Sunzel 10 / 8 / 5 Бикерски шорцеви за жени со џебови, компресија на тренингот со атлетска салата со високи половини за јога, долги шорцеви

Sunzel 10 / 8 / 5 Бикерски шорцеви за жени со џебови, компресија на тренингот со атлетска салата со високи половини за јога,

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

75% полиестер, 25% спандекс.进口. Еластично затворање. Ве молиме, големината нагоре ако имате густи бутови и бум. Shortsенски салата шорцеви направени за : тренингот, атлетска, јога, фитнес, изедначување, трчање, одење, велосипедизам, пешачење, возење велосипед, играње одбојка, дневна или секојдневна летна облека. Shortsенски Spandex шорцеви се движат со : дишење, не-проследување, мека мека, ткаенина од четири патишта, обезбедуваат трајна удобност и покриеност на потк. 10 инчи инсим долги велосипедисти шорцеви за жени. Мора да ги имаат карактеристиките на овие хеланки со должина на коленото : тие не се возат нагоре, голо чувство, не-проследување, странични џебови, доказ за сквоти, контрола на стомакот, висока половината, непречена половината, компресија и супер истегнување. Идеална јога каприс со џебови за жени. Дизајнирано со луксуз и функционалност во умот : Спарете ги овие шорцеви за велосипеди со преголема качулка, спортски градник или симпатичен исечен резервоар за да додадете лак во облеката за вежбање!.

Избор на клиенти

КРЗ Јога машка шорцеви за голф - 7 ''/9 '' Тенок вклопување водоотпорни атлетски лежерни шорцеви со џебови со џебови Свеж
Шорцеви со 3 ленти за распарчување на момчињата на Адидас Свеж
Шорцеви со 3 ленти за распарчување на момчињата на Адидас

Полиестер, мрежа Затворање на влечење Машинско миење Вклучување на еластична половината Onебови на цвеќ

DEN 3.00
Издлабени дизајни за женски стандард Лоренцо кратко Свеж
Издлабени дизајни за женски стандард Лоренцо кратко

82% најлон, 18% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење Ласерско исечете го краткото внатрешн

DEN 1.67
FOX RACKING MENS FLEXAIR UNLINEN MINAINING SHORT Свеж
FOX RACKING MENS FLEXAIR UNLINEN MINAINING SHORT

76% полиамид најлон, 13% полиестер, 11% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинска миење Лесна 4насоч

DEN 759.68
Под Оклоп Машки Рација 2.0 Тренингот Салата Шорцеви Свеж
Под Оклоп Машки Рација 2.0 Тренингот Салата Шорцеви

90% Полиестер, 10% Еластан Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Ткаенината е ултра мека и мазна за ек

DEN 0.33
Тиору велосипедисти шорцеви жени цврсти широкопојасни половини за велосипедисти шорцеви за велосипедисти жени Свеж