Работна капа за скелети со диносаурус, прилагодливо капаче за чистење со копчиња и ласкава коса, чиста за медицинска сестра и доктор

Работна капа за скелети со диносаурус, прилагодливо капаче за чистење со копчиња и ласкава коса, чиста за медицинска сестра

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Дизајн на копчиња - 2 копчиња од страна за да висат маска на вашето најдобро ниво на удобност. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Затворање на влечење. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Машинска миење. Боја : Како што се прикажани слики прикажани на слики - 1x работни капи и 1xbow Scrunchies Топло забелешка : Некои мириси се нормални веднаш откако ќе се прими капа. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење.100% полиестер. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Применливи прилики - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење.

Избор на клиенти

Медицински капачиња Ratgdn за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, черепи Свеж
Медицински капачиња Ratgdn за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, черепи

Печатете ја етикетата за враќање Испратете го! Една големина најмногу одговара овие капачиња на копчињ

DEN 201.44
Копа за хирургија Буфант капа за работна капа со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, шепи за животни Свеж
Копа за хирургија Буфант капа за работна капа со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, шепи за животни

Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат Може да се измие со топла в

DEN 134.24
Работни капачиња за прилагодување на ирваси за ирваси Свеж
Работни капачиња за прилагодување на ирваси за ирваси

Можете лесно да го носите ова 14 часа директно Скриен за коса на косата е изработена од полиестер, гумен о

DEN 1.00
Muooum Medical Caps Прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за ласкава коса, парче загатка Свеж
Muooum Medical Caps Прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за ласкава коса, парче загатка

Оваа работна капа е идеален производ за сите Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа мож

DEN 2.00
Операција капа, буфан капа, работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, тропски зелен лист Свеж
Операција капа, буфан капа, работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, тропски зелен лист

Компанијата за конска опашка капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави �

DEN 134.24
Цветни работни капачиња со копче вратоврски со грб со џемпер и лак за коса Свеж
Цветни работни капачиња со копче вратоврски со грб со џемпер и лак за коса

Не ви треба капа за прилагодување на копчињата цел ден Повикајте ја болката на ушите одговара на која б�

DEN 1024.00
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лажна коса сладолед сладолед Свеж
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лажна коса сладолед сладолед

Затворање на вратоврска.100% полиестер Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите Тоа е најкласич�

DEN 227.20
Медицинска медицинска сестра капачиња црни украси Прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса Свеж
Медицинска медицинска сестра капачиња црни украси Прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса

Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, ш

DEN 134.24