ЦПУ мијалник за завртки за ЦПУ, 50 парчиња M3 M4 M4 M5 M6 CNC чист бакар шалтерски шрафчиња за миење садови рамни заптивки Индустриски материјали за прицврстување, обложува

ЦПУ мијалник за завртки за ЦПУ, 50 парчиња M3 M4 M4 M5 M6 CNC чист бакар шалтерски шрафчиња за миење садови рамни заптивки Индустриски

DEN 528.00

Свеж

Достапно.

Продавницата за миење садови за навртки усвојува висококвалитетен чист бакарен материјал, кој не е лесен за гниење, влага и оксидација. Прецизност на производство : Овој мијалник за завртки точно се совпаѓа, а надворешноста на лежиштето на завртката е голема, а бравата е поцврста. Овој мијалник може да се инсталира на многу различни типови материјали. Широк спектар на апликации. Производството и производството на производот следат строги стандарди за контрола на квалитетот на производот, квалитетот на производот е сигурен, перформансите се стабилни и можете да бидете сигурни за долгогодишна употреба. Мазна површина : Овие мијалници за завртки имаат стандардна концентричност, непречено надворешно, концентрично. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за миење садови за завртки за шкафови : Список на пакети со бакар : 50 x заптивка.

Item Type: Countersunk Screw Washer
Material: Copper
Package List:
50 x Gasket :

Избор на клиенти

M9, DIN 1441, метрички, рамни мијалници за иглички од Кливис, груба завршница, не'рѓосувачки челик А2 Свеж
M9, DIN 1441, метрички, рамни мијалници за иглички од Кливис, груба завршница, не'рѓосувачки челик А2

Исто така познати како мијалници за растојание на кливи, кои се користат за прилагодување на должината �

DEN 2.67
OD4MM CS 1MM VMQ O мијалници за прстен силиконски заптивки за заптивки проucирни 100 парчиња проucирни проucирни Свеж
OD4MM CS 1MM VMQ O мијалници за прстен силиконски заптивки за заптивки проucирни 100 парчиња проucирни проucирни

Е прилагодено : да Снабдување со DIY : Водовод Потекло : Кина на копното Направеното обичај е искористен пр

DEN 305.60
Мијалници за рамна поправка на Yiwango 304 мијалник од не'рѓосувачки челик 0,5мм дебелина за метрички завртки и завртки Свеж
DTGN 30MMX38MMX1.5mm Платен бакар запечатување на бакар - 10 пакет - добро за индустриски машини M30 завртки - Заптивка за рамен Свеж
Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Свеж
Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18

Име : Шим рамен мијалник Количина : 10 / 20 / 50 / 100 парчиња Големина : M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Материјал : Цр

DEN 969.60
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман Свеж
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман

Рамни мијалници : Мајачот може да го намали притисокот и триењето, спречувајќи ги и завртките да се олаб�

DEN 157.92
Antwax месинг рамен мијалник за миење саксија M2 M2.5 M3 M4 M4 M6 M8 M8 M10 M12MESON PAD лим метал јака рамна мијалник прецизност Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик Свеж
Завртки 20 парчиња/лот DIN125 M27 рамен мијалник A2 не'рѓосувачки челик

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : DIN125 рамен мијалник Материјал : : Не'рѓосувачки ч�

DEN 1336.00
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки Свеж
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки

Материјал : бакар Сертификација : CE Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Дебелина (мм) : M5 M6 M8 M1

DEN 232.48
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик...

DEN 1.67
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк Свеж
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк

(10) 3 / 4 "УСС рамни мијалници жолт цинк (одделение 8) Добро спакувано Испорака од САД (10) 3 / 4" УСС рамни мијал

DEN 3.00