Хантер зелена боја на цвеќиња пар букет извезени апликации за закрпи од железо.3 x 5,13 инчи.

Хантер зелена боја на цвеќиња пар букет извезени апликации за закрпи од железо.3 x 5,13 инчи.

DEN 80.00

Свеж

Достапно.

Секоја лепенка мери ширина 3 инчи (измерено од најшироката точка) до 5,13 инчи висока. Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули. Нашите апликации исто така можат да се зашиени. Бесплатна испорака во светот, без ограничување на набавката!. Ние испраќаме со УСПС надвор од САД. Потребно е време околу 10-20 работни дена. Ако не ја добиете предметот, ние веднаш ќе го преиспитаме или ќе ви дадеме целосна наплата. Секоја лепенка мери ширина 3 инчи (измерено од најшироката точка) до 5,13 инчи висока. Идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули. Нашите апликации исто така можат да се зашиени. Бесплатна испорака во светот, без ограничување на набавката!. Ние испраќаме со УСПС надвор од САД. Потребно е време околу 10-20 работни дена. Ако не ја добиете предметот, ние веднаш ќе го преиспитаме или ќе ви дадеме целосна наплата. Упатства за железо - вода за спреј на задниот дел од лепенката; Ставете лепенка на облека; Поставете температура на железо на "памук"; Покријте лепенка со парче влажна крпа; Железо за 30 до 40 секунди; Свртете ја облеката внатре и железо додека не се исуши. Ние нудиме комерцијално изработени закрпи што се перат ако се пеглани или зашиени. Нежен циклус или миење на рацете е најдобро. Не користете топла вода. Сувото чистење е во ред и се препорачува за закрпи кои вклучуваат винил, ригинестони/столпчиња, мониста или sequins. Ова е совршено и за украсување на кошули, јакни, резервации за отпадоци, чанти и илјада други креативни идеи. Сосема ново извезено лепенка. Поддршката на заптивката му овозможува на купувачот да ја испегла оваа лепенка на речиси секоја ткаенина. Ние веруваме дека одличен дизајн и уметност можат да ги израдуваат луѓето.

Избор на клиенти

Вини Пох ееоре лик 2 1/2 инчи висок везена лепенка Свеж
Вини Пох ееоре лик 2 1/2 инчи висок везена лепенка

Сосема ново Вини Пох ееоре лик 2 1 / 2 инчи висок везена лепенка Манки за лепенка високи 3 инчи Сосема ново..

DEN 3.33
Истанбулска мисирка извезено железо на лепенка / 3,5 инчи извезена значка Туркије Апликација Свеж
Истанбулска мисирка извезено железо на лепенка / 3,5 инчи извезена значка Туркије Апликација

Мерки за лепенка : 3,5 инчи / 90 мм (приближно) Врвен квалитет Везено железо или шие лепенка Вклучени се це�

DEN 3.33
Уукен везови ткаенина К9 УСЛУГИ ДОГ 6x2 инчи извезена воена тактичка лепенка со прицврстувач Свеж
Уукен везови ткаенина К9 УСЛУГИ ДОГ 6x2 инчи извезена воена тактичка лепенка со прицврстувач

Везено лепенка во која има везено сервисно куче Главен материјал : ткаенина со висок степен, издржлива М

DEN 2.00
Специјални сили на САД РЕКОН РЕКЕРСКИ ТАБ ПАТ [Прицврстувач за кука -2,75 x 1,0 инчи - Б07] Свеж
Специјални сили на САД РЕКОН РЕКЕРСКИ ТАБ ПАТ [Прицврстувач за кука -2,75 x 1,0 инчи - Б07]

Висококвалитетно извезено лепенка Прицврстувач Јамка не е вклучена Големина : 2,75 x 1,0 инчи Направено про

DEN 111.84
Болничка посета железо на лепенка медицинска помош Свеж
Болничка посета железо на лепенка медицинска помош

Материјал : железо на апликација, тип : железо Производ : Ironелезо на апликации Состав : извезена...

DEN 2.33
Ти и Дупреј филм Најдобриот човек смокидо везена лепенка Свеж
Ти и Дупреј филм Најдобриот човек смокидо везена лепенка

Премиум квалитетен везено железо или за шиење декоративна апликација Совршено за фанови и колекционер�

DEN 111.84
Знамето на земјата на Мјанмар Бурма Мало железо на значка за лепенка на сртот .. 1,5 x 2,5 инчи ... ново Свеж
Знамето на земјата на Мјанмар Бурма Мало железо на значка за лепенка на сртот .. 1,5 x 2,5 инчи ... ново

Ironелезо на значка за лепенка Мало знаме на земја Ironелезо на значка за лепенка Мало знаме на земја...

DEN 36.64
2 од побрзо мотокрос лепенка шие железо на везена ознака симбол обичај Свеж
2 од побрзо мотокрос лепенка шие железо на везена ознака симбол обичај

Itemе ја добиете предметот во рок од 1121 дена Ние испорачуваме ширум светот преку приоритетна воздушна пош

DEN 2.00
Прилагодено и уникатно есенско [Есенско пилешко круг] Везено железо на/шива лепенка [4.9x *4.87] [Направено во САД] Свеж
Прилагодено и уникатно есенско [Есенско пилешко круг] Везено железо на/шива лепенка [4.9x *4.87] [Направено во САД]

Име : Есенски пилиња круг Големина : 4.9x4.87 " Шевови : 44982 може да се купат Чекорите за да го пеглате на облек�

DEN 704.00
Потресена американска американска американска велосипедист со знаме на знамето Харли Рајдер Свеж
Потресена американска американска американска велосипедист со знаме на знамето Харли Рајдер

Висококвалитетно извезено лепенка Топлина запечатена поддршка Ironелезо вклучено или шијте го...

DEN 88.96
Печ на Нас Северен остров - со кука и јамка, 5 “ Свеж
Печ на Нас Северен остров - со кука и јамка, 5 “

Патче на Нас Северен остров воведувајќи ја лепенката на Нас Северен островзадолжително за сите ентузиј

DEN 223.84
Света геометрија, варијација 3 - извезена лепенка, 8 x 8 см Свеж
Света геометрија, варијација 3 - извезена лепенка, 8 x 8 см

Големина 8x8 см Висок квалитет, шијте на лепенка произведена во ЕУ Цврста поддршка, густо шиење...

DEN 92.48
Јуда свештеник револуција лепенка единечна песна уметничка метална музика ткаена шива на апликација Свеж
Јуда свештеник револуција лепенка единечна песна уметничка метална музика ткаена шива на апликација

Ново официјално лиценциран ткаен шие на лепенка Големината е висока приближно 4 "ширина и 3 3 / 4" Ново офиц

DEN 127.84