А-еден 3 парчиња пакет- фино ветерно утро со кран-лепенка+јапонски знаме Амблем и пин за лаптоп, јапонски пакувања на Укијое, закрпи за природни сцени, сувенири за па?

А-еден 3 парчиња пакет- фино ветерно утро со кран-лепенка+јапонски знаме Амблем и пин за лаптоп, јапонски пакувања на Укијое,

DEN 311.84

Свеж

Достапно.

Можете да ги залепите закрпите, а исто така можете да ги пеглате или шиете закрпите на ткаенините.рон трансфери или шиење на ткаенини.рон трансфери или шиење на ткаенини. Секоја лепенка има издржлив и леплив лепило филм на задниот дел, обезбедувајќи различни апликации : 1. Не ја пеглајте лепенката на неразични ткаенини (ниска точка на топење) како што се најлон, винил, полиестер, кордура или кожи. ➤ Количина : 1 парчиња фино ветер чисто утро утринско лепенка (3,5х2,5 инчи) и лепенка со знаме на јапонски знаме (3x2 инчи) игла (0,7х0,6 инчи). Ако сакате лепенката да биде посигурна, можете да шиете по страната на лепенката. Лесно е да се запомнат карактеристиките на различни земји со помош на слики од вез. Тоа е една од формата на сликата на познатиот серија на Кацушика Хокусаи- триесет и шест погледи на планината Фуџи. Задниот дел од закрпите доаѓа со транспарентен леплив лепило. Залепете на која било рамна површина како телефон или лаптоп. Тоа е една од формата на сликата на познатиот серија на Кацушика Хокусаи- триесет и шест погледи на планината Фуџи. Не користете вода или пареа. ➤ Лесно да се држиме и да се железо на кое било место : закрпи се совршени за торби, јакни, капи, униформи, костуми, кошули, врски, ранци, капи, воени униформи и повеќе ткаенини!. Излупете ја налепницата за поддршка на лепенката и нанесете на која било рамна површина како телефон или лаптоп.➤ Количина : 1 парчиња фино ветер чисто утро утринско лепенка (3,5х2,5 инчи) и лепенка со знаме на јапонски знаме (3x2 инчи) игла (0,7х0,6 инчи). Покријте ја лепенката со друга крпа за да ја заштитите лепенката. ➤ Одлична креативна декорација : убавиот ветер, чисто утро, исто така наречен Гаифу Кисеи, е едно од најпознатите уметнички дела на Укијое на светот создаден од Кацушика Хокусаи. Притиснете го железото некое време со притисок. Шарена и одлична декорација за активности на отворено, украси за лична облека или хоби за колекција. Големина на производот : 1 парчиња ветер чиста утринска лепенка (3,5х2,5 инчи) 1 парчиња јапонско знаме за вез (3х2 инчи) 1 парчиња јапонски знаме на знамето на знамето (0,7х0,6 инсехсе) се карактеризираат закрпи : 1. Лесно е да се запомнат карактеристиките на различни земји со помош на слики од вез. Совршен подарок за воведување на вашата земја со другите, правејќи го овој подарок не само деликатен, туку и едукативен. Совршен подарок за воведување на вашата земја со другите, правејќи го овој подарок не само деликатен, туку и едукативен. Извадете го железото и оставете лепенката да се излади. Како да се залепите на лепенка : 1. За да ја зголемите адхезијата, користејќи ја облеката железо за да ја испеглате лепенката и потоа користете нишка за игла за да ја шиете лепенката на облеката. Свртете ја облеката внатре и повторете го пеглањето неколку пати на задниот дел. Некои рекоа дека портретот е летната утринска сцена на Фуџи. Некои рекоа дека портретот е летната утринска сцена на Фуџи. ➤ Одлична креативна декорација : убавиот ветер, чисто утро, исто така наречен Гаифу Кисеи, е едно од најпознатите уметнички дела на Укијое на светот создаден од Кацушика Хокусаи.

Избор на клиенти

Сигил од Самигино - Везена лепенка, димензии, купете 3 Добијте 4, 3,2 x 3,2 Свеж
Сигил од Самигино - Везена лепенка, димензии, купете 3 Добијте 4, 3,2 x 3,2

Samigino, Valefor, Vasago, Bael, Black Sun, Pentagram, Baphomet, Pentagrama, везена лепенка црно сонце, сигил на бањи, белиал, бог ра, алхем�

DEN 684.80
Уукен везови ткаенина К9 УСЛУГИ ДОГ 6x2 инчи извезена воена тактичка лепенка со прицврстувач Свеж
Уукен везови ткаенина К9 УСЛУГИ ДОГ 6x2 инчи извезена воена тактичка лепенка со прицврстувач

Везено лепенка во која има везено сервисно куче Главен материјал : ткаенина со висок степен, издржлива М

DEN 2.00
Американско знаме железо на лепенка 2 1/2 САД патриотски Свеж
Американско знаме железо на лепенка 2 1/2 САД патриотски

Производ : Ironелезо на апликации Формите (1) Загрејте го железото до поставувањето „памук“...

DEN 49.44
Болничка посета железо на лепенка медицинска помош Свеж
Болничка посета железо на лепенка медицинска помош

Материјал : железо на апликација, тип : железо Производ : Ironелезо на апликации Состав : извезена Тема : Пос

DEN 2.33
Django Unchained Morale Patch. 2x3 кука лепенка. Redheadedtshirts направени во САД Свеж
Django Unchained Morale Patch. 2x3 кука лепенка. Redheadedtshirts направени во САД

Прилагодена морална лепенка совршена за вашата тактичка капа, капа на операторот, ранец, рак, носач на п�

DEN 2.33
Bullseye Dartboard Darts Archery Bow Arrow Retro Applique Iron-On Patch S-645 направен од Тајланд Свеж
Bullseye Dartboard Darts Archery Bow Arrow Retro Applique Iron-On Patch S-645 направен од Тајланд

Bullseye Dartboard Darts Archery Bow Arrow Retro Applique IronOn Patch S645 направен од Тајланд Купете мешавина од лепенка 10 компјутери...

DEN 192.00
Blackout ir mjolnir 2x2 Thor Hammer viking норвешки хетен один тактичка кука лепенка Свеж
Blackout ir mjolnir 2x2 Thor Hammer viking норвешки хетен один тактичка кука лепенка

Големина 2x2 (инчи); 5.1x5.1 см [Позадина] Црна ткаенина (500 D или 1000 D) ткаенина [Дизајн / букви] IR (инфрацрвен реф�

DEN 1.00
Вини Пох ееоре лик 2 1/2 инчи висок везена лепенка Свеж
Вини Пох ееоре лик 2 1/2 инчи висок везена лепенка

Сосема ново Вини Пох ееоре лик 2 1 / 2 инчи висок везена лепенка Манки за лепенка високи 3 инчи Сосема ново �

DEN 3.33
Американско знаме комбо стандард и обратна САД, американска везена железо на амблем на лепенка Свеж
Американско знаме комбо стандард и обратна САД, американска везена железо на амблем на лепенка

Премиум квалитет на американско знаме со 100% детален вез Добијте голема вредност за парите со нашата нов

DEN 3.00
7,5 DIY KOI Iron-On Patch Везени апликации за облека за лепенка за шиење фенси крап лепенка кинески апликации за везови Свеж
7,5 DIY KOI Iron-On Patch Везени апликации за облека за лепенка за шиење фенси крап лепенка кинески апликации за везови

Извезена фенси крапжелезо за вас облека за DIY Кинески везени стил лепенка x 1 парче Не токсично лепило за

DEN 175.84
Papa Legba Voodoo Veve Canvas Print или Back Patch - готски метал окултен панк скелет Вика Пентаграм Демонски змеј демон злото Свеж
Papa Legba Voodoo Veve Canvas Print или Back Patch - готски метал окултен панк скелет Вика Пентаграм Демонски змеј демон злото

„Вев“ е религиозен симбол што се користи за да претставува „лоа“ (дух) на вердовата вуду Овој вев прет�

DEN 212.96
BO7 Мал декоративен DIY занаетчиски пеперутка розова лента лак за лак, Appx 100 A Pack, Appx 7g Свеж
BO7 Мал декоративен DIY занаетчиски пеперутка розова лента лак за лак, Appx 100 A Pack, Appx 7g

Прекрасни украсни исечоци од лента со пеперутка Големина : APPX 20x20 mm Одлично за модно украсување, уметнос�

DEN 742.40