Gretd 38 Paint Brush Band Band Canvas Bag Box долга дрвена рачка Синтеза Уметнички материјали за нафта акрилна вода

Gretd 38 Paint Brush Band Band Canvas Bag Box долга дрвена рачка Синтеза Уметнички материјали за нафта акрилна вода

DEN 401.60

Свеж

Достапно.

Цврст и издржлив животен век. Со различни совети и ги задоволувате вашите различни потреби за сликање. Применливо за обработка на уметнички слики, итн. Погоден за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари. Лесно за чување и носење. Цврст и издржлив животен век. Со различни совети и ги задоволувате вашите различни потреби за сликање. Применливо за обработка на уметнички слики, итн. Погоден за уметници, студенти, тинејџери, деца и сликари. Лесно за чување и носење. Играчки игри со играчки типови уметности занаети цртање на сликарство за сликање на снабдување со сликање и трајни услуги на услугата. и Carry.Name : Brush Material Material : Nlonhandle Material : Woodsize : околу 35 * 8cmnotes : 1. За рачни мерења, оставете разлика од 1-3 см.2. Поради причината за екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата, ве молиме разберете, ви благодарам. Само продадете го главниот производ, другите украси не се продаваат. Слиста : четка * 38, пакет * 1arts занаетчиски шиење сликарство Цртање уметнички материјали за сликање на сликарки.

Избор на клиенти

Gretd 3 парчиња за патување со коса за коса, четка за уметничка боја за сликарство со мастило од мастило за акварел Свеж
TWDYC 5PCS/ЛОТ Портокалова црвена прачка четка Поставете најлон за акварел за коса, четки за масло за четки за масло Свеж
Twdyc 7pcs сина плескавица за коса кука линија penfine боја четка сет уметник gouche акварел акрилно масло за сликање четка Свеж
Zhuhw 10 парчиња четки за боја Свеж
Zhuhw 10 парчиња четки за боја

Овие четки за бои се идеални за акварел, масло, акрилно сликарство, сликарство на телото и боја со броеви

DEN 3274.88
Големина на обнова: 5 x 2,75 x 2,75 Свеж
Големина на обнова: 5 x 2,75 x 2,75

Средно буквално се раствора и мие, без разлика дали е влажна или исушена боја на воздушна четка, што го п�

DEN 280.00
ЈАХХ Сликарство Пен 13 парчиња аголни четки за боја Свеж
ЈАХХ Сликарство Пен 13 парчиња аголни четки за боја

Погоден за студенти, аматерски и уметници Квалитетно полирано дрво и долга рачка за лесна и удобна упот�

DEN 0.33
Четки за создавање уметност Таленс постави полиестер со организатор Свеж Попустот
Четки за создавање уметност Таленс постави полиестер со организатор

Овој сет на четки на полиестер е погоден за боја на нафта, акрилна боја и гуаче и ги содржи следниве типо�

DEN 281.92
Vin Beauty 16PCS четки за бојадисување за деца, четки за бојадисување, четки за деца со деца, четки за деца и рамни детски деца, Свеж Попустот