Држач За Дисплеј За Оружје Држач За Нож За Меч Држач За Катана Држач За Меч За Држач За Катана И Самурајски Мечеви Држач За Меч

Држач За Дисплеј За Оружје Држач За Нож За Меч Држач За Катана Држач За Меч За Држач За Катана И Самурајски Мечеви Држач За

DEN 4624.32

Свеж

Достапно.

[ Цврст и цврст] : материјалот е тврд,нежен, висока издржливост, спојот е цврст и цврст, а работниот век е долг. [Класичен ретро дизајн] : Тврда текстура, фина изработка, мазни рабови, не е лесна за носење, јасна текстура. [Цврсто дрво] : изработено од цврсто дрво, внимателно полирано, нежно и мазно на допир, добар сјај на површината на дрвото. [Широка примена] : Погоден за стандардна катана, Како Што Е Катакана, Заштитете го вашиот меч од гребнатини. Прикажете го вашиот меч,украсете ја вашата куќа,стан, соба за игри со вашите колекции оружје. [ Цврст и цврст] : материјалот е тврд,нежен, висока издржливост, спојот е цврст и цврст, а работниот век е долг. [Класичен ретро дизајн] : Тврда текстура, фина изработка, мазни рабови, не е лесна за носење, јасна текстура. [Цврсто дрво] : изработено од цврсто дрво, внимателно полирано, нежно и мазно на допир, добар сјај на површината на дрвото. [Широка примена] : Погоден за стандардна катана, Како Што Е Катакана, Заштитете го вашиот меч од гребнатини. Прикажете го вашиот меч,украсете ја вашата куќа,стан, соба за игри со вашите колекции оружје. Ви овозможува да ја покажете вашата колекција со стил.[спецификација]-Големина : различни стилови и големини за избор-Материјал : цврсто дрво ( дрво од пилешко крило/ црно дрво од каталпа)[ список за пакување] штанд за Меч € 1[Совети] поради рачно мерење, може да има мали грешкиако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта или оставете ни порака. Ние ќе ви обезбедиме најдобри совети и задоволително искуство по продажбата на услуги.

Избор на клиенти

Wanlian lightsaber дисплеј стојат меч штанд, светлосна сабја Хоризонтална штанд Дисплеј Стојат За Прикажување Lightsaber, Меч Свеж