Копри сет од 4-та тркала од 16 инчи сребрен Hubcap Snap-on одговара на Toyota Yaris Prius

Копри сет од 4-та тркала од 16 инчи сребрен Hubcap Snap-on одговара на Toyota Yaris Prius

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Покривање на тркалото. Hubcap. АБС пластика. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Сјајно. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Покривање на тркалото. Hubcap. АБС пластика. Отпорен на миење на притисок. Силен, издржлив. Сјајно. Висок квалитет и естетика. Заврши со сребрена позлатена. Наменето за брза и лесна инсталација. Инсталацијата на Hub Caps трае неколку минути и не бара дополнителни алатки. Произведено од издржлива ABS пластика и завршена со сребрена позлатена. Отпорен на миење на притисок, силен, не-кршење и сјајно што ја гарантира нивната издржливост, висок квалитет и естетика. Еден сет е капакот на тркалото на четири парчиња за автомобил. Willе испратиме еден сет.

Избор на клиенти

Компатибилен со Tesla Model Y 2018-2022 4PCS HUBCAP Замена на тркалото за замена на тркалото 19-инчен автомобилски хабкап целосни Свеж
Замена на капацитети за приколка на приколка на приколка со навојни камиони на патот за 343-4075 Свеж
Замена на капацитети за приколка на приколка на приколка со навојни камиони на патот за 343-4075

Капакот за центри вклучува прозорец за масло, приклучок за отвор за проветрување и приклучок за полнење

DEN 239.84
Cherish-Auto 1PCS OEM 8678010 8678010 SNAP компатибилен со S40 60 70 80 XC Свеж
Cherish-Auto 1PCS OEM 8678010 8678010 SNAP компатибилен со S40 60 70 80 XC

100% нови и направени со највисок квалитет на достапни, стабилни карактеристики, голема сигурност...

DEN 0.67
Замена 15 сребрена завртка на Hubcap Wheelaver Свеж
Замена 15 сребрена завртка на Hubcap Wheelaver

1 Нова реплика на задниот дел / замена на тркала за Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклоп

DEN 1160.00
Автоматски стил J-TEC тркало го опфаќа НАСКАР Свеж
Автоматски стил J-TEC тркало го опфаќа НАСКАР

Направено од АБС пластика 13инчи Му дава нов изглед на вашиот автомобил Лесен за инсталирање Направено о

DEN 502.24
Копри сет од покривка од 4 тркала од 15 инчи сребрен Hubcap Bolt-on одговара на Citroen Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 15 инчи сребрен Hubcap Bolt-on одговара на Citroen

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно...

DEN 2.67
Копри сет од покривка од 4 тркала од 15 инчи црни Hubcap Snap-on Fit Mazda Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 15 инчи црни Hubcap Snap-on Fit Mazda

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно...

DEN 1.33
Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи сребрен Hubcap Snap-on Fit Alfa Romeo Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 14 инчи сребрен Hubcap Snap-on Fit Alfa Romeo

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив...

DEN 1589.28
Сет од 4-та тркала од 16 инчи Сребрена универзална HubCap одговара на повеќето автомобили Свеж
Сет од 4-та тркала од 16 инчи Сребрена универзална HubCap одговара на повеќето автомобили

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно...

DEN 1280.00
Копри сет од покривка од 4 тркала од 13 инчи Сребрена Hubcap Snap-On Fit Mazda Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала од 13 инчи Сребрена Hubcap Snap-On Fit Mazda

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 0.67
Копри сет од покривка од 4 тркала 15 инчи сребро-црна Hubcap Snap-on Fits Mercedes Свеж
Копри сет од покривка од 4 тркала 15 инчи сребро-црна Hubcap Snap-on Fits Mercedes

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно Висок квалит

DEN 1.00
Копри комплет од 4 тркала од 13 инчи црна Hubcap Snap-on одговара на Toyota Yaris Prius Свеж
Копри комплет од 4 тркала од 13 инчи црна Hubcap Snap-on одговара на Toyota Yaris Prius

Покривање на тркалото Hubcap АБС пластика Отпорен на миење на притисок Силен, издржлив Сјајно...

DEN 2.00
TuningPros WSC-610B15 Hubcaps тркало на кожата покритие 15-инчи мат црн сет од 4 Свеж
TuningPros WSC-610B15 Hubcaps тркало на кожата покритие 15-инчи мат црн сет од 4

Прилагодлив прстен за задржување за да се обезбеди максимален зафат на тркалото Мат црна завршница; Нап

DEN 1438.40
16 -инчен Snap на Hubcaps компатибилен со Hyundai Elantra - сет од 4 капаци на раб за 16 инчни тркала - црна и сива боја Свеж
16 -инчен Snap на Hubcaps компатибилен со Hyundai Elantra - сет од 4 капаци на раб за 16 инчни тркала - црна и сива боја

Направен од ABS материјал за врвни перформанси на отпор Сосема нов сет вклучува 2 за предни и 2 за задните �

DEN 743.84
TuningPros WC1P-14-3533-B-Пакет од 1 HubCap-14-инчи стил во стилот на мат црно тркало ги опфаќа центрите за центри Свеж
TuningPros WC1P-14-3533-B-Пакет од 1 HubCap-14-инчи стил во стилот на мат црно тркало ги опфаќа центрите за центри

OEM челична тркала Hub Cap Директна замена; Најмалку 75% помалку или поевтини од OEM Hub Cap; Прстенот за задржувањ�

DEN 608.64