Индиски Полица Рачно Изработени Керамички Цврсти Кујнски Кабинет Француска Земја Рачки

Индиски Полица Рачно Изработени Керамички Цврсти Кујнски Кабинет Француска Земја Рачки

DEN 855.68

Свеж

Достапно.

КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите. Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Керамика, Боја : Крем. Должина 4 Инчи Прибл. 4 Инчи Приближно Јаз Помеѓу Завртките. Големина На Завртки : 2 Инчи Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. За Керамички Крем Цврсти Рачки : Овие рачки се рачно изработени и изработени од искусни Занаетчии Од Индија. Секое парче е убаво и достапно во повеќе дизајни. За Изложбен Салон : Необичен; софистициран; трендовски без оглед на изјавата што сакате да ја пренесете за вашиот личен вкус; има огромна колекција рачно изработени Влечења/Рачки. Производите се направени од традиционални техники; вештини и рачно базирани процеси.

Избор на клиенти

Сојузнички Месинг 403-РП 18 Инчен Фрижидер Апарат Повлечете, 18, Масло Нанесуваат Бронза Свеж
Сојузнички Месинг 403-РП 18 Инчен Фрижидер Апарат Повлечете, 18, Масло Нанесуваат Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн

DEN 1219.04
Виченца Дизајни К1174 Полино Желка Кожа Повлече, 3-Инчен, Кафеава, Антички Сребро Свеж
Виченца Дизајни К1174 Полино Желка Кожа Повлече, 3-Инчен, Кафеава, Антички Сребро

3 инчен дизајнерски кабинет повлечете со кафеава кожа Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработен

DEN 2.33
Сојузнички Месинг П-3/8 8 Инчен Повлекување На Вратата Со Монистра, Нелакиран Месинг Свеж
Сојузнички Месинг П-3/8 8 Инчен Повлекување На Вратата Со Монистра, Нелакиран Месинг

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Елегантен додаток на декорот во вашата кујна или бањ

DEN 1232.00
Козма 10 Пакет 801-128СН Цврст Челик Сатен Никел Лак Лак Кабинет Хардвер Бар Рачка Повлечете-5 Дупка Центри Свеж
Козма 10 Пакет 801-128СН Цврст Челик Сатен Никел Лак Лак Кабинет Хардвер Бар Рачка Повлечете-5 Дупка Центри

Висококвалитетен Сатенски Никел Заврши Центри За дупки / Растојание : 5 " (128мм) Вкупна Должина : 61 / 16"...

DEN 494.56
Морис Апарат Повлечете 18 Инчен Полиран Хром Свеж
Морис Апарат Повлечете 18 Инчен Полиран Хром

Координативни повлекувања достапни за комплетирање на изгледот Ако ви се допаѓа како изгледа влечењет�

DEN 2676.96
Виченца Дизајни П1252 Лисио Прст Повлечете, Антички Злато Свеж
Виченца Дизајни П1252 Лисио Прст Повлечете, Антички Злато

3 инчен Дизајнер Кабинетот Прст Повлече Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии

DEN 2.67
Џефри Александар 8237СН Лениор Шејкер Куп Повлечете, Никел Свеж
Џефри Александар 8237СН Лениор Шејкер Куп Повлечете, Никел

Должина : 5 " Центар До Центар : 3.78" Повлекува Категорија Сатен Никел Заврши Опции Традиционален Стил Брз �

DEN 144.00
Емтек 86711US4 Ворвик Апарат Повлечете Сатен Месинг Свеж
Емтек 86711US4 Ворвик Апарат Повлечете Сатен Месинг

Квалитетот што можете да го видите и почувствувате е вграден во секој производ Емтек Станува збор за фо�

DEN 416.00
Сојузнички Месинг П-900-18-Колекција На Гасоводот ДП 18 Инчен Повлекување На Вратата, Мат Бело Свеж
Сојузнички Месинг П-900-18-Колекција На Гасоводот ДП 18 Инчен Повлекување На Вратата, Мат Бело

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитен со користење на високо издржлив прав слој...

DEN 208.00
Виченца Дизајнира П1300 Флер де Лис 6-Инчен Повлечете, Сатен Никел Свеж
Виченца Дизајнира П1300 Флер де Лис 6-Инчен Повлечете, Сатен Никел

6 инчен дизајнер кабинетот повлече Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии во С�

DEN 2.33
Емтек 86315УС10Б ЕМТ Атомско Повлекување Свеж
Емтек 86315УС10Б ЕМТ Атомско Повлекување

Средината На Векот Модерно Атомско Масло Нанесуваат Бронза 1.25" Кабинетот Копчето Кабинетот Хардвер...

DEN 3.33
Врвни Копчиња-TK208PTA-Кула Мост Апарат Повлечете 12 - Pewter Антички-Кула Мост Колекција Свеж
Врвни Копчиња-TK208PTA-Кула Мост Апарат Повлечете 12 - Pewter Антички-Кула Мост Колекција

Должина : 13 во (330мм) Ширина : 1 во (25мм) Монтажа Дупки : 12 во (305мм) Проекција : 2 во (51мм) Заврши : Калај Антички.

DEN 655.84
Сојузнички Месинг 402D-RP 18 Инчен Фрижидер Точки Акценти Апарат Повлечете, Сатен Никел Свеж
Сојузнички Месинг 402D-RP 18 Инчен Фрижидер Точки Акценти Апарат Повлечете, Сатен Никел

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн

DEN 0.67