Индиски Полица Рачно Изработени Керамички Цврсти Кујнски Кабинет Француска Земја Рачки

Индиски Полица Рачно Изработени Керамички Цврсти Кујнски Кабинет Француска Земја Рачки

DEN 855.68

Свеж

Достапно.

КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите. Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Керамика, Боја : Крем. Должина 4 Инчи Прибл. 4 Инчи Приближно Јаз Помеѓу Завртките. Големина На Завртки : 2 Инчи Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. За Керамички Крем Цврсти Рачки : Овие рачки се рачно изработени и изработени од искусни Занаетчии Од Индија. Секое парче е убаво и достапно во повеќе дизајни. За Изложбен Салон : Необичен; софистициран; трендовски без оглед на изјавата што сакате да ја пренесете за вашиот личен вкус; има огромна колекција рачно изработени Влечења/Рачки. Производите се направени од традиционални техники; вештини и рачно базирани процеси.

Избор на клиенти

Сојузнички Месинг П-3/8 8 Инчен Повлекување На Вратата Со Монистра, Нелакиран Месинг Свеж
Сојузнички Месинг П-3/8 8 Инчен Повлекување На Вратата Со Монистра, Нелакиран Месинг

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Елегантен додаток на декорот во вашата кујна или бањ

DEN 1232.00
Сојузнички Месинг 403-РП 18 Инчен Фрижидер Апарат Повлечете, 18, Масло Нанесуваат Бронза Свеж
Сојузнички Месинг 403-РП 18 Инчен Фрижидер Апарат Повлечете, 18, Масло Нанесуваат Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн

DEN 1219.04
АЛПСКИ ХАРДВЕР ПРЕМИУМ Цврст Евро Стил Бар Рачка Повлечете-25пак ~3 Во Дупка Центар &засилувач; 5 3/8 Во Должина-Тешки Нерѓосувачки Свеж Попустот
Морис Апарат Повлечете 18 Инчен Полиран Хром Свеж
Морис Апарат Повлечете 18 Инчен Полиран Хром

Координативни повлекувања достапни за комплетирање на изгледот Ако ви се допаѓа како изгледа влечењет�

DEN 2676.96
Сојузнички Месинг П-900-18-Колекција На Гасоводот ДП 18 Инчен Повлекување На Вратата, Мат Бело Свеж
Сојузнички Месинг П-900-18-Колекција На Гасоводот ДП 18 Инчен Повлекување На Вратата, Мат Бело

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитен со користење на високо издржлив прав слој...

DEN 208.00
Врвни Копчиња-TK208PTA-Кула Мост Апарат Повлечете 12 - Pewter Антички-Кула Мост Колекција Свеж
Врвни Копчиња-TK208PTA-Кула Мост Апарат Повлечете 12 - Pewter Антички-Кула Мост Колекција

Должина : 13 во (330мм) Ширина : 1 во (25мм) Монтажа Дупки : 12 во (305мм) Проекција : 2 во (51мм) Заврши : Калај Антички.

DEN 655.84
Виченца Дизајни П1252 Лисио Прст Повлечете, Антички Злато Свеж
Виченца Дизајни П1252 Лисио Прст Повлечете, Антички Злато

3 инчен Дизајнер Кабинетот Прст Повлече Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии

DEN 2.67
Болдвин 0395190 Флеш Прстен Повлечете, Црна Свеж
Болдвин 0395190 Флеш Прстен Повлечете, Црна

Тежина на предметот : 136,0 гр Земја На Потекло : Кина Боја : Црна Име на брендот : Болдвин Тежина на предмето

DEN 992.00
рачка за Багаж uxcell, Замена За Зафат Со Ремен Долг 220мм За Црна Кутија За Куфер Свеж
рачка за Багаж uxcell, Замена За Зафат Со Ремен Долг 220мм За Црна Кутија За Куфер

[Големина] 220мм(8,66инчен) Должина [Материјал] Пластична конструкција, крајни капачиња Од Легура На Цинк, �

DEN 501.60
Козма 10 Пакет 801-128СН Цврст Челик Сатен Никел Лак Лак Кабинет Хардвер Бар Рачка Повлечете-5 Дупка Центри Свеж
Козма 10 Пакет 801-128СН Цврст Челик Сатен Никел Лак Лак Кабинет Хардвер Бар Рачка Повлечете-5 Дупка Центри

Висококвалитетен Сатенски Никел Заврши Центри За дупки / Растојание : 5 " (128мм) Вкупна Должина : 61 / 16" Шир�

DEN 494.56
Премиерот Линија N 6973 Лизгачки Огледало Плакарот Вратата Повлече, Хром Свеж Попустот
Премиерот Линија N 6973 Лизгачки Огледало Плакарот Вратата Повлече, Хром

Диекаст челик Хром заврши 11 / 2 во широк од 3 во долго Се прилепува директно на површината на огледалната �

DEN 232.00