Индијанска полица 6 Кука За Пакување | Куки За Клучеви Монтирани На Ѕид | Тиркизни Куки За Закачалки | Куки За Влез Во Дрво За Куки За Ѕидни / Ѕвездени Ѕидни Палта Тешк?

Индијанска полица 6 Кука За Пакување | Куки За Клучеви Монтирани На Ѕид | Тиркизни Куки За Закачалки | Куки За Влез Во Дрво

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

[Карактеристики] - Нашите Куки за Завртки За Тешки Ѕидови Се Отпорни на ' Рѓа, Еднократно, Отпорни на Масло, Водоотпорни, Дебели и Долготрајни. Влез Куки За Ѕид Материјал : Дрво. Ѕид Палто Куки Тешки Боја : Тиркизна. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. [Карактеристики] - Нашите Куки за Завртки За Тешки Ѕидови Се Отпорни на ' Рѓа, Еднократно, Отпорни на Масло, Водоотпорни, Дебели и Долготрајни. Влез Куки За Ѕид Материјал : Дрво. Ѕид Палто Куки Тешки Боја : Тиркизна. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие куки за ѕидни палта во антички стил кои можат да се користат за неколку различни намени и исто така да обезбедат ретро вибрации на вашиот модерен простор. Дизајнирани од традиционалната техника за одржување на нивните својства во секаков вид на околина, овие ѕидни куки се лесни за инсталирање без никаква помош. Дајте им на вашите капи, палта, чадори и чанти постојан дом со овие рачно изработени куки изработени од квалификувани занаетчии Од Индија. Одлична ѕидна кука за држење капут и капи е вреден влез во секој дом. Нашите куки се доволно цврсти за да држат тешки торби или облека зад вратата и да заземаат минимален простор. Инсталирајте ги овие ѕидни куки за помош во бањата за да ги задржите вашите крпи слободни.

Избор на клиенти

Џил НАСЛОВНА Тешки Црн Капут Крпа Кука Шапка Закачалка Ѕид Монтирани, Стил 2, Еден Свеж
Џил НАСЛОВНА Тешки Црн Капут Крпа Кука Шапка Закачалка Ѕид Монтирани, Стил 2, Еден

База : нерѓосувачки челик; Кука : цинк легура; Завртка : нерѓосувачки челик Цврст, издржлив и отпорен на ' �

DEN 2.00
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Череп Пиратски Бели Свеж
Лепило Нерѓосувачки Челик Куки Пешкир Палто Ѕид Куки Заглавени Во Бања Или Кујна Череп Пиратски Бели

● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА не се потребни алатки Задоволете Ги Сите Ваши Потреби Задоволете Ги Сите Ваши Потр�

DEN 255.68
Lhlll Креативни Ѕид Кука Бања Палто Решетката За Складирање Влез Метал Полица Врата Клуч Закачалка Свеж
Lhlll Креативни Ѕид Кука Бања Палто Решетката За Складирање Влез Метал Полица Врата Клуч Закачалка

Можете да висат облека, кеси, чадори и чанти за складирање Ќе складира многу работи на ограничен простор

DEN 2.33
Азееда Расчистување На Шумите 200мм х 72мм Закачалка За Врата Свеж
Азееда Расчистување На Шумите 200мм х 72мм Закачалка За Врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 1.33