR/8/iPad

【3ft или 6ft?】 3ft е owptimized за Car Play Ако претпочитате да користите Car Play и да го чувате вашиот i Phone далеку во одд

DEN 1.33
Monster најлон-плетенка 6 или 10 ft кабел за полнење iPhone, молња до USB-A Свеж
Monster најлон-плетенка 6 или 10 ft кабел за полнење iPhone, молња до USB-A

Двапати подолго од стандардниот кабел за полнење, овој 6метарски USBA до кабелот за полнење молња обезбед�

DEN 724.80
AT&засилувач; T Apple Mfi Сертифициран Молња НА USB Кабел - 10 нозете-за iPhone Уреди Со Молња Конектор-Сива Свеж
AT&засилувач; T Apple Mfi Сертифициран Молња НА USB Кабел - 10 нозете-за iPhone Уреди Со Молња Конектор-Сива

Компактната глава на конекторот за Молња работи со речиси сите случаи Екстра густата и без грчеви кабли

DEN 255.84
Канекс Епл Сертифициран Молња ДО УСБ Кабел со Сигурен Конектор 4 стапки Виолетова Свеж
Канекс Епл Сертифициран Молња ДО УСБ Кабел со Сигурен Конектор 4 стапки Виолетова

Епл Мфи Сертифициран 4 стапки Виолетова Сертификацијата на Apple MFi обезбедува целосна компатибилност со �

DEN 3.00
Автомобил apple iPhone Кабел, USB До Молња Кабел за iPhone 14, 14 pro max, 13, Плус, SE 2/12/11/Кабел За Полнач Xs/XR, Кабел Свеж
Автомобил apple iPhone Кабел, USB До Молња Кабел за iPhone 14, 14 pro max, 13, Плус, SE 2/12/11/Кабел За Полнач Xs/XR, Кабел

Овој кабел го поврзува вашиот i Phone 14 / 13 / se 2 / 12 / 11 / Хс / ХР / 8 / 7 / 6 сите серии, УСБ Ц До Молња Кабел Со Молња К

DEN 239.84
[Apple MFi Сертифициран] 5pack Iphone Полнач Најлон Плетенка Брзо Полнење Молња Кабел Компатибилен iPhone 14pro/14/13Pro/13/12Pro/12/11 Свеж Попустот
[Apple MFi Сертифициран] 5pack Iphone Полнач Најлон Плетенка Брзо Полнење Молња Кабел Компатибилен iPhone 14pro/14/13Pro/13/12Pro/12/11

Emfi Сертифициран Iphone Полнач : Сертифициран од MFI и оригинален 8 Pin конектор со крај за брзо Полнење, обезбе�

DEN 149.12
LIQUIPEL Powertek iPhone Полнач Кабел [Mfi Сертифициран], Брзо Полнење 6ft Молња НА USB Кабел Адаптер, Компатибилен за iPad, Свеж
LIQUIPEL Powertek iPhone Полнач Кабел [Mfi Сертифициран], Брзо Полнење 6ft Молња НА USB Кабел Адаптер, Компатибилен за iPad,

Брзо Полнење Молња Кабел : Мфи Сертифициран молња кабел i Phone полнач Кабел Наполнете го вашиот i Phone до 50% з

DEN 206.08
Yegg USB C до молња кабел MFI овластен кабел за напојување и синхронизација за iPhone 13 13 Pro 12 Pro Max 12 11 X XS XR 8 Plus, Свеж
Yegg USB C до молња кабел MFI овластен кабел за напојување и синхронизација за iPhone 13 13 Pro 12 Pro Max 12 11 X XS XR 8 Plus,

Должина на кабелот : 2 метри / 6,6 стапки Молња до USB C со засилување на влакна, преголема изолација од тефл�

DEN 1.67
65W USB C полнач сет, AOHI MAGCUBE 65W PD Брз полнач со USB C до молња кабел за iPhone 13, iPhone 13/13 Pro/12/Pro/Mini Свеж
65W USB C полнач сет, AOHI MAGCUBE 65W PD Брз полнач со USB C до молња кабел за iPhone 13, iPhone 13/13 Pro/12/Pro/Mini

【Кабел за брзо полнење】 : Вградениот чип на емаркер го прави овој USBC до молња кабел способен за полнење

DEN 2.67
iPhone Полнач 3 Пакет 6 ft Apple MFI Сертифициран 2.4 БРЗО ПОЛНЕЊЕ USB До Молња Кабел за apple iPhone 13 12 11 Pro X XS 8 7 Свеж
iPhone Полнач 3 Пакет 6 ft Apple MFI Сертифициран 2.4 БРЗО ПОЛНЕЊЕ USB До Молња Кабел за apple iPhone 13 12 11 Pro X XS 8 7

Нема да се појави предупредувачка порака при полнење,Безбедно и брзо полнење Процесот на тестирање на с

DEN 143.84
ANKUY USB c До Молња Кабел 2 Пакет [Apple MFi Сертифициран] USB-C До Молња Кабел Брзо Полнење Компатибилен со iPhone 13/13pro Свеж
ANKUY USB c До Молња Кабел 2 Пакет [Apple MFi Сертифициран] USB-C До Молња Кабел Брзо Полнење Компатибилен со iPhone 13/13pro

Кабелот Кој Е Твој За Цел живот Од Сила До Сила Забелешка : Целосно Компатибилен Уред : i Phone 13, 13 Pro, 13 mini, 13 P

DEN 3.33
2 пакет [Apple MFI сертифициран] Адаптер за молња Extender, кабел за продолжување на полначот за iPhone, женски до машки док, Свеж
[2-пакет 10FT] најлонски плетенка од типот Ц полнач на полнач компатибилен со Samsung Galaxy S10 S9 S9 S20 Plus A51 A12 A11, Свеж
[2-пакет 10FT] најлонски плетенка од типот Ц полнач на полнач компатибилен со Samsung Galaxy S10 S9 S9 S20 Plus A51 A12 A11,

Еден кабел за полнење го решава условот за полнење на вашите повеќе контролори, така што не треба да го к

DEN 127.84
iPhone Полнач Кабел, 2PACK USB C До Молња Кабел 3 FT+5FT Iphone Полнач Брзо Полнење Кабел Молња кабел iPhone Полнач Мфи Сертифициран Свеж