Олај регенерист за кревање на очите на очите 0,5 fl. Оз.

Олај регенерист за кревање на очите на очите 0,5 fl. Оз.

DEN 575.84

Свеж

Достапно.

Willе добиете шише од 0,5 унца што има ослободување на цевката, наспроти капа. Придобивки : анти -стареење; Заздравува додава сјај. Помага при овие проблеми со лицето : фини линии/брчки; Губење на цврстина/еластичност; Кругови на темни очи; Нерамна боја/тон на кожата; Нерамна текстура; Сува/ронлива кожа. Забележете целосен пресврт за 24 дена и низ сите цврсти око; Измазнување; и осветлување. Loveубовен регенеристички лосион за кревање на очите, поради неговата цврста хидратација видливо го крева и осветлува окото. Не трепкајте или ќе пропуштите колку брзо серум за кревање на очите на Олај Регенерист ја осветлува областа околу очите. Веднаш ја осветлува целокупната област на очите и веднаш го омекнува изгледот на фини линии и брчки со секоја употреба. Со напреден амино-пептид и витамин комплекс, оваа кадифена формула помага во прометот на површината на кожата, намалувајќи го изгледот на фини линии и брчки за само две недели. Овој третман на очите хидрира на видливо кревање и мазни агли и ексфолира за да помогне при регенерацијата на површинските клетки. Формулата без мирис е не-мрсна, така што брзо се апсорбира во површината на кожата. Поставете ги уморните очи и осветлете го вашиот изглед со серумот за кревање очи на олај. Серумите се дизајнирани да навлезат и да адресираат разни состојби на кожата со состојки кои се соочуваат со возраста. Откако темелно го измиете лицето, нанесете го серумот за кревање на очите на олај рамномерно на пределот на очите пред да нанесете навлажнувач во вашата дневна рутина. Производ на серум на очи под очите, на надворешните агли на очите и очните капаци, а потоа мазнете се додека не се апсорбираат. Можете да го користите наутро и навечер на исчистена кожа пред да нанесете навлажнувач и да се нанесете под шминка.

Избор на клиенти

Трускин Супер Ц Дуо Со Ц Плус Супер Серум И Витамин Ц Хидратантна Крема Свеж
Трускин Супер Ц Дуо Со Ц Плус Супер Серум И Витамин Ц Хидратантна Крема

НАВЛАЖНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ВИТАМИН Ц овој кадифен, кремаст лосион ја ублажува силната, стабилна доза На Вита

DEN 2.33
ЏУМИСО Цел Ден Витамински Серум, Осветлување &засилувач; Балансирање На Лицето Серум, Денот На Мајката, Подарок, Витамин Ц, Свеж Попустот
Куркума Темна Дамка Коректор Серум За Лице + Куркума Темна Точка Коректор Масло За Анти Акни Свеж Попустот
Куркума Темна Дамка Коректор Серум За Лице + Куркума Темна Точка Коректор Масло За Анти Акни

Куркума Серум : овој серум за лице може да ги минимизира линиите на изразување и брчките, старечките дам�

DEN 191.84
Зона-365 Ретинол Серум и Колаген Серум-Анти-стареењето Дуо Пакет-Комбо Пакет-Направени ВО Сад Нега На Кожата Свеж Попустот
Зона-365 Ретинол Серум и Колаген Серум-Анти-стареењето Дуо Пакет-Комбо Пакет-Направени ВО Сад Нега На Кожата

НАПРАВЕНИ ВО САД И ВНИМАТЕЛНО ФОРМУЛИРАНИ СЕРУМИ : борбени знаци на стареење и ревитализација на вашата

DEN 376.00
СЕРУМОТ За Лице За УБАВИНА АИЧУН Ја Смирува Навлажнувачката Поправка Против Акни Нега на Кожата на Лицето 30мл Свеж
HAVILAH ПРЕВОЗОТ ОД DHL 30ml Брус Серум Интензивна Ботаника Серум Кореја Од Нум Канчаи Анти Стареење Од Beautygoodshop [Добијте Свеж
Идротерапија Редуктор На Брчки Со Витамин А, Ц, Е Серум Свеж
Идротерапија Редуктор На Брчки Со Витамин А, Ц, Е Серум

Навлажнува, штити и ја намалува појавата на фини линии и брчки Таа продира брзо оставајќи ја кожата со м�

DEN 799.84
Органски Витамин-Ц Серум Хидратантна Крема За Лице Свеж
Органски Витамин-Ц Серум Хидратантна Крема За Лице

Како Да Се Користи : Откако ќе го исчистите лицето, нанесете Серум Со Витамин Ц додека кожата не се почув�

DEN 1.00
Златни серуми Ултра око оживее плус, 17 грама, розова Свеж
Златни серуми Ултра око оживее плус, 17 грама, розова

Под подмачкување на серумот за очи Одговара на секој вид кожа Затегнува и крева контура на очите Намале�

DEN 122.88