- Полици,Бања Лавици, Туш Агол Бања Багажник Багажник Багажник Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Калено Стакло 1/2/3 Ламинатингхин, 3 Големини Бања Полици/1 Ниво/40см

- Полици,Бања Лавици, Туш Агол Бања Багажник Багажник Багажник Ѕид Монтирани Пешкир Решетката Калено Стакло 1/2/3 Ламинатингхин,

DEN 850.24

Свеж

Достапно.

Карактеристики : Дизајн На Двојна Крпа, Заштитна Ограда, Подвижна Кука,Калено Стакло Со Дебелина од 7 мм, Носивост На Нг, Мазна Површина, Лесна За Чистење, Заоблени Рабови, Безбедна и Безопасна. Разноврсна и Практична, Оваа Решетка за Складирање Е Идеална за Бањи, Алишта Итн. Со Својот Уникатен Дизајн и Извонредна Изработка, Таа е Совршена Полица за Секој Предмет. Погоден За сите Мазни Површини како Што Се Плочки, Стакло, Мазно Дрво, Метал, Мермер, Итн. Идеален за Бањи, Спални Соби, Кујни и Места каде Што Треба Да Ги Чувате Уредно за Удобен Живот. Име : Полица За Бања Материјал : Калено Стакло + Нерѓосувачки Челик Боја : Примарна Боја : 3 Кг Носивост : 30 Кгквантитет : 1 Парчен Слој : 1/2/3 Слоевит Стил : Едноставна И Модерна Технологија На Површината : Тројно Полирањематеријална Предност : Дури И Ако Каленото Стакло Е Скршено, Тоа Ќе биде Скршено Во Форма на Честички Без Остри Агли и Нема да Предизвика Штета на Човечкото Тело.Производите Се Земаат Во Натура, Бидејќи Може да Има Разлика во Бојата помеѓу Камерата и Екранот, што не Влијае на Целокупниот Ефект и Употреба.

Избор на клиенти

ердцбб Бања Складирање, Бања Пешкир Штандови, Бања Полица 40 см Бања Складирање, Сушење Решетката Свеж
ердцбб Бања Складирање, Бања Пешкир Штандови, Бања Полица 40 см Бања Складирање, Сушење Решетката

3"стаклена полица за сцената : бања / балкон / студија / хотел стакло метод на одржување на полицата : ре

DEN 3.00
Кес Рака Пешкир Стојат За Бања Countertop Двоен-Т Пешкир Држач За Крпи Решетката Со Квадратни База SUS304 Нерѓосувачки Челик Свеж
СЕ ПРАШУВАМ ЈАС ПРЕДВОДЕНА Индукција Лесен Држач За Крпи Без Дупчење 1/2 Прачка Крпи Бања Полица Бања Додатоци Свеж
Алуминиумска Легура Држач За Крпи Ѕид Монтиран 5 Бар Бања Бања Решетката Полица Бања Организатор Свеж
Алуминиумска Легура Држач За Крпи Ѕид Монтиран 5 Бар Бања Бања Решетката Полица Бања Организатор

Алуминиумска Легура : Изработена од материјал од легура на алуминиум, ослободена од ' рѓа и корозија при

DEN 1.00