ПЕЈНАН Кинески Стил Тркалезен Вентилатор Дрвена Рачка Пренослива Печатена Гроздобер Вентилатор Танц Свадба Рака Вентилатор

ПЕЈНАН Кинески Стил Тркалезен Вентилатор Дрвена Рачка Пренослива Печатена Гроздобер Вентилатор Танц Свадба Рака Вентилатор

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

1.Кинески Традиционален Обожавател На Сликарство : 100% сосема нов и квалитетен.Фина изработка, атрактивен изглед. 2.Традиционален кинески дизајн.полн со ретро стил и академски чувства, елегантен и класичен. 3.Мазни и издржливи, мавтајќи со вентилаторот нежно, кул што може да се чувствувате одеднаш. Рачката на вентилаторот е изработена од бамбус, цврста, мазна на допир и без светлина. 4.Може да се совпадне со чеонгсам и Ханфу, за добро да ја доживеете Кинеската историја и култура и да ја почувствувате убавината на античкиот шарм, станувајќи уникатна декорација за вашиот костим. 5.Одлично за одржување на ладен, топол блиц, декорација, танцување, сценски настапи, свадба, црква, забава и е совршен подарок за Роденден, Новогодишен Ден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ. Совршен подарок за вашиот тежок за купување за пријател/семејство Што ја сака Кинеската, Јапонската, Ориенталната и Азиската култура!. Стил : Гроздобер Боја : Како што Е Прикажано на Сликата Дијаметар : Околу 21 см Должина На Рачката : Вклучен Е Пакет од околу 12 см : 1 парче* Печатени Тркалезни Белешки на Вентилаторот : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива за светлината и екранот.

Избор на клиенти

50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето, Свеж Попустот
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето,

Можете да користите топлински печат за печатење на сублимација во боја, користејќи бесконечна комбинац

DEN 383.84
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни Свеж
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни

Совршена идеја за подароци за вентилаторот Spiderverse во вашиот живот! Украсете ги wallsидовите со овие високо

DEN 2.00
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67