Јардве 1pc Кука Над Решетката За Палто На Вратата Црна Решетка За Палто Куки Поставени На Ѕид Над Вратата На Кабинетот Организатор Кука Куки За Складирање Монтирани

Јардве 1pc Кука Над Решетката За Палто На Вратата Црна Решетка За Палто Куки Поставени На Ѕид Над Вратата На Кабинетот Организатор

DEN 355.84

Свеж

Достапно.

Закачалки за црна Облека : доаѓа со дизајн на структура со повеќе куки, што ви носи повеќе простор за складирање. Кабинетот Кука : Вратата Наметка Кука мулти-кука структура, ви нуди повеќе простор за складирање. Куки за црно Палто : Кука За Наметка На Вратата Повеќенаменски дизајн, не практична закачалка за облека, туку и пригодна кука за други дневни работи, како што се капа, торба,. Оркестарот на кабинетот : Фината изработка и креативниот изглед ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. Држач за ѕидни Крпи : лесно може да складира палто, капа или друга облека и сарафани. Едноставно во структурата, многу погодно за инсталирање. Закачалки за црна Облека : доаѓа со дизајн на структура со повеќе куки, што ви носи повеќе простор за складирање. Кабинетот Кука : Вратата Наметка Кука мулти-кука структура, ви нуди повеќе простор за складирање. Куки за црно Палто : Кука За Наметка На Вратата Повеќенаменски дизајн, не практична закачалка за облека, туку и пригодна кука за други дневни работи, како што се капа, торба,. Оркестарот на кабинетот : Фината изработка и креативниот изглед ја обезбедуваат неговата популарност и практичност. Држач за ѕидни Крпи : лесно може да складира палто, капа или друга облека и сарафани. Едноставно во структурата, многу погодно за инсталирање. Пакет Листа 1 х Кука Карактеристики-мулти-кука структура, ви нуди повеќе простор За Складирање Ѕид монтирани Организирање Кука. - Доаѓа со креативниот дизајн на изглед во форма на лак, кој е нов и уникатен Ѕид Од Леано Железо Кука. - Куката е изработена од материјал, кој е издржлив и практичен За-Трајна Употреба Креативна Кука За Складирање. - Големина : Околу 40,00Х28, 00Х0, 20см/15, 72Х11, 00Х0 држач за пешкир на вратата на кабинетот. - Ја содржи компактната големина, без да зафаќа премногу Простор Кука за Домаќинство. - Повеќенаменски дизајн, тоа не е само практична закачалка за облека, туку и пригодна кука за други дневни работи, како што се капа, торба, итн метални ѕидни закачалки. - Боја : Црна Решетка за Закачување поставена на Ѕид-Забелешка : Куките може да се инсталираат со помош на клинци или налепници без нокти Без Решетка За Задната Врата На Дупката. - Материјал : Држач За Железни Клучеви Кука За Ѕидови информативен држач За крпи монтиран На Ѕид Оваа ставка е исто така совршена декорација со фина изработка, извонредна и модерна.Над Куките За Складирање На Вратите Оваа ставка е закачалка за облека на ѕид, која е изработена од издржлив железен материјал, мала тежина, но цврста и издржлива.Леано Железо Ѕид Кука може да го користите за украсување на вашиот дом, канцеларија, ходник и насекаде.

Избор на клиенти

Lhlll Креативни Ѕид Кука Бања Палто Решетката За Складирање Влез Метал Полица Врата Клуч Закачалка Свеж
Lhlll Креативни Ѕид Кука Бања Палто Решетката За Складирање Влез Метал Полица Врата Клуч Закачалка

Можете да висат облека, кеси, чадори и чанти за складирање Ќе складира многу работи на ограничен простор

DEN 2.33