Ercoolmart Прилагодлив Стегач За Вклучување, Копче За Повлекување Брзо Ослободување Стегач За Вклучување Со Притискање На Влечење 110 Lbs Капацитет 13MM МОЗОЧЕН Челик DEMA - 360

Ercoolmart Прилагодлив Стегач За Вклучување, Копче За Повлекување Брзо Ослободување Стегач За Вклучување Со Притискање На Влечење

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

●Карактеристики€ - Капацитет На Држење : 50 кг / 110 фунти; Модел Бр. Que Design q-Тип На Влечење Со Притискање, ви овозможува да го држите работното парче во вертикална положба; зафат со цврста карпа за инсталирање на жига, тела за алати или подвижни основи. Utулмарт Притисни Повлечете Акција Вклучи Стегач Карактеристики На Производот1. ①Апликација-Идеален За брзо држење на лим или плочки, за работа со машина, обработка на дрво, заварување, склопување на електронска опрема итн. За да ги искористите, само лесно инсталирајте ја основата на вашата жига/тела, прилагодете го досегот за да одговараат на специфичните барања на вашите проекти и повлечете ја рачката назад за да осигурате оптимална сила на туркање на вашата залиха - толку е лесно. : ДЕМА-36070* Капацитет На Држење : 50кг / 110лбс* Агол На Отворање На Рачката : 66-степен* Удар На Клипот : 13мм / 0,51-Инчен Пакет содржина* 2 х Менувач. Растојанието за инсталација е прилагодливо, Дури И ако го инсталирате малку подалеку или блиску, секогаш можете да ја прилагодите завртката и да ја направите цврста или лабава. Изработени од јаглероден челик, цинк за отпорност на корозија. ●Материјал● - вклучете ја бравата изработена од врвен цинк за обложување на јаглероден челик за отпорност на корозија, анти- ' рѓа.Технички Параметри* Име На Производ : Менувач* Материјал : Јаглероден Челик* Површинска Обработка : Цинк* Боја : Црвен, Сребрен Тон* Тип : Притисни Повлечете* Модел Бр.●Карактеристики€ - Капацитет На Држење : 50 кг / 110 фунти; Модел Бр. Рачка за црвена пластична покривка отпорна на масло и дамки за лесно, безбедно и удобно ракување. Единствена стегач за Вклучување за брзо Ослободување со притискање/повлекување, ви овозможува да го држите работното парче во вертикална положба. Со својата цврста конструкција и ефикасен дизајн, оваа суштинска алатка гарантира дека ќе постигнете цврсто држење на карпата на вашето работно парче, со што ќе обезбедите држење што нема да се лизне. Работи добро за различни температурни средини, внатрешни или надворешни. ●Лесно Инсталирање-стегите за вклучување се лесни за инсталирање, само поправете ги со завртки. ①Апликација-Идеален За брзо држење на лим или плочки, за работа со машина, обработка на дрво, заварување, склопување на електронска опрема итн. ●Материјал● - вклучете ја бравата изработена од врвен цинк за обложување на јаглероден челик за отпорност на корозија, анти- ' рѓа. Работи добро за различни температурни средини, внатрешни или надворешни. : ДЕМА-36070; агол на отворање на рачката од 66 степени и удар на клипот од 13мм / 0,51 инчи; Боја : Црвен, Сребрен тон; Тип : Притискање-повлекување; име На Производ : Менувач.

Избор на клиенти

Вертикална Менгеме Стегач, Професионални Нерѓосувачки Челик Вертикална Рачка Брзо Вклучување Држење Стегач Алатка Свеж Попустот
Aexit 201a 27kg Рачни Алатки 60lbs 90 Степен Бар Отворен Агол Капацитет Хоризонтална Вклучите Менгеме Модел: 84as307qo578 Свеж
Aexit 201a 27kg Рачни Алатки 60lbs 90 Степен Бар Отворен Агол Капацитет Хоризонтална Вклучите Менгеме Модел: 84as307qo578

Бар Отвора Агол : 90°;Капацитет На Држење : 27 кг / 60 фунти Име На Производот : Вклучи Стегач;Модел Бр : 201А Те

DEN 2.00
Брз Стегач,, Вклучи Стегач 2 Постави Мали Стеги За Вклучување За Фабрика За Дома Свеж
Брз Стегач,, Вклучи Стегач 2 Постави Мали Стеги За Вклучување За Фабрика За Дома

Користење на висококвалитетно железо и пластика, отпорност на ' рѓа и отпорност на корозија, цврсти и из�

DEN 2.00
Стегач за прицврстување, Безбеден И Удобен Лесен За Ракување Менувач За Дом За Фабрика Свеж
Стегач за прицврстување, Безбеден И Удобен Лесен За Ракување Менувач За Дом За Фабрика

Хоризонтална клешта со пластична рачка за покривање, лесна за ракување, безбедна и удобна Со цврста сил�

DEN 2.33
X-DREE Пар 27kg 60 Lbs Капацитет На Држење U Бар Метал Хоризонтална Вклучите Прстиња(Coppia 27kg 60 Libbre Capacita Di mantenimento Свеж
X-DREE Пар 27kg 60 Lbs Капацитет На Држење U Бар Метал Хоризонтална Вклучите Прстиња(Coppia 27kg 60 Libbre Capacita Di mantenimento

( !) е единствениот производ Вретено Завртка Испорачани : ГАСА08034 (НАЈЛОН); Рачка Отвора Агол : 80 степен;Бар

DEN 1.00
X-DREE 27kg 60 Lbs Држење Капацитет Метал Краток Бар Хоризонтална Вклучите Стегач(27kg 60 Lbs Capacita di tenuta во Метало Краток Свеж
X-DREE 27kg 60 Lbs Држење Капацитет Метал Краток Бар Хоризонтална Вклучите Стегач(27kg 60 Lbs Capacita di tenuta во Метало Краток

Име На Производот : Вклучи Стегач;Модел Бр : 201а; Тип : Хоризонтална Испорачано вретено : ГАСА08034 (НАЈЛОН);Р�

DEN 974.40
Беси Т24246 Хоризонтална Менувач 2 Свеж
Беси Т24246 Хоризонтална Менувач 2

Автоматско Прилагодување на варијациите во висината на работното парче од 040 мм(приближно 1 9 / 16 ИНЧИ)...

DEN 429.28
Хискус 1* Брзо Вклучување Клип Стегач Метал Држи Бравата Рака Алатки За Машинска Опрема - Свеж
Хискус 1* Брзо Вклучување Клип Стегач Метал Држи Бравата Рака Алатки За Машинска Опрема -

Стил А Пакетот Вклучува : 1Брзо Вклучување Клип За Стегање Забелешка : вистинската боја на предметот мож�

DEN 656.00