- Полици,Бања Лавици, Туш Агол Бања Багажник Багажник Багажник Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Калено Стакло 1/2/3 Ламинатингхин, 3 Големини Бања Полици/1 Ниво/40см

- Полици,Бања Лавици, Туш Агол Бања Багажник Багажник Багажник Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Калено Стакло 1/2/3 Ламинатингхин,

DEN 850.24

Свеж

Достапно.

Карактеристики : Дизајн На Двојна Крпа, Заштитна Ограда, Подвижна Кука,Калено Стакло Со Дебелина од 7 мм, Носивост На Нг, Мазна Површина, Лесна За Чистење, Заоблени Рабови, Безбедна и Безопасна. Разноврсна и Практична, Оваа Решетка за Складирање Е Идеална за Бањи, Алишта Итн. Со Својот Уникатен Дизајн и Извонредна Изработка, Таа е Совршена Полица за Секој Предмет. Погоден За сите Мазни Површини како Што Се Плочки, Стакло, Мазно Дрво, Метал, Мермер, Итн. Идеален за Бањи, Спални Соби, Кујни и Места каде Што Треба Да Ги Чувате Уредно за Удобен Живот. Име : Полица За Бања Материјал : Калено Стакло + Нерѓосувачки Челик Боја : Примарна Боја : 3 Кг Носивост : 30 Кгквантитет : 1 Парчен Слој : 1/2/3 Слоевит Стил : Едноставна И Модерна Технологија На Површината : Тројно Полирањематеријална Предност : Дури И Ако Каленото Стакло Е Скршено, Тоа Ќе биде Скршено Во Форма на Честички Без Остри Агли и Нема да Предизвика Штета на Човечкото Тело.Производите Се Земаат Во Натура, Бидејќи Може да Има Разлика во Бојата помеѓу Камерата и Екранот, што не Влијае на Целокупниот Ефект и Употреба.

Избор на клиенти

СЕ ПРАШУВАМ ЈАС ПРЕДВОДЕНА Индукција Лесен Држач За Крпи Без Дупчење 1/2 Прачка Крпи Бања Полица Бања Додатоци Свеж
ИНДИЈА Полици За Бања, Држач За Двојни Шипки За Шини За Крпи,Решетка За Крпи За Кујна Во Бања, Алуминиум/300мм Свеж
ИНДИЈА Полици За Бања, Држач За Двојни Шипки За Шини За Крпи,Решетка За Крпи За Кујна Во Бања, Алуминиум/300мм

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

DEN 1681.60