12 парчиња железо баластер чевли рамен чевли со завртка погодна за 1/2 инчи квадратни скалила баластери метални челични сиви баластер чевли вретено за рачно рачно за

12 парчиња железо баластер чевли рамен чевли со завртка погодна за 1/2 инчи квадратни скалила баластери метални челични сиви

DEN 1137.60

Свеж

Достапно.

Обична количина : Постојат 12 парчиња чевли со железо баластер, доволна количина може да ги задоволи вашите семејни потреби и потреби за замена, додавајќи поголема стабилност на вашите скали, и тие се лесни за чистење и бришење, донесувајќи поголема погодност за вас. Применливо за : Стан чевли со скали е погоден за 1/2 инчи квадратни огради, давајќи убава поддршка на баластери кон шари, балкони или прицврстувачи. Цврст материјал : Шоуличката чевли е изработена од квалитетно железо, со челично сиво сликарство, кое е цврсто и цврсто, не е лесен за кршење, 'рѓа или деформација и може да се примени долго време, подобрување на безбедноста на оградите на скалите. Лесно за инсталирање : Овие чевли за железо од оградување се погодни за инсталирање, најпрво зашрафете ги квадратните чевли во оградата, усогласување со рамнината на скалите, а потоа затегнете ги претходно вметнетите завртки, едноставна инсталација Заштедете време и енергија. Едноставно и дарежливо : Станот на скалите е дизајниран со челичен сив изглед, кој е едноставен и дарежлив, може убаво да се спари со многу стилови на огради, додавајќи елегантен допир на скалите. Обична количина : Постојат 12 парчиња чевли со железо баластер, доволна количина може да ги задоволи вашите семејни потреби и потреби за замена, додавајќи поголема стабилност на вашите скали, и тие се лесни за чистење и бришење, донесувајќи поголема погодност за вас. Применливо за : Стан чевли со скали е погоден за 1/2 инчи квадратни огради, давајќи убава поддршка на баластери кон шари, балкони или прицврстувачи. Цврст материјал : Шоуличката чевли е изработена од квалитетно железо, со челично сиво сликарство, кое е цврсто и цврсто, не е лесен за кршење, 'рѓа или деформација и може да се примени долго време, подобрување на безбедноста на оградите на скалите. Лесно за инсталирање : Овие чевли за железо од оградување се погодни за инсталирање, најпрво зашрафете ги квадратните чевли во оградата, усогласување со рамнината на скалите, а потоа затегнете ги претходно вметнетите завртки, едноставна инсталација Заштедете време и енергија. Едноставно и дарежливо : Станот на скалите е дизајниран со челичен сив изглед, кој е едноставен и дарежлив, може убаво да се спари со многу стилови на огради, додавајќи елегантен допир на скалите. Карактеристики : Чевлите за скалила Балустер се богати со количина, што може убаво да ги задоволи вашите барања, исто така може да ги задржи како резервни дома. Рамниот чевли со завртки усвојува убава изработка, која може да се примени како практични додатоци за разни видови баластери. Спецификации : Материјал : Боја на железо : Челична сива големина : како што е прикажано во пакетот со слики вклучува : 12 x Балустер чевли Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

Избор на клиенти

Конектори за обред на ограда и палуба за обред за ¾ ”ОД метални балостери. Црн полипропилен. 50 парчиња Свеж
Конектори за обред на ограда и палуба за обред за ¾ ”ОД метални балостери. Црн полипропилен. 50 парчиња

Овие конектори на Балустер нема да се мачкаат или да излезат поради нормален притисок Долготрајните ко�

DEN 232.00