Eodnsofn Taekwondo Foot Target Target Boxing Mat Metal Kick Muay Thai Plus The Heavine Boxing Mat Target Target Martial Arts Обука за обука

Eodnsofn Taekwondo Foot Target Target Boxing Mat Metal Kick Muay Thai Plus The Heavine Boxing Mat Target Target Martial Arts

DEN 4136.48

Свеж

Достапно.

Лесен и поудобно за употреба. Секој има пет прсти и слотови за ракавици на задниот дел за цврст зафат и носи удобност. Површината е изработена од висококвалитетна издржлива синтетичка кожа и е исполнета со висока моќна пена за добро чувство и заштита на рацете. Високо мекото и високо -густината на пената има заштитни и ефекти на апсорпција на шок и може брзо да се опорави откако ќе се погоди. Може да се користи за Муај Тајланд, Кик бокс и за обука итн. Помогнете да ги подобрите погодените вештини, да го гарантирате ефектот на обука. Обезбедува поголема флексибилност на удирање, заштита на вашето тело, одбранбен напад, достапна за вежбање во Dail за обука за борба против боксот. Лесен и поудобно за употреба. Секој има пет прсти и слотови за ракавици на задниот дел за цврст зафат и носи удобност. Површината е изработена од висококвалитетна издржлива синтетичка кожа и е исполнета со висока моќна пена за добро чувство и заштита на рацете. Високо мекото и високо -густината на пената има заштитни и ефекти на апсорпција на шок и може брзо да се опорави откако ќе се погоди. Може да се користи за Муај Тајланд, Кик бокс и за обука итн. Помогнете да ги подобрите погодените вештини, да го гарантирате ефектот на обука. Обезбедува поголема флексибилност на удирање, заштита на вашето тело, одбранбен напад, достапна за вежбање во Dail за обука за борба против боксот. Лесен и поудобно за употреба. Секој има пет прсти и слотови за ракавици на задниот дел за цврст зафат и носат удобност. Површината е изработена од висококвалитетна издржлива синтетичка кожа и е исполнета со висока моќна пена за добро чувство и заштита на рацете. има заштитни и ефекти на апсорпција на шок и може брзо да се опорави откако ќе се погоди. Може да се користи за Муај Тајланд, кик бокс и за обука итн. Помогнете да се подобрат погодените вештини, да се гарантира ефектот на обука. Овозможува поголема флексибилност на удирање, заштита на вашето тело, Дефанзивен напад, достапна за вежбање во Dail за обука за борба против боксот. Спецификација : Тип на ставка : Цел на раката Материјал : PU Leather Color : Како што е прикажано на сликата350mm x 350mm x 150mmpackage Список на пакет : 1 x Раката цел : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1‑2in поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Може да се користи за добро чувство и заштита.

Item Type: Hand Target
Material: PU Leather
Color: As shown in the picture
350mm x 350mm x 150mm:
Package List:
1 x Hand Target:
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
Can be used for good feel and protection. :

Избор на клиенти

Музика за музика Smzglang Music Boxing Adults Tester Tester Tester Tester со боксерски ракавици Следете ги музиката и светлата, Свеж
Музика за музика Smzglang Music Boxing Adults Tester Tester Tester Tester со боксерски ракавици Следете ги музиката и светлата,

✨ Ергономски дизајн : Обука за боксот за обука реагира на целниот уред за обука, перницата е изработена �

DEN 3952.00
Вечна тајландска подлога Свеж
Вечна тајландска подлога

Уреди за обука на професионално одделение за спортови на боречки вештини PAD има автентичен дизајн на та�

DEN 1406.40
Clispeed 1Pair Boxing Punch Mitt Mitt Punching Mitt Boxing Pand Pards нараквици ракавици за целни додатоци стапала Црна црна Свеж
Clispeed 1Pair Boxing Punch Mitt Mitt Punching Mitt Boxing Pand Pards нараквици ракавици за целни додатоци стапала Црна црна

сунѓер Боксвлошки Овој пар целни влошки е направен од материјал со врвен квалитет Панчвлошки Секој од н

DEN 274.40
Влошки за светло на Венум - црно/бело Свеж
Влошки за светло на Венум - црно/бело

Микрофибер состав за леснотија Повеќеслојна конструкција Добар одговор на влијанието Капацитет за апс

DEN 2985.92