Pugody A+ квалитет BL-FS300C 5811116701-SVV замена на проектор за ламба за ламба за Оптома TH1060P TX779P-3D D-952HD со домување

Pugody A+ квалитет BL-FS300C 5811116701-SVV замена на проектор за ламба за ламба за Оптома TH1060P TX779P-3D D-952HD со домување

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Com Компатибилен модел на проектор : За Optoma TH1060 P TX779 P-3 D D-952 HD. ☑ Квалитет на премија, голема осветленост, ламба за проектор за замена на долг живот. ☑2500-3000 часа живот и гаранција од 200 дена. Itе е лесно и брзо за вашата инсталација за да бидете сигурни дека вашиот уред е повторно во акција. ☑rigorous тест пред испорака и поддршка за услуги на услуги на клиентите. Ламба за проектор за пугоди - Совршена компатибилност и стабилност - Континуирано подобрување само за да се обезбедат сијалици со повисок квалитет - придржувајте се до извршување на инсталација на производи со висок квалитет : -1. Исклучете го проекторот и исклучете го кабелот за напојување. -2. Оставете го проекторот да се излади најмалку еден час. Светилката е исклучително топла веднаш по употребата. -3. Олабавете ја завртката за капакот на ламбата. Потоа, лизнете го капакот на ламбата. -4. Олабавете ги двете завртки што ја држат ламбата на место. -5. Држете ја светилката како што е прикажано и извлечете ја директно. Белешка - Исклучете ја моќноста пред да ја замените ламбата. - Исчистете го вентилаторот и околната прашина пред да ја замените ламбата за да избегнете абнормална температура и да предизвикате дефект на проекторот. - Откако ќе ја замените новата ламба, исчистете го времето на употреба на ламбата. - По исклучувањето на проекторот, почекајте да се заврши ладењето пред да го исклучите кабелот за напојување. - Избегнувајте други предмети што го блокираат проекторот, што ќе предизвика абнормална дисипација на топлина, за да не се влијае на животот на ламбата и другите грешки. Услугите на Пугоди - 30 дена поврат и замена за 200 дена - Обезбедете техничка поддршка за светилките на проекторот за прв пат - придржувајте се до извршувањето на услуги со висок квалитет.

Избор на клиенти

ДЕПО 317-2009п-АКД Замена Магла Светло Собрание Свеж
ДЕПО 317-2009п-АКД Замена Магла Светло Собрание

Димензии на пакетот : 13,36 L x 3,7 H x 11,21 W (инчи) Тежина на пакетот : 3,74 фунти Земја на Потекло : Тајван, Провинци

DEN 2.33
Проектна ламба DealMegele RLC-094 со домување за ViewSonic PJD5150, PJD5155L, PJD5255L, PJD5555LW, PJD6250L Свеж
Проектна ламба DealMegele RLC-094 со домување за ViewSonic PJD5150, PJD5155L, PJD5255L, PJD5555LW, PJD6250L

Компатибилен : RLC094 Projector Larm.same Квалитет како оригинална ламба, совршено одговара и компатибилен за ваши

DEN 1.33
CTLAMP A+ квалитет LMP-H130 Проектор за замена на проекторот LMPH130 Компатибилна сијалица со куќиште компатибилно со Sony VPL-HS50 Свеж
Техничка прецизна замена за Hitachi CP-X807 Bare Lamp само сијалица за ламба на проектор Свеж
Техничка прецизна замена за Hitachi CP-X807 Bare Lamp само сијалица за ламба на проектор

Замена за Hitachi CPX807 Bare Lamp само сијалица за ламба на проектор Единица по продажба : 1 Замена за Hitachi CPX807 Bare Lamp

DEN 1.00
PHO RS-LP06 Оригинална Оригинална Сијалица За Замена/Светилка Со Куќиште За Canon REALiS WUX4000 / WUX4000D / XEED WUX4000 Проектор Свеж
PHO RS-LP06 Оригинална Оригинална Сијалица За Замена/Светилка Со Куќиште За Canon REALiS WUX4000 / WUX4000D / XEED WUX4000 Проектор

ФО користи само оригинални светилки од производителите НА ОЕМ (Филипс УХП, Осрам Пвип, Ушио, Феникс и Пан

DEN 2.67
Проектор за замена на AWO Air Filter за Epson ELPAF17 / V13H134A17 EB-G5000, EB-G5100, EB-G5150, EB-G5200W, EB-G5300, EB-G5350, Свеж
Проектор за замена на AWO Air Filter за Epson ELPAF17 / V13H134A17 EB-G5000, EB-G5100, EB-G5150, EB-G5200W, EB-G5300, EB-G5350,

AWO ELPAF17 / V13 H134 A17 Проект за замена на проекторот за воздух Компатибилен за Epson EBG5000, EBG5100, EBG5150, EBG5200, EBG5200 W, EBG

DEN 1.67
BXE 6500K Супер Светла Кул Бела 9004/H4 Висока/Ниско Светло Сијалица + H11 СВЕТИЛКА ЗА МАГЛА LED Сијалица ЗА TOYOTA HIGHLANDER, Свеж
BXE 6500K Супер Светла Кул Бела 9004/H4 Висока/Ниско Светло Сијалица + H11 СВЕТИЛКА ЗА МАГЛА LED Сијалица ЗА TOYOTA HIGHLANDER,

Прилагодлива Шема На Зрак : со користење на напредни чипови, лед светилките обезбедуваат до 300% дополнит�

DEN 3.33
Техничка прецизност замена за USHIO NSHA230L голи ламба само сијалица за ТВ ламба за проектор Свеж
Техничка прецизност замена за USHIO NSHA230L голи ламба само сијалица за ТВ ламба за проектор

Замена за Ushio NSHA230 L голи ламба само сијалица за ламба на проекторот Единица по продажба : 1 Замена за Ushio NSH

DEN 0.67
CPW Светла За Магла Собрание Компатибилен со [1997-2005 Buick Regal] Замена На Светла За Магла за Возење Свеж
CPW Светла За Магла Собрание Компатибилен со [1997-2005 Buick Regal] Замена На Светла За Магла за Возење

Силна Пенетрација : Прецизен режим на проекција Лесно За Инсталирање : нема потреба од друга вежба...

DEN 3.00
Ctlamp Оригинална Splamp-078 Projector Lamp Bulb со куќиште компатибилно со SP-LAMP-078 INFOCUS IN3124 IN3126 IN3128HD Свеж
Ctlamp Оригинална Splamp-078 Projector Lamp Bulb со куќиште компатибилно со SP-LAMP-078 INFOCUS IN3124 IN3126 IN3128HD

Тип на ламба : Оригинална ламба за проектор со куќиште Број на дел : СПламба078 Број на модел : Компатибиле�

DEN 1599.68
Замена на сијалицата за General Electric SCA1000DBB03 - Компатибилен со General Electric WB01X10239 сијалица Свеж
Замена на сијалицата за General Electric SCA1000DBB03 - Компатибилен со General Electric WB01X10239 сијалица

Замена на General Electric SCA1000 DBB03 Сијалица Заменува General Electric WB01 X10239 Сијалица Загарантирана иста голема осветл

DEN 0.33
AKCTBOOM 5811118154-SVV Сијалица за замена на ламби со куќиште за Vivitek D548 D551 D552 D554 D555 D555WH D556 D557W D557WH Свеж
AKCTBOOM 5811118154-SVV Сијалица за замена на ламби со куќиште за Vivitek D548 D551 D552 D554 D555 D555WH D556 D557W D557WH

Модел на ламби 5811118154SVV сијалица за замена на ламбата со куќиште Компатибилен за VIVITEK D548 D551 D552 D554 D555 D555 WH D55

DEN 1055.84
Техничка прецизност замена за Benq HT3050 LAMP & HOUSING Projector TV LAMB BULK Свеж
Техничка прецизност замена за Benq HT3050 LAMP & HOUSING Projector TV LAMB BULK

Замена за Benq HT3050 LAMP & HOUSING Projector TV сијалица за ламби Единица по продажба : 1 Замена за Benq HT3050 LAMP & HOUSING Projector TV

DEN 2.33
ЗАПТИВКА 194 LED Светилки Пакет H11 LED Светилки, 100w 22000 Лумени Свеж
ЗАПТИВКА 194 LED Светилки Пакет H11 LED Светилки, 100w 22000 Лумени

€600% Супер Осветленост Q Надградба На БЕЗЖИЧНИ МИНИ големина H11 LED светилки донесе 600% супер осветленост 75

DEN 708.80
Замена За Граѓански L4 1.8 L 410CCA ГОДИНА2015 Со Техничка Прецизност 10 Пакет Свеж
Замена За Граѓански L4 1.8 L 410CCA ГОДИНА2015 Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА ГРАЃАНСКИ L4 1.8 L 410 CCA ГОДИНА2015 Единица по продажба : 10 Замена ЗА ГРАЃАНСКИ L4 1.8 L 410 CCA ГОДИНА2015...

DEN 908.96
Замена За Acura Nsx V6 3.2 L 435CCA Mt Фарови ВИСОКА 2005 Година Со Техничка Прецизност 2 Пакет Свеж
Замена За Acura Nsx V6 3.2 L 435CCA Mt Фарови ВИСОКА 2005 Година Со Техничка Прецизност 2 Пакет

Замена ЗА ACURA Nsx V6 3.2 L 435 CCA MT ФАРОВИ ВИСОКА ГОДИНА2005 Единица по продажба : 2 Замена ЗА ACURA Nsx V6 3.2 L 435 CCA MT ФАРОВ

DEN 692.64
Ипцв ЦВЦ-Сдцабс Платинум Чад Кабина Покрив Светлина, Свеж
Ипцв ЦВЦ-Сдцабс Платинум Чад Кабина Покрив Светлина,

Димензии на пакетот : 12,192 см (Л) х 10,668 см (Ш) х 8,128 см (Ч) Тип На Производ : Авто Додаток Количина На Пакетот : 1

DEN 227.84
Сијалица за замена со 2 пакети за микробранова печка General Electric DVM1950DR1BB - Компатибилен General Electric WB25X10019 Свеж
Сијалица за замена со 2 пакети за микробранова печка General Electric DVM1950DR1BB - Компатибилен General Electric WB25X10019

Замена Generalенерал електричен DVM1950 DR1 BB сијалица; Количина : 2 Го заменува бројот на дел WB25 X10019 Сијалицата З

DEN 872.00
Partsam 9006/HB4 ПРЕДВОДЕНА Сијалица ЗА Фарови, 16000LM 60W 6500K Ладно Бело Средно Светло/Средно Светло/Магла За Замена На Свеж
Partsam 9006/HB4 ПРЕДВОДЕНА Сијалица ЗА Фарови, 16000LM 60W 6500K Ладно Бело Средно Светло/Средно Светло/Магла За Замена На

[Посветла и Повеќе заштеда на Енергија] Топ АВТОМОБИЛСКА класа 3570 LED чип, 6500 K кул бела, 16000 LM, 1024 V, 60 W / set из�

DEN 708.80
Визија Х 9891071 Комплет За Светло За Магла СО КСИЛ-ОПР110 Свеж
Визија Х 9891071 Комплет За Светло За Магла СО КСИЛ-ОПР110

Визија Х Осветлување 9891071 Комплет За Светло За Магла; Вкл 4 во Тркалезни LED Светла За Магла; Приклучок И Пр

DEN 319.84
Визија Х 9891200 Комплет За Надградба На Светлината За Магла Со Дура-410 Светлина И Темперамент Свеж
Визија Х 9891200 Комплет За Надградба На Светлината За Магла Со Дура-410 Светлина И Темперамент

Визија Х Осветлување 9891200 Комплет За Надградба На Светлината За Магла; Вкл Плоштад Дуралукс Магла Светл�

DEN 0.67
Собрание на ламбата за замена на IET со оригинална оригинална сијалица OEM во внатрешноста на Infocus in1112a проектор Свеж
Собрание на ламбата за замена на IET со оригинална оригинална сијалица OEM во внатрешноста на Infocus in1112a проектор

IET светилките користат само оригинални производи на производител OEM сијалици внатре Единиците за куќиш�

DEN 3.00
Замена на ламбата на проекторот на сијалиците за Epson H709A - 2000+ часови Свеж
Замена на ламбата на проекторот на сијалиците за Epson H709A - 2000+ часови

Комплетна проекторска ламба со инсталирана сијалица Кога ќе ја купите оваа ламба за проектор за замена

DEN 510.40
Pugody ELPLP88/V13H010L88 Замена Проектор Сијалица За Epson Powerlite Домашно Кино 2040 1040 2045 740HD 640 EX3240 EX7240 EX9200 Свеж
Pugody ELPLP88/V13H010L88 Замена Проектор Сијалица За Epson Powerlite Домашно Кино 2040 1040 2045 740HD 640 EX3240 EX7240 EX9200

☑Врвен квалитет, висока осветленост, долг живот замена проектор светилка E 25003000 часа живот и 200 дена гар�

DEN 278.40
Техничка прецизност замена за ViewSonic PG705HD Светилки за ламба и куќиште за куќиште Свеж
Техничка прецизност замена за ViewSonic PG705HD Светилки за ламба и куќиште за куќиште

Замена за View Sonic PG705 HD Светилки за ламба и куќиште за куќиште Единица по продажба : 1 Замена за View Sonic PG705 HD С

DEN 3682.24
Техничка прецизност замена за Оптома BL-FS180A LAMP & HOUSING Projector TV LAMP сијалица Свеж
Техничка прецизност замена за Оптома BL-FS180A LAMP & HOUSING Projector TV LAMP сијалица

Замена за Optoma BLFS180 A LAMP & HOUSING Projector TVламба Единица по продажба : 1 Замена за Optoma BLFS180 A LAMP & HOUSING Projector TVламба С�

DEN 3293.28
Вагнер БП194Л Сијалица-Повеќенаменска Свеж
Вагнер БП194Л Сијалица-Повеќенаменска

ДОЛГОТРАЈНИОТ ред Обезбедува двојно повеќе живот во споредба со минијатурните светилки На Вагнер што г

DEN 81.12