Б &засилувач; К ДОО 114-523 Гас Топката Вентил

Б &засилувач; К ДОО 114-523 Гас Топката Вентил

DEN 123.04

Свеж

Достапно.

Тешка фалсификувана месинг конструкција, 1 парче тело, тврда хромирана фалсификувана месинг топка, обложена алуминиумска рачка. Производот е произведен во италија. Овој производ ги исполнува барањата на клиентите. Тешка фалсификувана месинг конструкција, 1 парче тело, тврда хромирана фалсификувана месинг топка, обложена алуминиумска рачка. Производот е произведен во италија. Овој производ ги исполнува барањата на клиентите. Тешка фалсификувана месинг конструкција, 1 парче тело, Тврда хромирана фалсификувана месинг топка, обложена алуминиумска рачка. А. Г. А. Сертифициран за употреба со природни, произведени, мешани, течни нафтени и лп гасни/воздушни мешавини до 2 стр. и. Г. и температури до 175 степени. Ф. Ул наведени за употреба со вода До 175 стр.и.Увоз. Производот е произведен Во Италија. Овој производ ги исполнува барањата на клиентите.

Избор на клиенти

Месинг Мини Топката ВЕНТИЛ НПТ Женски х Машки Затворање Вентил Свеж
Месинг Мини Топката ВЕНТИЛ НПТ Женски х Машки Затворање Вентил

●Материјал : Изработен Од Хромиран Месинг, отпорен на абење и корозија, висока јачина без деформација...

DEN 127.84
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 2, ДЦ 12В Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 2, ДЦ 12В

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 119 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 5063.20
Fevas 160mm Пневматски Активатор Пневматски Двојно Дејство Топката Вентил Пеперутка Вентил Свеж
Fevas 160mm Пневматски Активатор Пневматски Двојно Дејство Топката Вентил Пеперутка Вентил

Број на модел : АТ160Д.Тип : Вентили Големина на отворот : 160мм Тип : двојно дејство Број на модел : АТ160Д.Тип :

DEN 14678.40
Џијанлинг Месинг Мини Топката Вентил, G Женски На Машки Затворање Вентил Свеж
Џијанлинг Месинг Мини Топката Вентил, G Женски На Машки Затворање Вентил

Содржина на пакетот : Месинг мини топката вентил x1 Висококвалитетен материјал : хромиран месинг, отпоре�

DEN 127.84
ГОВАЛВЕ 2-Компјутер Топчест Вентил Нерѓосувачки Челик-1/2 НПТ Женски Целосен Порт Топчест Вентил за вода масло и гас Свеж
Средна Линија Вентил 932VLV004 - 5 Премиум Притиснете Топката Вентил, со 4 во. Врски, Месинг Свеж
Средна Линија Вентил 932VLV004 - 5 Премиум Притиснете Топката Вентил, со 4 во. Врски, Месинг

За Сигурна Контрола На Протокот во ВАШИТЕ СИСТЕМИ За Цевки Што Одговараат НА ПЕЧАТОТ Тројно Запечатува�

DEN 0.33
3/8 Инчен Месинг Шипка х Шипка Топчест Вентил, Свеж
3/8 Инчен Месинг Шипка х Шипка Топчест Вентил,

Тешка, Комерцијална Оценка Направено Од Месинг Без Олово Големина : 3 / 8 Инчен Боцка За Боцкање...

DEN 1260.80
Рачен Топчест Вентил, ПВЦ, 1, ЕПДМ, Навој Свеж
Рачен Топчест Вентил, ПВЦ, 1, ЕПДМ, Навој

Универзална Монтажа Рампа СафБлок Дизајн Двојна унија завршува поедноставување на цевководи Сите Плас

DEN 255.20
Моторизиран Топчест Вентил Нерѓосувачки Челик 3-Насочен Голем Вртежен Момент Топчест Вентил 2/3 ЖИЦА AC220V DC24V DC12V 1Pcs Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 1-1/4, ДЦ12В Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 1-1/4, ДЦ12В

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 379 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 4841.12
Диксон Б5121Е1000LBCC 10 Lug Пеперутка Вентил, CI Тело, EPDM Седиште, R И P, АЛ, ДА Свеж
Диксон Б5121Е1000LBCC 10 Lug Пеперутка Вентил, CI Тело, EPDM Седиште, R И P, АЛ, ДА

Вентилот има тело од леано железо со продолжен врат, никелиран еластичен железен диск и заменливо СЕДИШ

DEN 1.67
ПАРКЕР VP502CS-20-pk5 Индустриски Топчест Вентил, Женски Краеви На Цевки, Јаглероден Челик, Држач За Женски Цевки, 1-1/4 Свеж
ПАРКЕР VP502CS-20-pk5 Индустриски Топчест Вентил, Женски Краеви На Цевки, Јаглероден Челик, Држач За Женски Цевки, 1-1/4

Јаглероден челик фосфат обложени тело Челична топка Тефлонски седишта / пломби Делрин со седишта со мол

DEN 13287.52
1/2 Женски До Женски Навој Црево Опашка Рачка Месинг Топката Вентил Црвено Свеж
1/2 Женски До Женски Навој Црево Опашка Рачка Месинг Топката Вентил Црвено

Дизајниран за станбена, комерцијална употреба со вода, нафта или гас Внатрешен Дијаметар На Конецот : Пр

DEN 143.84
Баомаин Пневматски Механички Вентил МСВ-86522ПБ 1/4 ПТ 2 Позиција 5 Начин Моментално Копче За Печурки Свеж
Баомаин Пневматски Механички Вентил МСВ-86522ПБ 1/4 ПТ 2 Позиција 5 Начин Моментално Копче За Печурки

Модел : MSV86522 PB Дијаметар на Конецот на цевката : Влез На Воздух=Излез на Воздух=11,5 мм;Издувни гасови=8,5 мм..

DEN 228.48
Две Мали РИБИ АТЛ5460В 6-Пакет Микро Вентил Барб Х Барб Свеж
Две Мали РИБИ АТЛ5460В 6-Пакет Микро Вентил Барб Х Барб

Две Мали Риби Микро Вентил Барб Х Барб Микро фитинзи за регулирање на протокот на воздух преку стандард�

DEN 2.00
ДИКСОН ФР3Ц6025 6 ФНПТ х 2-1/2 Мнпт Три Начин Излез, Фрлија Месинг Свеж
ДИКСОН ФР3Ц6025 6 ФНПТ х 2-1/2 Мнпт Три Начин Излез, Фрлија Месинг

Три Начин Машки Излез Покрив Врска Назад Излез Големина На Цевката 6" Излез (3) 21 / 2 " машки НПТ Фрли Месинг

DEN 2.67
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 3/4, АЦ 24В Свеж
Електричен Акт Топчест Вентил, ЦП, 3/4, АЦ 24В

Индикатор за визуелна позиција во стилот на куполата 329 x крајот на патувањето потврда прекинувачи за да

DEN 4224.16
Ндсbв-1250-Т 1 Парче Економија Целосна Порта Во Линија Топката Вентил, 1-1/4 Во, FIPT, 150 Psi, Пвц Свеж
Ндсbв-1250-Т 1 Парче Економија Целосна Порта Во Линија Топката Вентил, 1-1/4 Во, FIPT, 150 Psi, Пвц

Направено во САД со висококвалитетен прогард пвц втори материјал НСФ сертифициран за безбедна вода за �

DEN 1529.60
Истовар Вентил Поправка Комплет 2906059700 За Атлас Копко Компресор 2906-0597-00 Свеж
Истовар Вентил Поправка Комплет 2906059700 За Атлас Копко Компресор 2906-0597-00

2906059700 Забелешка : Проверете Дали Бројот На Моделот, Бројот На Делот и Фотографијата се Исти како Вашиот �

DEN 1297.60