Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

DEN 207.84

Свеж

Достапно.

80% најлон, 20% спандекс.进口. Еластично затворање. Само миење на рацете. Асистент за согорување на маснотии - обликување на градите, половината и желудникот, тој е дизајниран за мажи и жени. Кога салата или пливате, не се тркала и останува на место убаво. И тој е специјално дизајниран да го намали изгледот на гинекомастија или „човечки гради“. Дишење за подобрување на циркулацијата на крвта и согорувањето на маснотиите и силно обликување на градите. Помага при поддршка и држење на грбот. Визуелно се губи стомакот или градите и ги израмни градите и стомакот. Изгледа потенки и бидете во форма - вратете ја вашата самодоверба! Ние ја разбираме вознемиреноста што некои мажи ја доживуваат кои страдаат од овие услови. Нашите кошули за компресија за мажи се специјално дизајнирани со самодоверба на овие мажи. Удобноста, но сепак практичниот дизајн на нашите должини, обезбедува непосреден ефект на слабеење додека го носиме под сите видови облека. Ако сакате подобар ефект на скулптурирање на телото, се препорачува да купите големина помала, и ако е удобен ефект, поголема големина. Револуционерна слабеење долна облека - високо квалитетен најлон за да остане разоткриен. Направено за носење под каков било вид облека, како што се кошули за вежбање, маици, џемпери и формални кошули за фустани. Компресијата на слабеење е тајна помеѓу вас и облеката. Пробив на градите за срамнување на градите! Ова е одлична кошула за компресија на гинекомастија или „човечки гради“ за човекот кој сака да ужива во здрава фигура без потреба од операција или лекови. Висококвалитетен најлон за да останете форма - што е различно од многу слични дизајни на ефтин материјал на пазарот, користевме висококвалитетен подарок. Ова е совршено опремено, меко за кожата, мастило за компресија на масти за компресија што се протега и се повлекува додека се движи вашето тело. Ергономско слабеење и тесно грб на X-форма дизајнирани да го обликуваат телото. Однатре се моќни слоеви со најлон големина : М (градите 34-36); Големина : L (градите 38-40); Големина : XL (градите 42-44); Големина : XXL (градите 46-48); Пол : Машки, женски како да го носат : чекор во него и повлечете го нагоре и соблечете на ист начин. Нашиот елек за зачувување на телото : имаат функција на обликот на телото. Внатрешноста се моќни слоеви на најлон и спандекс цврсто плетени заедно, израмнувајќи ги градите и стомакот.ЕРГОМОНСКИ СЛЕДНИЦИ И ТОСТИЧКИОТ СОДРИНА ОДГОВОРНА ОДГОВОР дизајнирани за обликување на телото.

Избор на клиенти

Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили Свеж
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили

Големина : 12,5*5*1 / количина на кутија; 3 кутии Design Дизајн на моден тренд : Уникатна налепница за украсувањ�

DEN 2.33
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB Свеж Попустот
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB

【Најновиот надграден 12 V USB штекер】 Користејќи Брзо полнење 4.0 PD USBC и Брзо полнење 3.0 USBA дизајн...

DEN 207.84
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија) Свеж
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија)

Состав : 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс Ние мериме, истегну

DEN 1.67
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер Свеж
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер

Овој модул има режим на греење "H", C Стабилен : напон на напојување : DC630 V Тип на излез : Излез на реле 10А...

DEN 192.00
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра

Поврзување : Смит ешиен; Затворање : Еластичен опсег; Мементо торбичка 144 страници; Наредени; Ултра; 180 × 230

DEN 1.00
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања Свеж
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања

Ексклузивен дизајн Овие врвни ореви на ламби имаат автентичен изглед на тркачки стил со зглобни површи

DEN 408.48
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали Свеж
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали

Конструкцијата Sensifit се заснова на концептот на удобно завиткување на вашето тело без пречки или размав.

DEN 1291.20
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи Свеж
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за �

DEN 0.67