МЛБ Сент Луис Кардинали Црвено Неопренови Шише Кузи

МЛБ Сент Луис Кардинали Црвено Неопренови Шише Кузи

DEN 566.40

Свеж

Достапно.

Неопренови. Изграден Од Неопренови гума. Целото дно држи во кондензација. Затворањето на патентот го олеснува прилагодувањето на вашиот следен пијалок. Изолира шише со долг врат од 12 мл. Официјално лиценциран од МЛБ. Овие држачи за шишиња се конструирани од Гума "Мокар" Од Неопренови од 3 мм и ќе држат шише со долг врат. Тие се дизајнирани да го ОДРЖУВААТ ВАШИОТ омилен ПИЈАЛОК ЛАДЕН. и твоите раце ТОПЛО! Целосното залепено дно значи дека вашето пиво нема да капе врз вас! Изградбата на неопренови & патентот го олеснува отстранувањето на шишето од држачот - не се потребни клешти. Тоа е растегливо, перат и преклопуваат. Направено Од Колдер. Направено ОД КОЛДЕР.

Избор на клиенти

3дроза Божиќна Цветна Слика На Златен Монограм Почетна Обвивка За Ладилни Шишиња Y - Can Свеж
3дроза Божиќна Цветна Слика На Златен Монограм Почетна Обвивка За Ладилни Шишиња Y - Can

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 167.84
Тоа Е Она Што Таа Го Рече Магнетниот Тенок Може Да Се Олади Свеж
Тоа Е Она Што Таа Го Рече Магнетниот Тенок Може Да Се Олади

Магнетите од задната страна го одржуваат пијалокот безбеден за металните површини, дури и кога е полн...

DEN 1.00
3dRose Смешни Алигатор Игра на Зборови Вели Задоволни да јадат крокодил. - Може Ли Поладно Шише Заврши Свеж
3dRose Смешни Алигатор Игра на Зборови Вели Задоволни да јадат крокодил. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 278.40
3дроза Инспиративни Цитати за Работа надвор - Може Кулер Шише Заврши Свеж
3дроза Инспиративни Цитати за Работа надвор - Може Кулер Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 167.84
3дроза гроздобер карта На соѕвездието Пегаз. Фридрих. - Може Ли Поладно Шише Заврши Свеж
3дроза гроздобер карта На соѕвездието Пегаз. Фридрих. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1.33
Пиво Може Ладилник Ракав Инспиративни Трудољубиви Гужва Подигнување Позитивни Велејќи Мотивациски Тенок Може Свеж
Тенка Сребрена Линија Американско Знаме Кузи Пријатна Жива Материја Корекција Офицер Подароци ПИВО РАКАВИ ЦРНА Свеж
3дроза Слика на Ознака за 75-ти Роденден, Кекс, Свеќа. - Може Ли Поладно Шише Заврши Свеж
3дроза Слика на Ознака за 75-ти Роденден, Кекс, Свеќа. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1424.00
Пустинска Уметност Печатење Изолирани Тенок Може Кулер-Тематските Може Кулер-Кањон Изолирани Тенок Може Кулер Свеж
Богатства на Каролина CJ1067-ембук буква и фудбал Скарлет и сив ултра гушкач за тенки лименки, може да се подигнат ракав со Свеж Попустот