ЦПУ мијалник за завртки за ЦПУ, 50 парчиња M3 M4 M4 M5 M6 CNC чист бакар шалтерски шрафчиња за миење садови рамни заптивки Индустриски материјали за прицврстување, обложува

ЦПУ мијалник за завртки за ЦПУ, 50 парчиња M3 M4 M4 M5 M6 CNC чист бакар шалтерски шрафчиња за миење садови рамни заптивки Индустриски

DEN 528.00

Свеж

Достапно.

Продавницата за миење садови за навртки усвојува висококвалитетен чист бакарен материјал, кој не е лесен за гниење, влага и оксидација. Прецизност на производство : Овој мијалник за завртки точно се совпаѓа, а надворешноста на лежиштето на завртката е голема, а бравата е поцврста. Овој мијалник може да се инсталира на многу различни типови материјали. Широк спектар на апликации. Производството и производството на производот следат строги стандарди за контрола на квалитетот на производот, квалитетот на производот е сигурен, перформансите се стабилни и можете да бидете сигурни за долгогодишна употреба. Мазна површина : Овие мијалници за завртки имаат стандардна концентричност, непречено надворешно, концентрично. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за миење садови за завртки за шкафови : Список на пакети со бакар : 50 x заптивка.

Item Type: Countersunk Screw Washer
Material: Copper
Package List:
50 x Gasket :

Избор на клиенти

Sineky 10/20/50/100PCS црн челичен раменски рамен мијалник за миење садови M1.6 M2 M2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M18 Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман Свеж
Рамни мијалници не'рѓосувачки челик 18-8, целосен асортиман

Рамни мијалници од не'рѓосувачки челик Направено од 188 аустенитски не'рѓосувачки челик глава на завртка

DEN 0.67
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк Свеж
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк

(10) 3 / 4 "УСС рамни мијалници жолт цинк (одделение 8) Добро спакувано Испорака од САД (10) 3 / 4" УСС рамни мијал

DEN 3.00
6AL/4V мијалници за титаниум gr5 погодни за M3 M4 M4 M5 M6 M8 Whasher обичен прицврстувач за завртки за миење садови - Свеж
6AL/4V мијалници за титаниум gr5 погодни за M3 M4 M4 M5 M6 M8 Whasher обичен прицврстувач за завртки за миење садови -

Внатрешен дијаметар : М6 Дебелина (мм) : Ништо Број на модел : GR5 Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на ко

DEN 217.44
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки Свеж
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки

Материјал : бакар Сертификација : CE Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Дебелина (мм) : M5 M6 M8 M1

DEN 232.48
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

【?】 Име на производот : 3 / 8 "рамен мијалник; 【?】 3 / 8" завртки или завртки M10 ;; 【?】 Id = 11mm, OD = 25mm, дебелина од

DEN 159.84
OD4MM CS 1MM VMQ O мијалници за прстен силиконски заптивки за заптивки проucирни 100 парчиња проucирни проucирни Свеж
OD4MM CS 1MM VMQ O мијалници за прстен силиконски заптивки за заптивки проucирни 100 парчиња проucирни проucирни

Е прилагодено : да Снабдување со DIY : Водовод Потекло : Кина на копното Направеното обичај е искористен пр

DEN 305.60
DTGN 30MMX38MMX1.5mm Платен бакар запечатување на бакар - 10 пакет - добро за индустриски машини M30 завртки - Заптивка за рамен Свеж
OCHOOS 10 PCS DN8/10/15/20/25/32/40 SILICONE GASCET FLATER SILLING SPARER за 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1 /2 bsp npt фитинг - Свеж
OCHOOS 10 PCS DN8/10/15/20/25/32/40 SILICONE GASCET FLATER SILLING SPARER за 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1 /2 bsp npt фитинг -

Големина : DN8 Материјал : Силикон Облик : рамен заптивка Стандарден или нестандарден : стандард Број на мо

DEN 2.67