Дсј Билијард Базен Знак, 58 Инчи 13 Мм Билијард Базен Знак 1/2 Ракотворби Јавор Билијард Базен Знак 20 Мл/Бело

Дсј Билијард Базен Знак, 58 Инчи 13 Мм Билијард Базен Знак 1/2 Ракотворби Јавор Билијард Базен Знак 20 Мл/Бело

DEN 1550.40

Свеж

Достапно.

[Знак Материјал] : Предните Нозе и Задните Нозе Се Направени од Тврдо Јаворово Дрво, Со Цврста Текстура, Висока Густина На Влакна и Отпорност на Фрактура и Деформација. Отпорен на абење и Издржлив, Не Е Лесен За Лизгање При Удирање На Топката. Мазни и Рамни, Преносот На Енергија, Флексибилноста и Рамнотежата се Добри. [Висока Сила На Пренос] : Вратилото е Мазно и Исправено, А Тесниот И Беспрекорен Интерфејс На Завртката Овозможува Секој Знак За Билијард Базен да Има Поголема Сила на Пренос, Рамнотежа и Флексибилност, Што Ве Прави Поудобни за Употреба. [Фино Полирање] : Изберете Мајстор Кој Има Повеќе Од 8 Години Искуство Во Билијард Базен Знак За Производство Рачно полирајте ја Вратилото За Да Се Осигурате дека Знакот За Билијард Базен Е Мазен И Нежен Насекаде и Ви Дава Добро Чувство. [Спецификации] : Знакот За Базен За Билијард е 58 Инчи Знак за Базен од 1/2 билијард и Тежи околу 20 унци. Има Стабилен Пренос На Сила и Е Издржлив. [ Билијард Базен Знак Главата] : 13мм Билијард Главата, Погоден За Црна Осум Топката, Шеснаесет Боја, Девет Топката. [Знак Материјал] : Предните Нозе и Задните Нозе Се Направени од Тврдо Јаворово Дрво, Со Цврста Текстура, Висока Густина На Влакна и Отпорност на Фрактура и Деформација. Отпорен на абење и Издржлив, Не Е Лесен За Лизгање При Удирање На Топката. Мазни и Рамни, Преносот На Енергија, Флексибилноста и Рамнотежата се Добри. [Висока Сила На Пренос] : Вратилото е Мазно и Исправено, А Тесниот И Беспрекорен Интерфејс На Завртката Овозможува Секој Знак За Билијард Базен да Има Поголема Сила на Пренос, Рамнотежа и Флексибилност, Што Ве Прави Поудобни за Употреба. [Фино Полирање] : Изберете Мајстор Кој Има Повеќе Од 8 Години Искуство Во Билијард Базен Знак За Производство Рачно полирајте ја Вратилото За Да Се Осигурате дека Знакот За Билијард Базен Е Мазен И Нежен Насекаде и Ви Дава Добро Чувство. [Спецификации] : Знакот За Базен За Билијард е 58 Инчи Знак за Базен од 1/2 билијард и Тежи околу 20 унци. Има Стабилен Пренос На Сила и Е Издржлив. [ Билијард Базен Знак Главата] : 13мм Билијард Главата, Погоден За Црна Осум Топката, Шеснаесет Боја, Девет Топката. Џедес Билард Базен Знак Е Фон Рака Gefertigt, Handverlesen, Handpoliert, Handverlegt, Мануел Installiert И Getestet. Џедес Билард Базен Знак Еин Мајстерверк!Grundlegende Параметар : Билијард Базен Знак Материјал : Maple Billiard Базен Знак Должина : 58nchbilliard Базен Знак Тип : Завртка На Tip Billiard Базен Знак Големина : 13 Mm Butt : Насликани Бела Боја Со Налепница Designwap : Lenenbilliard Базен Знак Тежина : 20 Oz Package Вклучени : 1 *Базен Cue1 *Знак Торба1 *Ракавица.

Избор на клиенти

Haieshop базен знак Базен Стап 3/4 Знак За Почетници Билијард Стап Не-Лизгање И Цврста 145cm/10mm Врвот Базен Додатоци 1111 Свеж
Хаиешоп базен знак Базен Стап 57 Инчен Базен Знак Стап 3/4 Знак 10мм Врвот Базен Знак Направени од Пепел Дрво 1127 Свеж
Вуду Билијард Базен Знак Стап-Коска-Капе Крв-21оз Свеж
Вуду Билијард Базен Знак Стап-Коска-Капе Крв-21оз

Супериорни Перформанси : овој вуду знак се одликува со 13мм слоевит врв на свиња за зголемена прецизност

DEN 1144.00
Dsj Базен Знак, Рачно изработени 57 инчен Американски Знак 1/2 Парче Јавор Заеднички Девет Топката Знак Свеж
Dsj Базен Знак, Рачно изработени 57 инчен Американски Знак 1/2 Парче Јавор Заеднички Девет Топката Знак

Материјал Од Јаворово Дрво : Се Користи Јаворово Дрво по Долгогодишно Поставување На Постојана Темпера�

DEN 651.20
Јангбо Базен Знаци 58 Инчи, Јавор Базен Знак Стап Брзо Заб Интерфејс 19оз, 1/2 Сплит Базен Знаци Возрасни Совети 11,75-13мм, Свеж
Dsj Базен Знаци 58 Инчи, 1/2 Сплит Базен Знак Стап Јавор, 19oz Рачно Изработени Базен Знаци Возрасни Совети 11,5-13Mm, Погоден Свеж