ФИСТЕР ЛГ15-М95К Мариел Туш Со Туш И Прирабница 1.8 Гпм Четкан Никел

ФИСТЕР ЛГ15-М95К Мариел Туш Со Туш И Прирабница 1.8 Гпм Четкан Никел

DEN 1766.24

Свеж

Достапно.

Ги исполнува или надминува стандардите НА Епа Вотерсенс, што ја намалува потрошувачката на вода за 30% и им помага на просечните домаќинства да заштедат до 200 долари во нивната годишна сметка за вода. Спреј за дожд обезбедува поголема покриеност и мек, рамномерен проток за релаксирачко искуство со туширање. Оценето за исполнување или надминување на критериумите Калгрин, што помага да се зачува водата во просечниот дом за најмалку 20 проценти. Вклучена рака за туширање. Во согласност Со стандардите за водоефикасност на комисијата За енергетика На Калифорнија (ЦИК). Ги исполнува или надминува стандардите НА Епа Вотерсенс, што ја намалува потрошувачката на вода за 30% и им помага на просечните домаќинства да заштедат до 200 долари во нивната годишна сметка за вода. Спреј за дожд обезбедува поголема покриеност и мек, рамномерен проток за релаксирачко искуство со туширање. Оценето за исполнување или надминување на критериумите Калгрин, што помага да се зачува водата во просечниот дом за најмалку 20 проценти. Вклучена рака за туширање. Во согласност Со стандардите за водоефикасност на комисијата За енергетика На Калифорнија (ЦИК). Допир на изработка на стариот свет вешто се рефлектира Во Колекцијата за бањи мариел®. Овој традиционален француски дизајн на земја е обележан со излив со висок лак и две конусни рачки. Колекцијата на мариел на фистер ги доловува безвременските сензибилитети на дизајнот на француската земја. Линиите за закривување на оваа серија ја одразуваат елеганцијата на традиционалниот декор.

Избор на клиенти

Глава За Туширање со Едно Прскање Со делта-Славина, Бронзена Глава За Туширање Со Масло, Глава За Туширање Со Врнежи Од Дожд, Свеж Попустот
КОЛЕР 30364-БН Конверге Туш, Живописен Четкан Никел Свеж
КОЛЕР 30364-БН Конверге Туш, Живописен Четкан Никел

Уникатно интегрирана комбинација за туширање и Туширање Со Раце Напредниот мотор за прскање обезбедув�

DEN 527.20
Моен Четкаше Никел Со Една Функција Туш, 6302БН Свеж
Моен Четкаше Никел Со Една Функција Туш, 6302БН

ТОПЛО и ПРИВЛЕЧНО : Завршувањето Со Четкан Никел обезбедува лесно четкан топлосив метален изглед ЦЕЛОС�

DEN 2.67
Моен 8290 Комерцијални М-Дура Вандал Отпорни Туш 2.5 гпм, Хром Свеж
Моен 8290 Комерцијални М-Дура Вандал Отпорни Туш 2.5 гпм, Хром

Хром туш Хром туш Опис На производот Хром Туш Од Производителот овој туш со доказ за вандал има еднофунк

DEN 1.33
Moen TL182NH Шато Една Рачка Позитемп Туш Трим, Хром Свеж
Moen TL182NH Шато Една Рачка Позитемп Туш Трим, Хром

РАЗНОВИДЕН ДИЗАЈН : хромираната завршница е многу рефлектирачка за изглед сличен на огледало што работ�

DEN 0.67
Грохе 27606001 Темпеста Класичен 100 4 Спреј Туш Глава 2.5 гпм, Ѕвезда Хром Свеж
Грохе 27606001 Темпеста Класичен 100 4 Спреј Туш Глава 2.5 гпм, Ѕвезда Хром

ГРОХЕ Соништа спреј совршен спреј шема Грох Старлајт Хром финиш Брзиночистете го системот против вар : �

DEN 0.67
КОЛЕР К-98740-2БЗ 98740-2БЗ ВОДЕН 10 ТУШ ЗА ДОЖД, 22 Млазница, Бронза Нанесуваат Масло Свеж
КОЛЕР К-98740-2БЗ 98740-2БЗ ВОДЕН 10 ТУШ ЗА ДОЖД, 22 Млазница, Бронза Нанесуваат Масло

Панелот користи интегриран систем од четири глави со 22 млазници, целосно прилагодливи глави за прскање

DEN 2.33
Безгрижни 76055бл Универзални Компоненти Туш Рака, Мат Црна Свеж
Безгрижни 76055бл Универзални Компоненти Туш Рака, Мат Црна

Раката за туширање се протега на 14 инчи од ѕидот Инсталира во минути 1 / 2инчни IPS машки теми Врнежливите т

DEN 2048.00
Спикман С-3019 - Е2 Гроздобер Туш Глава, 2.0 ГПМ, Полиран Хром Свеж
Спикман С-3019 - Е2 Гроздобер Туш Глава, 2.0 ГПМ, Полиран Хром

Бренд : Говорник Бренд : Говорник Дизајниран да им оддаде почит на класичните тела од 1920тите, Човекот Што

DEN 2760.80
Потпис Хардвер 349141 10 Ламберт 1.8 Гпм Една Функција Дожд Туш Главата Свеж
Потпис Хардвер 349141 10 Ламберт 1.8 Гпм Една Функција Дожд Туш Главата

Опфатени Со Потпис хардвер 25 години ограничен производител Изграден од месинг за долготрајна издржлив�

DEN 2.67
Моен Гибсон Хром Шест-Фунтиокн 4.5-Инчен Еко-Перформанси Спреј Глава, 6512ЕП Свеж
Моен Гибсон Хром Шест-Фунтиокн 4.5-Инчен Еко-Перформанси Спреј Глава, 6512ЕП

Фокусирајте се на деталите со производите На Моен и ќе можете да го прилагодите овој простор правејќи г

DEN 1400.32