Жухв Електричен Острилка За Моливи 5 Секунди Брзо Сечење При Автоматско Запирање Безбедност Против Лизгање Прилагодлива За Училница, Дом, Канцеларија, Уметник, Про

Жухв Електричен Острилка За Моливи 5 Секунди Брзо Сечење При Автоматско Запирање Безбедност Против Лизгање Прилагодлива За Училница,

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

€ МОЌЕН И МАЛ ДИЗАЈН : силниот мотор и лесниот дизајн го прават совршен за употреба дома, училиште или во канцеларија. Малата големина го прави лесно пренослив. ● ПРИЛАГОДЛИВИ СЕЧИЛА : нашето остро сечило има екстра долг век на траење на сечилото што брзо ги изострува вашите прибор до совршена точка за неколку секунди. ● БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА и ЧИСТЕЊЕ : Имајќи резервоар за струготини со голем капацитет, не грижете се за струготините што одат насекаде и толку лесно се чистат. ● СОВРШЕНА ТОЧКА СЕКОЈ ПАТ : работи автоматски додека вметнува молив со притисок.Единицата ќе престане да работи ако фиоката за бричење е отстранета или не е правилно инсталирана за да помогне да се спречи повреда.Влошки против лизгање на стапалата за да се спречи лизгање. ● КОМПАТИБИЛЕН СО СТАНДАРДНИ ИЛИ ОБОЕНИ МОЛИВИ : без оглед на тоа дали работите на домашна задача или уметничко дело, овој острилка за моливи ги одржува сите ваши моливи наострени по ваш вкус. € МОЌЕН И МАЛ ДИЗАЈН : силниот мотор и лесниот дизајн го прават совршен за употреба дома, училиште или во канцеларија. Малата големина го прави лесно пренослив. ● ПРИЛАГОДЛИВИ СЕЧИЛА : нашето остро сечило има екстра долг век на траење на сечилото што брзо ги изострува вашите прибор до совршена точка за неколку секунди. ● БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА и ЧИСТЕЊЕ : Имајќи резервоар за струготини со голем капацитет, не грижете се за струготините што одат насекаде и толку лесно се чистат. ● СОВРШЕНА ТОЧКА СЕКОЈ ПАТ : работи автоматски додека вметнува молив со притисок.Единицата ќе престане да работи ако фиоката за бричење е отстранета или не е правилно инсталирана за да помогне да се спречи повреда.Влошки против лизгање на стапалата за да се спречи лизгање. ● КОМПАТИБИЛЕН СО СТАНДАРДНИ ИЛИ ОБОЕНИ МОЛИВИ : без оглед на тоа дали работите на домашна задача или уметничко дело, овој острилка за моливи ги одржува сите ваши моливи наострени по ваш вкус. Електричниот острилка за моливи со спирално сечило од нерѓосувачки челик е роден за да го остри вашиот молив совршена точка за цртање, пишување, боење.€ Карактеристики : Име : Електричен острилка за моливи : USBPencil дијаметар : 6,5-8 mm Material : Апсуза : Совршен За студентски клупи, домашно школување, наставници, канцелариска употреба, сметководствени канцеларии, градежни изведувачи, индустриски дизајнери. Големина : 14,5 € 9,3 cm / 5,7 € 3,5 во пакетот На Производот : 1 € Електричен острилка за моливи, 1 € USB кабел за напојување ногата може да се прилагоди во 5 оценки, црно олово и олово во боја. Дебелината на врвот на пенкалото може да се прилагоди, а копчето за прилагодување на задната рачка може да се ротира за да се исечат пенкала со различна дебелина.

Избор на клиенти

Азеда Го Сакам Фудбалот Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азеда Го Сакам Фудбалот Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 2.00
Стрела Низ Срцето Компактен Острилка За Моливи Свеж
Стрела Низ Срцето Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини...

DEN 113.44
Азеда Ориентален Женски Портрет Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азеда Ориентален Женски Портрет Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 1.67
Азееда Бихон Фризе Хед Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Бихон Фризе Хед Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Азееда Риболов Шапка Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Риболов Шапка Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Азееда Зашиена Ракета Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Зашиена Ракета Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 2.00
Азееда Ја Сакам Норвешка Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Ја Сакам Норвешка Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Азеда Сакам Зајачиња Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азеда Сакам Зајачиња Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Мапирани Чисти 2 Дупка Канистер Молив Острилка Свеж
Мапирани Чисти 2 Дупка Канистер Молив Острилка

Чиста острилка за моливи со автоматско отворање и затворање на капачето на конусот се отвора со притис�

DEN 1.67
JFGJL USB Електричен Острилка За Моливи Автоматски Острилки За Канцеларија Училиште Една Дупка Свеж
JFGJL USB Електричен Острилка За Моливи Автоматски Острилки За Канцеларија Училиште Една Дупка

1 Автоматски : тој е автоматски и пријателски за деца Безбеден дизајн, така што тоа нема да им наштети на �

DEN 2606.88
Десет-ПОБЕДА Целосно Автоматски Електричен Пренослив Променлив Режим Острилка За Моливи, Погоден За Деца/Возрасни, Погоден За Свеж Попустот
Азееда Среќна Ѕвезда Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Среќна Ѕвезда Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 2.67
Богатство Гуруа 1: 48 Скала О Мерач Модел Воз Додаток Мини Количка/Жичарница Молив Острилка Свеж
Богатство Гуруа 1: 48 Скала О Мерач Модел Воз Додаток Мини Количка/Жичарница Молив Острилка

Одете на иконското патување нагоре и надолу по ридовите на Сан Франциско со овој додаток за воз со мини �

DEN 1291.20
Азееда Фокс Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Фокс Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 113.44
Азееда Пливање Бебе Желки Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Пливање Бебе Желки Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 2.33
8 ПАРЧИЊА Острилка За Моливи, Рачни Острилки За Моливи Со Двојни Дупки со капак За Училиште, Канцеларија, Дом Свеж
8 ПАРЧИЊА Острилка За Моливи, Рачни Острилки За Моливи Со Двојни Дупки со капак За Училиште, Канцеларија, Дом

Двојни Дупки : острилката има 2 дупки со различна големина, дијаметарот на поголемата е околу 0,47 инчи(12мм

DEN 1134.40
Азееда Танцувачка Месечина Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Танцувачка Месечина Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини...

DEN 1.00
ГЕНИГВ Скицирајте Специјален Острилка За Моливи Со Рачно Тресење Јаглен Острилка За Моливи Свеж
ГЕНИГВ Скицирајте Специјален Острилка За Моливи Со Рачно Тресење Јаглен Острилка За Моливи

Отпадната цевка со голем капацитет може да собере многу пати острење на моливи, што е погодно за редовно

DEN 664.00
Sharономски Острилка За Контејнери - Стабило EASYsharpener-3 во 1-Десна Рака - Бензин Свеж
Sharономски Острилка За Контејнери - Стабило EASYsharpener-3 во 1-Десна Рака - Бензин

Овој острилка е специјално дизајниран за десничари Неговата ergономска форма обезбедува сигурно држење.

DEN 86.40
Азееда Шопинг Количка Компактен Острилка За Моливи Свеж
Азееда Шопинг Количка Компактен Острилка За Моливи

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 1.33