Пенка за белење на бронзени кактус заби | Лесен за употреба на пенкало за белење на траење на патување и лесна апликација

Пенка за белење на бронзени кактус заби | Лесен за употреба на пенкало за белење на траење на патување и лесна апликација

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Не-чувствителни : Нашето бронзено кактусно заби за белење на заби доаѓа со карбамид пероксид (30%) за да се осигурате дека не ја спречувате текстурата на забите, додека ефикасно отстранувајќи години на кафеави и жолти дамки. Фокусен совет : Фокусираната мека четка нуди неверојатна точност што ви е потребна за ефикасно белење на забите. Покрај тоа, фината мека четка на оваа шик златна цевка гарантира дека го покрива секој агол на вашите витраж заби. Врвен квалитет со напредна технологија : За да се осигурате дека уживате во подолга и ефикасна употреба, ова го усовршивме со супериорна технологија и најдобри состојки како карбамид пероксид, глицерол, пропилен гликол заедно со освежувачки вкус на нане. Употреба и време : Резултатите од оваа цевка се очигледни во рок од 20 минути и за да се осигурате дека уживате во продолжената употреба, цевката трае 30 намени, т.е. 3-4 недели. Гаранција за задоволство : Ние сме продавач со седиште во САД, а предметите се 100% веган, парабен/без суровост и одговараат на секој вид кожа. Нашите производи се испорачуваат директно од Соединетите држави.

Избор на клиенти

Bianca Rosa urea 20% крем Свеж
Bianca Rosa urea 20% крем

Bianca Rosa Urea ја навлажнува и измазнува многу сува кожа Користете го на рацете, прстите, потпетиците, стапал�

DEN 2.00
Everswhite професионалец домашни ленти за белење на заби - 28 пакувања Свеж
Everswhite професионалец домашни ленти за белење на заби - 28 пакувања

Everswhite дома професионални ленти за белење на заби отстрануваат дамки во вредност од години! Започнете да

DEN 0.67
Сублиминална здравствена серија: Здрави заби и непцата Сублиминална аудио ЦД Свеж
Сублиминална здравствена серија: Здрави заби и непцата Сублиминална аудио ЦД

Подобрете ги забите и непцата природно со нашето сублиминално ЦД Добијте ги чистите и здрави заби што о�

DEN 239.52
Премиер Совршен рек пациент Пак 14% гел за белење на заби и исплата на стоматолошка здравствена заштита Свеж
Премиер Совршен рек пациент Пак 14% гел за белење на заби и исплата на стоматолошка здравствена заштита

Совршена ревакција на пациентот Пак 14% гел за белење на забите и исплакнете за бели заби и заби за заби з�

DEN 728.00