Јардве 1pc Кука Над Решетката За Палто На Вратата Црна Решетка За Палто Куки Поставени На Ѕид Над Вратата На Кабинетот Организатор Кука Куки За Складирање Монтирани

Јардве 1pc Кука Над Решетката За Палто На Вратата Црна Решетка За Палто Куки Поставени На Ѕид Над Вратата На Кабинетот Организатор

DEN 355.84

Свеж

Достапно.

Закачалки за црна Облека : доаѓа со дизајн на структура со повеќе куки, што ви носи повеќе простор за складирање. Кабинетот Кука : Вратата Наметка Кука мулти-кука структура, ви нуди повеќе простор за складирање. Куки за црно Палто : Кука За Наметка На Вратата Повеќенаменски дизајн, не практична закачалка за облека, туку и пригодна кука за други дневни работи, како што се капа, торба,. Оркестарот на кабинетот : Фината изработка и креативниот изглед ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. Држач за ѕидни Крпи : лесно може да складира палто, капа или друга облека и сарафани. Едноставно во структурата, многу погодно за инсталирање. Закачалки за црна Облека : доаѓа со дизајн на структура со повеќе куки, што ви носи повеќе простор за складирање. Кабинетот Кука : Вратата Наметка Кука мулти-кука структура, ви нуди повеќе простор за складирање. Куки за црно Палто : Кука За Наметка На Вратата Повеќенаменски дизајн, не практична закачалка за облека, туку и пригодна кука за други дневни работи, како што се капа, торба,. Оркестарот на кабинетот : Фината изработка и креативниот изглед ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. Држач за ѕидни Крпи : лесно може да складира палто, капа или друга облека и сарафани. Едноставно во структурата, многу погодно за инсталирање. Пакет Листа 1 х Кука Карактеристики-мулти-кука структура, ви нуди повеќе простор За Складирање Ѕид монтирани Организирање Кука. - Доаѓа со креативниот дизајн на изглед во форма на лак, кој е нов и уникатен Ѕид Од Леано Железо Кука. - Куката е изработена од материјал, кој е издржлив и практичен За-Трајна Употреба Креативна Кука За Складирање. - Големина : Околу 40,00Х28, 00Х0, 20см/15, 72Х11, 00Х0 држач за пешкир на вратата на кабинетот. - Ја содржи компактната големина, без да зафаќа премногу Простор Кука за Домаќинство. - Повеќенаменски дизајн, тоа не е само практична закачалка за облека, туку и пригодна кука за други дневни работи, како што се капа, торба, итн метални ѕидни закачалки. - Боја : Црна Решетка за Закачување поставена на Ѕид-Забелешка : Куките може да се инсталираат со помош на клинци или налепници без нокти Без Решетка За Задната Врата На Дупката. - Материјал : Држач За Железни Клучеви Кука За Ѕидови информативен држач За крпи монтиран На Ѕид Оваа ставка е исто така совршена декорација со фина изработка, извонредна и модерна.Над Куките За Складирање На Вратите Оваа ставка е закачалка за облека на ѕид, која е изработена од издржлив железен материјал, мала тежина, но цврста и издржлива.Леано Железо Ѕид Кука може да го користите за украсување на вашиот дом, канцеларија, ходник и насекаде.

Избор на клиенти

Џил НАСЛОВНА Тешки Црн Капут Крпа Кука Шапка Закачалка Ѕид Монтирани, Стил 2, Еден Свеж
Џил НАСЛОВНА Тешки Црн Капут Крпа Кука Шапка Закачалка Ѕид Монтирани, Стил 2, Еден

База : нерѓосувачки челик; Кука : цинк легура; Завртка : нерѓосувачки челик Цврст, издржлив и отпорен на ' �

DEN 2.00
Кука Зад Куката На Вратата, Без Закачалки Перфориран Ѕид Виси, Спална Соба Капут Кука Зад Вратата Свеж
Кука Зад Куката На Вратата, Без Закачалки Перфориран Ѕид Виси, Спална Соба Капут Кука Зад Вратата

Тркалезната кука не ја повредува облеката Дебел јаглероден челик, стабилен и издржлив Помошно лепило, т

DEN 2.00
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Череп Пиратски Бели Свеж
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Череп Пиратски Бели

● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА не се потребни алатки Задоволете Ги Сите Ваши Потреби Задоволете Ги Сите Ваши Потр�

DEN 255.68
СФМЗЦМ Ѕид Кука Ѕид Кука Топката Вратоврска Кука Завеса Кука Палто Кука Двојна Кука Додатоци Свеж
СФМЗЦМ Ѕид Кука Ѕид Кука Топката Вратоврска Кука Завеса Кука Палто Кука Двојна Кука Додатоци

Цврст и не е лесен за носење Подобрете ги завесите и додадете декоративен елемент на вашите прозорци...

DEN 1.00